Центр слухової реабілітації АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Історії наших пацієнтів

Перше підключення мовного процесора системи кохлеарної імплантації Oticon

Як це буває - почути перший звук вушком, яке раніше нічого не чуло? Питання в очах ... Прислухання ... Сумнів ... Переляк, що звуку нема... Концентрація… Знову чую!

Детальніше

Відгук про Oticon Xceed

Зовсім нещодавно з'явилися в Україні нові Oticon Xceed, а вже є перші відгуки від носіїв інноваційних найпотужніших слухових гаджетів.

Детальніше

Розповідь мами школярки та гімнастки Уляни

«Головне, не опускати руки, не втрачати надії, а бути сильними, вимогливими до своїх дітей, вірити в них, багато працювати та оволодівати мовою» - розповідає мама Уляни, учениці 4 класу ліцею м. Луцька.

Детальніше

Коли малюю, то у свої роботи я вкладаю душу…

Бог забрав у мене слух, а дав мені талант до малювання. Я зрозуміла, що все буде добре...

Детальніше

Слуховий апарат – це моя маленька суперсила

Могу ли я сказать, что мне мешает глухота? Нет. Я работаю журналистом, в моей жизни было много пресс-конференций и интервью. Я общалась с политиками, президентами, рестораторами, шеф-поварами, киноактёрами и режиссерами. И ни разу в жизни моя глухота не помешала мне написать классный текст. Всё, что нужно, это просто сказать в начале разговора: «Говорите...

Детальніше

Народжений перемагати

Ренат, у перекладі з латинської - Renatus, означає «народжений заново, відроджений, оновлений». Історія 11-річного Рената з міста Вишневе Київської області  – це історія відродження та перемоги після  невтішного діагнозу, поставленого лікарями у дитинстві.

Детальніше

Якщо Ваша дитина не чує, головне – не гаяти часу!

<span style="&quot;font-size:" 16px;"="">Мама школярки Марини  -  Світлана розповідає, що у її житті були моменти, про які вона шкодує й досі. Колись вона не проявила пильності та послухалася порад знайомих. Замість того, щоб прислухатися до материнської інтуїції та звернутися до лікарів-сурдологів, втратила дорогоцінний час.

Детальніше

Чому дев'ятирічна Марина мріє стати вчителем?

Марина, 9 лет, г. Вышгород, ученица 3-го класса инклюзивного образования для детей с нарушением слуха одной из киевских средних общеобразовательных школ.   Иногда трудно понять, что вдохновляет младших школьников примерять на себя ту или иную профессию. Мама Марины, Светлана Борисовна, предполагает, что выбор дочки – это результат...

Детальніше

Жити і вірити в успіх всупереч усьому!

Дарина, 31 год, врач-лаборант: - Первый слуховой аппарат я одела  в 18 лет. Привыкание давалось очень тяжело… Я очень уставала от обилия звуковой информации и шума, ведь почти 18 лет я прожила в тишине. Но, знаете, успехи пошли сразу! Самое главное, у меня появились настойчивость и уверенность в себе.

Детальніше

Через терни до зірок...

   "Свой первый слуховой аппарат я одел в 19 лет,  - вспоминает Николай Павлович, 62 года, Киев, - в Минздраве в Москве, куда мы попали по предварительной записи, мне выдали "Отикон".  Привыкал я к первому слуховому аппарату очень тяжело и первое время носил его только дома. Но вскоре результат превзошел все ожидания.  К сожалению, тогда...

Детальніше
Вгору

{#Заказать обратный звонок#}