Чудовий звук. Чудовий вибір.

Oticon Jet – це повна лінійка слухових апаратів, яка включає різні стилі (від внутрішньовушних до завушних), для компенсації порушення слуху від легкого до важкого ступеня.

 

Більше спілкування — Більше життя

Ніщо так не наповнює наше життя радістю, як звичайні речі, які ми робимо. Наприклад, розвеселити дитину або душевно провести час з другом. Такі прості задоволення - це і є наше життєве багатство.
Однак, якщо у вас порушення слуху, брати участь в розмовах стає складним завданням. Важко сприймати деякі звуки, через що мозок змушений заповнювати ці прогалини. Це втомлює, викликає стрес та змушує уникати спілкування з людьми. А якщо ви менше спілкуєтеся, то мозок отримує менше стимуляції, ніж потрібно для повноцінного життя.

Технологія BrainHearing™ підтримає ваш мозок

Покращення слуху приносить багато позитивних ефектів. Доведено, що компенсація порушення слуху суттєво змінює життя людини на краще - їй стає легше слухати та розуміти сказане, а це, в свою чергу, сприяє поліпшенню психічного здоров'я.*
Слухові апарати Oticon містять технологію BrainHearing, яка допомагає вашому мозкові легше розпізнавати та осмислювати звуки.

* Better Hearing Institute, www.betterhearing.org

 

Будьте в вирі подій разом з Oticon Jet

Слухові апарати Oticon Jet уловлюють та підсилюють кожен природний звук з усіма його тонкими нюансами, виконуючи це комфортним для вас способом. Завдяки Oticon Jet ви отримаєте можливість краще розуміти мовлення та насолоджуватися кожним дорогоцінним моментом життя.

Oticon Jet - це:

✓ Чудова якість звуку
✓ Можливість бездротового підключення до улюблених гаджетів
✓ Великий вибір стилів та аксесуарів

 • Відчуйте справжню потужність!

  Oticon Jet мають потужний мікропроцесор, що обробляє звуковий сигнал у 50 разів швидше, ніж слухові апарати попереднього покоління. Така обробка дозволяє досягти дуже високої якості звуку, що покращує розуміння мовлення.

 • Звук високої якості

  Oticon Jet мають високе звукове розрішення, тому ці слухові апарати здатні сприймати дуже тонкі, природні тони та відтворювати їх з високим рівнем слухового комфорту. Функція Multiband Adaptive Directionality LX (багатосмугова адаптивна направленість) допоможе зосередитися на звуках, джерело яких знаходиться спереду, обережно та поступово приглушуючи інші звуки, коли ситуація стає занадто шумною. Ця функція адаптується дуже швидко, допомагаючи вам спілкуватися в шумному оточенні, наприклад, під час родинної вечері.

 • Ефективне шумоподавлення

  Мовлення значно простіше розуміти, коли немає шуму. Тому слухові апарати Oticon Jet мають функцію Noise Reduction LX (шумоподавлення), яка дуже швидко знижує рівень шуму. Вона працює настільки швидко, що приглушує навіть шум між словами.

Вибір моделей та функцій

 • Кольори на вибір - відповідно до тону вашої шкіри або волосся
 • Завушні або внутрішньовушні стилі
 • ... та багато іншого

Надійне підключення до улюблених гаджетів

Oticon Jet використовує інноваційну технологію низькоенергетичного Bluetooth® 2,4 ГГц, що забезпечує високоякісне бездротове підключення до улюблених гаджетів з високою якістю стримінгу звуку, можливістю стереопрогравання музики та низьким рівнем споживання заряду акумулятора.

За допомогою Oticon Jet ви можете підключитися до широкого спектру пристроїв:

 • Вдома: транслюйте безпосередньо на слухові апарати звук телевізора, домашнього телефона, програвача, планшета, комп'ютера або радіо
 • В дорозі: синхронізуйтеся з мобільними пристроями, перетворіть ваші слухові апарати на безпровідну гарнітуру, керувати якою ви можете через простий у користуванні мобільний додаток Oticon Companion

(Примітка: Низькоенергетичний Bluetooth (2,4 ГГц) наявний не у всіх стилях слухових апаратів)

Oticon Companiоn

За допомогою мобільного застосунку Oticon Companiоn ви можете регулювати гучність, перемикати програми або, за необхідністю, вимкнути ваші слухові апарати, не привертаючи уваги оточуючих.

Інші моделі

siya

Siya1

Oticon Siya – слухові апарати основного класу з підключенням до гаджетів

opn s

Opn S 1

Oticon Opn S – найновіші слухові апарати елітного класу з підключенням до Інтернету

opn

Opn 1

Oticon Opn – слухові апарати елітного класу з підключенням до гаджетів

 • ua
 • ru