Олена

39 років, менеджер проєктів

Oticon Xceed - ще ніколи користуватися слуховими апаратами не було так легко та просто!

Такий відгук про надпотужні слухові апарати Oticon Xceed - результат спільної роботи пацієнтки з важким порушенням слуху, досвідченого користувача слухових апаратів та наших спеціалістів - медичного директора, лікаря-сурдолога Олени Сербін та старшого слухопротезиста Ярослава Тарановського.

«У когось ранок починається з кави або гімнастики, а в мене – з мелодії в слухових апаратах.

Прокидаюся – апарати в вушка, чую звукові сигнали, переконуюся, що апарати ввімкнулися і я вже знаю, що сьогодні все буде добре!

Вже декілька місяців я щасливий користувач сучасних надпотужних слухових апаратів Oticon Xceed.

Раніше наприкінці дня в мене було одне велике бажання – прийти нарешті додому, зняти свої слухові апарати, щоб хоч трішки побути в тиші, відпочити від усього багатоголосся, шуму та більше не напружуватися.

А зараз з новими Oticon Xceed просто забуваєш, що ти в апаратах та знімаєш їх вже тільки перед сном та й лише тому, що в них не дуже зручно спати…

Настільки все стало природним та комфортним.

І вже нарешті щасливо посміхаєшся, голосно смієшся та вільно обіймаєшся з друзями та не хвилюєшся, що твої слухові апарати зненацька при жвавій міміці або дотику як заверещать, як було раніше… Це все вже в минулому, як страшний сон.

Ще ніколи користуватися слуховими апаратами не було так просто!

Більше жодних коліщаток та кнопок, які ще й заплутуються у волоссі – керувати Oticon Xceed можна через застосунок у смартфоні: подивитися, скільки заряду батарейок залишилося, перемикнути на ту чи іншу програму, коли відчуваєш, що потрібна додаткова підтримка, щоб чути ще краще на робочій нараді тощо або зовсім їх вимкнути.

І звуки стали такими всебічними та об’ємними, мабуть, так описують в спецефектах 3D.

І все навкруги – це не какофонія різних звуків, а справжня звукова картина, де саме ти обираєш, до чого тобі прислухатися, що хочеш почути, а що проігнорувати як фон.

І ти вже можеш контролювати гучність свого голосу, мовлення в шумі, бо в колишніх апаратах спрацьовували так звані шумодави - ти не чуєш шум, тому й говориш як звичайно, а співрозмовники тебе поза шум не чують, прохають говорити голосніше, або, навпаки, ти підвищуєш голос, а це сприймається майже як крик, бо ти в більш тихому оточенні, ніж тобі здається.

Зараз чуєш шум, але при цьому він тобі зовсім не заважає та мовлення виділяється з шуму.

А спочатку, коли тестували апарати на прийомі у спеціалістів, я нічого не зрозуміла та не відчула…

І лише тоді, коли вийшла на вулицю, вперше так виразно почула мотор таксі, що вирушало від медцентру, пройшлася далі по трасі, почула щось нове, замислилася, виявилося, що то був шурхіт камінців між колесами проїжджаючих автівок…

Це було такою несподіванкою для мене й саме тоді я зрозуміла, що все лише починається та я буду відкривати для себе такі звукові нюанси, про які навіть не здогадувалася раніше… ".

© Медичний центр слухової реабілітації АВРОРА, 2021. Всі права збережені.

  • uk
  • ru