Публічна оферта

Відповідно до чинного українського законодавства торгівля через сайт є дистанційною торгівлею. У зв'язку з цим, сайт https://aurora.ua/ є торговим майданчиком ТОВ ЦСР «Аврора». Договірні відносини між покупцем і продавцем майданчиком ТОВ ЦСР «Аврора» оформляються у вигляді договору публічної оферти. Натискання на сторінці https://aurora.ua/  оформлення замовлення кнопки «підтвердити», «підтвердити замовлення», означає, що покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа — підприємець), згідно з чинним українським законодавством, взяв до виконання умови договору публічної оферти, які вказані нижче.

 

Договір публічної оферти

Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа — підприємець). При повній згоді з даним Договором покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, відповідальності за недобросовісне замовлення і за невиконання умов цього договору.

Цей Договір є угодою між ТОВ ЦСР «АВРОРА» (сайт https://aurora.ua/ ) (надалі по тексту – «Продавець») і будь-якою юридичною або фізичною особою, користувачем послуг сайту, яка надалі іменується «Покупець» (надалі – «Покупець»), а разом іменовані «Сторони», що включає всі суттєві умови організації купівлі – продажу дистанційним способом (тобто через сайт). Ця угода має характер публічної оферти, є еквівалентом «усної угоди» і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу. У разі необхідності, за бажанням покупця договір може бути оформлений у письмовій формі.

 

1. Загальні положення

1.1 Цей договір є публічною офертою (відповідно до статей. 633, 641 та 655 Цивільного кодексу України) і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через сайт https://aurora.ua/

1.2 Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і безсуперечним прийняттям умов публічного договору (акцепт), тобто публічної оферти сайт https://aurora.ua/, є факт оформлення замовлення натисканням на посилання «оформити замовлення» та придбання товару в порядку, передбаченому даним договором, за цінами, вказаними на сайті https://aurora.ua/, а також згода з умовами оплати і доставки товару.

1.3 Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та згоден з його умовами, а також, у разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, видаткових накладних та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору. Крім цього, укладанням цього Договору, Покупець підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних. Обсяг прав Покупця, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», йому відомий і зрозумілий.

 

2. Терміни та визначення

2.1. Сайт Продавця (https://aurora.ua/), створений для укладення договорів роздрібної та оптової  купівлі – продажу на підставі ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару на фотознімках, за допомогою мережі Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром – дистанційним засобом продажу товару.

2.2. «Товар» - перелік найменувань асортименту, представлений на сайті.

2.3. «Категорії» - інформація про товари, розміщена на сайті.

2.4. «Оформити замовлення» - рішення Покупця придбати товар, оформлене на сайті.

2.5. «Персональні дані» – будь-яка інформація, яка прямо чи опосередковано відноситься до певної особи, чи до особи, яка визначається.

2.6. «Істотний недолік Товару» – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (Продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак: а) він взагалі не може бути усунутий; б) його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів; в) він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором.

 

3. Предмет договору публічної оферти

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупцеві товар, а Покупець зобов'язується оплатити та прийняти товар на умовах цього договору.

3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж на сайті, в тому числі: а) добровільний вибір Покупцем товарів по категоріях; б) самостійне оформлення Покупцем замовлення на сайті; в) оплата Покупцем замовлення, оформленого на сайті; г) виконання і передача замовлення Покупцеві у власність на умовах цього договору.

 

4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець самостійно оформляє замовлення на сайті. За порядок оформлення замовлення та вибір товару несе відповідальність Покупець.

 

5. Вартість і порядок оплати замовлення

5.1.Повна вартість замовлення складається з вартості товару (зазначеної на сторінках сайту) і вартості доставки.

5.2.Покупець оплачує замовлення у порядку передплати, будь-яким способом, обраним на сайті протягом одного робочого дня, рахуючи від дня узгодження вартості та асортименту товарів. У випадку не оплати товару Покупцем у цей строк, замовлення Покупця анулюється Продавцем в односторонньому порядку. При виборі способу оплати «накладений платіж», тобто оплата при отримані товару у відділенні компанії-перевізника чи безпосередньо за адресою Покупця, Покупець додатково оплачує компанії-перевізнику комісію за переказ коштів Продавцю.

5.3.Вартість доставки замовлення оплачується Покупцем самостійно при отриманні замовлення, якщо інше не узгоджено при оформлені замовлення. При замовленні від трьох наборів вказаного товару на сайті — доставка безкоштовна.

5.4.Оплата товару здійснюється Покупцем за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, що вказаний в рахунку, в т.ч. за допомогою Інтернет-банкінгу.

 

6. Доставка товару (замовлення)

6.1.Загальний термін доставки товару складається з терміну обробки замовлення і терміну доставки. Термін обробки замовлення — від одного робочого дня до трьох. Доставка замовлення виконується транспортною компанією (перевізником) коштом Покупця, якщо інше не передбачене договором або чинним законодавством. Повернення замовлення виконується транспортною компанією (перевізником) коштом Продавця. Загальний строк доставки не може перевищувати 10 днів. Термін доставки від 1 до 3 робочих днів, залежно від адреси населеного пункту та наявності товару на складі Продавця.

6.2.При замовленні оптових партій, всі питання по терміну виконання замовлення та доставці узгоджуються окремо в кожному конкретному випадку.

6.3.Продавець не несе відповідальності за термін доставки замовлення, тому що вони залежать від дій третіх осіб (перевізників).

 

7. Порядок повернення товару

7.1. Згідно зі статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів» (надалі – Закон) споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив споживача за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Якщо протягом чотирнадцяти днів куплений товар не влаштовує Покупця, за умови, якщо товар не використовувався та збережено його товарний вигляд та цілісність пакування, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром, може повернути його Продавцю. Продавець повертає сплачені кошти, у разі повного відмовлення від замовлення, та, за бажанням, робить заміну товару на інший за вибором Покупця з оплатою замовлення до чи після його виконання.

7.2. Покупець має право відмовитися від отриманого товару не належної якості протягом чотирнадцяти днів, рахуючи з дня отримання товару, за умови збереження упаковки, товарного вигляду, споживчих якостей та супровідних документів на товар.

7.3. У разі відмови Покупця від замовлення (посилки), відправлення повертається відправнику, тобто Продавцю. Оплата зворотного пересилання посилки оплачується Продавцем.

 

8. Права та обов'язки сторін

8.1. Покупець зобов'язаний: а) до моменту укладення даного договору ознайомитися з його змістом, умовами та цінами (без ПДВ), пропонованими Продавцем на всіх сторінках сайту https://aurora.ua/ б)ознайомитись з інформацією про Товар, яка розміщена на сайті Продавця; в) самостійно оформити замовлення на сайті; г) своєчасно оплатити та отримати замовлення у Перевізника на умовах цього договору; д) при отриманні товару у перевізника впевнитися у його цілісності та комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку виявлення пошкоджень та неповної комплектації – зафіксувати їх в акті, який разом із Покупцем повинен підписати співробітник перевізника.

8.2. Покупець має право вимагати від сайту https://aurora.ua/  дотримання умов цього договору.

8.3. Сайт https://aurora.ua/ зобов'язаний: а) дотримуватися умов цього договору; б) передати Покупцю товар відповідно до оформленого замовлення та умовами цього договору; в) сайт не несе відповідальності, не може виступати в якості відповідача у суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дію чи бездіяльність третіх осіб.

8.4. Сайт https://aurora.ua/ має право: а) в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим Договором у випадку порушення Покупцем умов цього Договору; б) залишити за собою право невиконання зобов'язань, у разі виникнення форс-мажорних ситуацій; в) змінювати умови цього Договору, а також ціни на товари, в односторонньому порядку, розміщуючи їх на сайті за адресою https://aurora.ua/ Всі зміни набирають чинності негайно після публікації.

 

9. Інші умови та строк дії договору

9.1. Усі суперечки та розбіжності, що виникають при виконанні сторонами зобов'язань за цим Договором, вирішуються шляхом переговорів. У разі неможливості їх усунення, сторони мають право звернутися за судовим захистом своїх інтересів.

9.2. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за Договором на час дії непереборної сили. Під непереборною силою розуміються надзвичайні та непереборні за даних умов обставини, що перешкоджають виконанню своїх зобов'язань сторонами за цим Договором. До них відносяться стихійні явища (землетруси, повені і т.п.), обставини суспільного життя (воєнні дії, надзвичайні стани, найбільші страйки, епідемії і т. п.), забороняючі заходи державних органів. Протягом цього часу сторони не мають взаємних претензій, і кожна із сторін бере на себе ризик наслідків форс-мажорних обставин.

9.3. Цей договір набирає чинності з дня оформлення замовлення і діє протягом одного року. Якщо Покупець продовжує користуватися сайтом https://aurora.ua/ та робити замовлення товару, то цей договір вважається продовженим щоразу на один календарний рік.

 

  • uk