Oticon Siya - це сімейство слухових апаратів передового класу з підключенням до інтернету для компенсації різних порушень слуху.

Потужні й прості в користуванні слухові апарати Oticon Siya оснащені технологіями, які зазвичай наявні тільки в слухових апаратах преміум класу.

Слухові апарати Oticon Siya - це виключно високоякісний звук, надійне бездротове підключення до будь-яких гаджетів і широкий вибір стилів (від внутрішньовушних до завушних) і аксесуарів.

Технологія BrainHearing™

Ми чуємо не вухами, а мозком. Вуха тільки вловлюють звуки, а мозок розпізнає їх, локалізує й вибирає, до яких звуків прислухатися.

Технологія BrainHearing™ підтримує мозок.

Поліпшення слуху має величезний позитивний вплив. Доведено, що компенсація порушень слуху змінює життя людини на краще - стає легше слухати й розуміти сказане, а це, своєю чергою, покращує стан психіки (за даними Better Hearing Institute).

Слухові апарати Oticon Siya на технології BrainHearing™ допомагають мозку розпізнавати й осмислювати звуки.

Слухові апарати Oticon Siya вловлюють і підсилюють все природні звуки з усіма їх найтоншими нюансами та роблять це комфортним для вас чином. Завдяки Oticon Siya ви будете краще розуміти мовлення й насолоджуватися кожною дорогоцінною миттю життя.

Oticon Siya - це:

 • Відмінна якість звуку
 • Можливість бездротового підключення до улюблених гаджетів
 • Широкий вибір стилів і аксесуарів

Передові технології Oticon

Ніколи ще слухові апарати Oticon передового технологічного класу не мали стільки високоефективних функцій і технологічних інновацій - і все це завдяки революційній платформі Velox™.

Платформа Velox™ - це більше життєвих сил для більшої кількості людей.

Oticon Siya - оснащені потужним процесором, що обробляє звукові сигнали в 50 разів швидше, ніж слухові апарати попереднього покоління.

Така обробка дозволяє досягти звуку найвищої якості, що сприяє кращому розумінню мовлення:

 • Обробляє дані в 50 разів швидше, ніж слухові апарати на попередній платформі Unium Sense
 • 48 частотних каналів
 • Направленість в 15 незалежних смугах частот (для досягнення максимальної точності)
 • Виключно швидке шумоподавлення
 • Високоякісна коннективність на основі технології низькоенергетичного Bluetooth® (2,4 ГГц)

Слухові апарати Oticon Siya мають надзвичайні можливості шумоподавлення і технології, що забезпечують високу якість звуку. Oticon Siya мають два рівні налаштувань (на вибір), обидва з яких стандартно оснащені технологією коннективності - низькоенергетичним Bluetooth.

Багатосмугова адаптивна направленість Multiband Adaptive Directionality LX допомагає користувачеві слухових апаратів зосередитися на звуках, джерело яких знаходиться спереду від нього, акуратно й поступово приглушаючи інші звуки, коли ситуація стає занадто гучною. Ця функція адаптується надзвичайно швидко, допомагаючи спілкуватися в галасливому оточенні, наприклад, в ресторані або під час сімейної вечері.

Функція багатосмугової адаптивної направленості Multiband Adaptive Directionality LX дуже швидко і гнучко уникає джерел шумових перешкод. Вона використовує спрямованість в 15 незалежних смугах частот. Завдяки цьому Oticon Siya оперативно й послідовно реагують на джерела шуму в кожній смузі частот, при необхідності створюючи вузьку направленість.

Шумоподавлення Noise Reduction LX - для розуміння мовлення в шумі й забезпечення максимально комфортного слухового досвіду. Завдяки потужній платформі Velox, функція шумоподавлення дуже швидко пригнічує шум, який заважає слуханню (навіть в паузах між словами).

Ординарна компресія Single Compression LX - функція застосовує динамічну компресію в цілях поліпшення чутності в більш широкому діапазоні, ніж дозволяє порушення слуху. Завдяки високій швидкості, дана функція стабільно компресує і підсилює звуки так, щоб вони потрапляли в діапазон слуху, зберігаючи динаміку й рівність для всіх. Покращує чутність високочастотних звуків.

Покращення розбірливості мовлення Speech Rescue™ - функція робить високочастотні звуки більш чутними.

Захист від шуму та вітру Wind Noise Management - покращує розбірливість мовлення в умовах вітру

Захист від зворотного зв'язку (свисту) Feedback Shield LX - швидко й ефективно приглушує зворотний зв'язок (свист)

Tinnitus SoundSupport™ допомога при вушному шумі (тинітусі) - звуки, що полегшують вушний шум.

Сучасна конективність для всіх і кожного!

Oticon Siya - перший у світі слуховий апарат передового технологічного класу, що підтримує технологію низькоенергетичного Bluetooth® (2,4 ГГц), що дозволяє підключатися по бездротовому зв'язку до будь-яких сучасних смартфонів.

Oticon Siya дозволяє встановлювати високоякісне бездротове підключення до різних цифрових пристроїв (смартфонів, телевізорів, комп'ютерів) при високій якості звуку й низькому рівні споживання батарейки.

Широкий спектр бездротових можливостей:

 • Стаціонарний телефон

  Відповідайте на дзвінки на міський телефон по бездротовому зв'язку. Для цього підключіть телефонний адаптер 2.0 до вашого телефонного апарату: він буде транслювати дзвінки на ваших слухові апарати через ConnectClip. Низькоенергетичний Bluetooth (2,4 ГГц) - краще класичного Bluetooth®

 • Телебачення

  ТВ-адаптер 3.0 від Oticon дозволяє транслювати звук з телевізора на будь-яку кількість пар слухових апаратів Oticon Siya

 • Мобільний додаток Oticon ON

  Для перемикання телевізійних каналів і регулювання гучності слухового апарату непомітно для оточуючих, користування програмою HearingFitness ™ і багато інших можливостей. Також можливість підключення через мобільний додаток Oticon ON до Інтернету речей (IFTTT.com).

 • ConnectClip

  ConnectClip можна застосовувати в якості зовнішнього мікрофона, перетворивши з його допомогою слухові апарати в бездротову стереогарнітуру або в якості пульта дистанційного керування для регулювання гучності і перемикання програм.

 • Пульт дистанційного керування

  Регулюйте гучність і перемикайте програми непомітно для оточуючих або відключайте звук в слухових апаратах одним натисненням кнопки.

 • Музика

  Через слухові апарати можна прослуховувати музику в стереоформаті. Ви можете транслювати аудіозаписи з iPhone, iPad і iPod touch або використовувати ConnectClip для підключення до більшості Bluetooth-пристроїв.

 • Комп'ютер

  Перетворіть ваші слухові апарати в бездротову гарнітуру й здійснюйте дзвінки по Skype, Lync і т.п . Для підключення ConnectClip до комп'ютера використовуйте Bluetooth або USB-порт Oticon BTD 800.

Модельний ряд слухових апаратів Siya™

Модельний ряд слухових апаратів Siya™ представлений завушними й внутрішньовушними моделями. Всі моделі слухових апаратів надійно захищені від проникнення пилу і вологи, мають ступінь захисту IP68.

Завушні моделі:

 • Oticon Siya miniRITE – мініатюрна завушна модель із внутрішньовушним телефоном, регулятором гучності й зміни програм.
 • Oticon Siya miniRITE-T  - мініатюрна завушна модель із внутрішньовушним телефоном і електромагнітною котушкою для зручності користування стаціонарним телефоном. Апарат забезпечений регулятором гучності та зміни програм.
 • Oticon Siya BTE – завушна модель. Є регулятор гучності й зміни програм, світловий LED індикатор для моніторингу стану слухового апарату. Для компенсації порушень слуху від середнього до тяжкого ступеня.
 • Oticon Siya BTE 13 PP – потужна завушна модель. Є регулятор гучності й зміни програм, світловий LED індикатор для моніторингу стану слухового апарату. Для компенсації глибоких і важких порушень слуху.

Внутрішньовушні моделі:

 • IIC - невидимий у вусі у 8 осіб з 10!
 • СIC - дуже непомітні з опцією кнопки керування
 • ITC - мініатюрні, які підтримують бездротову конективність.
 • ITE (Half Shell і Full Shell) - індивідуально виготовлені слухові апарати, які також мають всі функції й бездротову конективність. Це оптимальні стилі для пацієнтів з особливими мануальними потребами, яким потрібно легко регулювати й користуватися слуховими апаратами.

Oticon Siya - міцні й надійні слухові апарати, всі важливі елементи яких мають спеціальне нанопокриття, що оптимально захищає від пилу й вологи.

Стиль Модель Стисла характеристика Ціна з ПДВ, грн.
Siya 2 BTE 13 85 Для ВС до 85 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Функція Tinnitus Sound support. Сумісний з ConnectLine. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. На платформі Velox. 31 030
Siya 2 BTE 13 РР 105 Для ВС до 105 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Функція Tinnitus Sound support. Сумісний з ConnectLine. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. На платформі Velox. 31 779
Siya 2 miniRITE 312 (з Speaker unit) Для ВС до 100 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Функція Tinnitus Sound support.
Сумісний з ConnectLine. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. На платформі Velox. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.

Слуховий апарат Siya 2 mini RITE 312 (31 351 грн.)

Speaker unit (2 640 грн.)
33 991
Siya 2 mini RITE 312 (з Flex Mould 100) Для ВС до 100 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Функція Tinnitus Sound support. Сумісний з ConnectLine. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. На платформі Velox.

Слуховий апарат Siya 2 mini RITE 312 (31 351 грн.)

Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 100 (термін виготовлення 2 дні) (3 276 грн.)
34 627
Siya 2 miniRITE 312 (з Flex Mould 105) Для ВС до 105 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Функція Tinnitus Sound support. Сумісний з ConnectLine. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. На платформі Velox.

Слуховий апарат Siya 2 mini RITE 312 (31 351 грн.)

Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 105 (термін виготовлення 2 дні) (3 402 грн.)
34 753
Siya 2 Внутрішньовушний слуховий апарат Siya 2 у корпусах розміром від невидимого у каналі до раковинного (IIC, CIC, ITC, ITE) в залежності від втрати слуху та розміру слухового проходу. Для ВС до 100 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 10, 312 або 13 в залежності від розміру корпусу. На платформі Velox. 35 142
Стиль Модель Стисла характеристика Ціна з ПДВ, грн.
Siya 1 BTE 13 85 Для ВС до 85 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Функція Tinnitus Sound support. Сумісний з ConnectLine. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. На платформі Velox. 37 771
Siya 1 BTE 13 РР 105 Для ВС до 105 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Функція Tinnitus Sound support. Сумісний з ConnectLine. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. На платформі Velox. 39 911
Siya 1 mini RITE 312 (з Speaker unit) Для ВС до 100 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Функція Tinnitus Sound support. Сумісний з ConnectLine. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. На платформі Velox. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.

Слуховий апарат Siya 1 mini RITE 312 (38 841 грн.)

Speaker unit (2 640 грн.)
41 481
Siya 1 mini RITE 312 (з Flex mould 100) Для ВС до 100 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Функція Tinnitus Sound support. Сумісний з ConnectLine. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. На платформі Velox.

Слуховий апарат Siya 1 mini RITE 312 WL (38 841 грн.)

Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 100 (термін виготовлення 2 дні) (3 276 грн.)
42 117
Siya 1 miniRITE 312 (з Flex mould 105) Для ВС до 105 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Функція Tinnitus Sound support. Сумісний з ConnectLine. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. На платформі Velox.

Слуховий апарат Siya 1 mini RITE 312 (38 841 грн.)

Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 105 (термін виготовлення 2 дні) (3 402 грн.)
42 243
Siya 1 Внутрішньовушний слуховий апарат Siya 1 Корпус розміром від невидимого у каналі до раковинного (IIC, CIC, ITC, ITE) в залежності від втрати слуху та розміру слухового проходу. Для ВС до 100 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 10, 312 або 13 в залежності від розміру корпусу. На платформі Velox. 47 447

Інші моделі

ria2

Ria2

Oticon Ria2 – високотехнологічні слухові апарати стандартного класу

dynamo sp

Dynamo SP

Oticon Dynamo – надпотужні слухові апарати передового класу

Left

Залишилися питання?

Для того, щоб отримати  консультацію, просто заповніть форму.

Довіртеся нам і ви не залишитеся наодинці зі своєю проблемою. Не відмовляйте собі у повноцінному житті!

Почати чути ніколи не пізно! Ви чуєте?

 • ua
 • ru