Дитяча ігрова аудіометрія

Суб'єктивне обстеження слуху, що проводиться з дитиною в ігровій формі. Призначається дітям віком від трьох-чотирьох років. Під час процедури звуки подаються через колонки або телефон повітряної провідності. Результатом дослідження є зафіксована умовно-рефлекторна рухова реакція дитини на звуки.

 

Що входить в послугу "Дитяча ігрова аудіометрія"?

  • Суб'єктивне обстеження слуху в формі гри для виявлення порогів чутності (повітряна і кісткова провідність) на аудіометричних частотах.

Як проводиться ігрова аудіометрія?

Діти в цьому віці стають допитливими й активними та охоче включаються в гру, тому для перевірки слуху застосовується тестування в ігровій формі. Дослідження проводиться в спеціальному приміщенні, де передбачено заглушення сторонніх звуків.

В ході обстеження дитині пропонується здійснити будь-яку ігрову дію у відповідь на почутий звук. Це допоміжний діагностичний метод, що дозволяє поточнити пороги чутності та порівняти результати при підборі різних моделей слухових апаратів. Для отримання більш точної картини потрібне комплексне обстеження слуху.

дівчинка з мамою на діагностиці слуху

Де зробити дитячу ігрову аудіометрію?

Якісну перевірку слуху в ігровій формі проводять досвідчені фахівці Медичного центру слухової реабілітації АВРОРА©. Тональна порогова ігрова аудіометрія - метод діагностики слуху, розроблений спеціально для дітей з урахуванням особливостей їх віку. Дослідження в нашому Медичному Центрі проводиться висококваліфікованими аудіометристами за допомогою спеціального обладнання, яке точно визначає слухову чутливість до звуків різних частот.

Лікарі Центру після проведення комплексних обстежень за медичними показаннями проводять професійне слухопротезування спеціальними дитячими слуховими апаратами. Підбір і настройка відповідних цифрових апаратів здійснюється в індивідуальному порядку і відповідно віку дитини, її діагнозу, ступенем порушення слуху та іншим важливим факторам.

Надання професійної слухової допомоги, корекція слуху за допомогою унікальних слухових апаратів Oticon (Отікон, Данія) і грамотно складена індивідуальна програма реабілітації - запорука успішного розвитку дитини з порушенням слуху.

За додатковою інформацією про діагностику слуху звертайтеся до Медичного центру АВРОРА©.

Запис на прийом до Медичного центру: (044) 333-43-10

Запис на прийом по SMS: (050) 382-4195, (098) 120-4516

Запис на прийом через Viber: (050) 382-4195

Запис на прийом по e-mail: clinica@aurora.ua

Наші переваги

Спеціалізація та професіоналізм з 1991 року

Спеціалізований медичний центр слухової допомоги

Сертифікати якості надання медичної допомоги

Повний комплекс слухової допомоги для пацієнтів всіх вікових груп

Ефективність та безпека

Запишіться на прийом

Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося

Залиште відгук

Задайте питання

Запис на прийом

  • uk
  • ru