Розкрийте магію дитинства з першими у світі педіатричними слуховими апаратами, які використовують алгоритми глибинної нейромережі.

Завдяки інноваційним технологіям Oticon Play PX надають дітям максимально наближений до природного слух. Це найкращим чином підтримує розвиток мовлення, спілкування та соціальних навичок.

Oticon Play PX

створено для дітей

children's football team

Перші у світі з глибинною нейронною мережею (ГНМ)

Педіатричні слухові апарати, які навчаються, так само як діти, використовуючи слуховий досвід.

the girl raised her hand at school, the teacher in the classroom near the world map

Бездротове підключення до смартфонів та гаджетів

Допомагає дитині бути на зв’язку зі світом, вчитися, спілкуватися та насолоджуватися життям.

skate, hearing aids, protective children's helmet

Швидке та зручне заряджання дома та в дорозі

Два зарядні пристрої на вибір: зручні в користуванні, що заряджають на цілий день, враховуючи стримінг з різних пристроїв.

blue hearing aids for children

Великий вибір стилів та кольорів

Виберіть свій стиль відповідно до потреб: із літій-іонними акумуляторами або одноразовими повітряно-цинковими батарейками

Нові враження життєво важливі для розвитку дитини

Розвиток дитини - це результат отриманих вражень і досвіду

Наш мозок починає розвиватися ще до народження, а особливо активний період розвитку припадає на дитинство та підлітковий вік.

Враження та досвід, отримані в цей період, стимулюють мозок і сприяють розвитку важливих навичок, когнітивних здібностей та талантів дитини. Без повного доступу до світу звуків та спілкування діти з порушенням слуху отримують недостатньо сенсорних стимулів, через що розвиваються повільніше, ніж однолітки, що нормально чують. Мозок, що активно розвивається, надзвичайно пластичний. Тому протягом періоду активного розвитку слухові апарати відіграють головну роль у слуховій допомозі, значно збагачуючи життєвий досвід дитини.

scheme of child development

Розвиток мозку - це ієрархічний процес: функції вищого рівня розвиваються на основі вже розвинених функцій нижчого рівня. Наприклад, розвиток мовлення дуже сильно залежить від розвитку сенсорних та перцепційних навичок (наприклад, розрізнення мовних звуків).

Основні функції, такі як відчуття та сприйняття, повністю формуються протягом перших років життя. Інші функції вищого порядку, такі як пам'ять, прийняття рішень та керування емоціями, продовжують розвиватися під час підліткового віку та юності. Після закінчення «пластичного» періоду процес розвитку сповільнюється й опанувати певні навички в пізніший час дитині буде важко.

Тому діти з порушенням слуху критично потребують раннього втручання та слухопротезування високоякісними та відповідно налаштованими слуховими рішеннями. Це забезпечить оптимальну підтримку для розвитку мозкових нейронних мереж та пов'язаних з ними навичок і функцій.

Oticon Play PX навчені за допомогою реальних звуків – так само, як вчиться дитина

Щоб забезпечити оптимальну підтримку мозку, Oticon Play PX працюють на найрозумнішій платформі Polaris. Вони використовують інтелектуальні можливості вбудованої глибинної нейронної мережі (ГНМ), яка імітує процес пізнання світу мозком дитини. ГНМ навчена на 12 мільйонах звукових картин із реального життя. Цей «інтелект» дозволяє Oticon Play PX відтворювати звуки більш природним чином, так, як це задумано природою.

Oticon Play PX навчені за допомогою реальних звуків – так само як вчиться дитина

Щоб забезпечити оптимальну підтримку мозку, Oticon Play PX працюють на найрозумнішій платформі Polaris. Вони використовують інтелектуальні можливості вбудованої глибинної нейронної мережі (ГНМ), яка імітує процес пізнання світу мозком дитини. ГНМ навчена на 12 мільйонах звукових картин із реального життя. Цей «інтелект» дозволяє Oticon Play PX відтворювати звуки більш природним чином, так, як це задумано природою.

Платформа Polaris - це серце Oticon Play PX. Ця платформа створена спеціально для слухових апаратів, і може безперервно підтримувати роботу навченої ГНМ, одночасно надаючи всім технологіям, що використовуються в Oticon Play PX, більше швидкості, точності й потужності, ніж це було будь-коли раніше*.

 • у 16 разів більше потужності для виконання складних алгоритмів**
 • удвічі вища обчислювальна потужність та швидкість**
 • вбудована глибинна нейронна мережа
 • розумне використання найкращої в індустрії 64-канальної обробки сигналу
 • удвічі вища точність в частотному діапазоні 1.5-5 кГц**

*Compared to the Velox S™ platform * Brændgaard, M. 2020.
**The Polaris Platform. Oticon tech paper.


Новаторська функція MoreSound Intelligence™

Надає дітям доступ до повної звукової картини

Oticon Play PX оснащені інноваційною функцією MoreSound Intelligence, завдяки якій мозку легше розрізняти звуки та зосереджуватись на важливому. Вона складається з трьох елементів, що працюють разом і надають мозку більш точний та природний образ усіх навколишніх звуків. Маючи точну інформацію, мозок краще розпізнає мовлення та запам’ятовує почуте.

girls with skates, MoreSound Intelligence™

Три елементи, що створюють чіткий контраст і баланс MoreSound Intelligence™

 1. Сканування й аналіз звукової картини

  MoreSound Intelligence сканує повну звукову картину 500 разів на секунду, та на основі отриманих даних точно аналізує всі звуки й ступінь складності середовища. Потім вона застосовує оптимізовані для кожної дитини способи обробки звуків і опрацьовує звукову картину, що постійно змінюється.

 2. Просторова обробка чіткості

  Після сканування й аналізу середовища, функція Просторова обробка чіткості дуже точно організує всі звуки, що є навколо дитини. Ця функція складається з двох основних технологій. В простих середовищах активується Віртуальне зовнішнє вухо, яке імітує фільтрацію звуків людською вушною раковиною і, таким чином, допомагає отримати природну й точну інформацію про розташування звуків у просторі. В складніших середовищах активується потужніша функція Просторовий балансувач. Завдяки йому важливі звуки стають більш чутними, а непотрібний галас приглушується.

 3. Нейронна обробка чіткості

  Нейронна обробка чіткості використовує глибинну нейрону мережу (ГНМ), натреновану на розпізнавання 12 мільйонів реальних звукових картин. ГНМ аналізує всі тонкощі кожного звуку та створює контраст між ними. В результаті цього звуки відтворюються природніше, і дитині значно легше розуміти, що відбувається навколо.

Допоміжний елемент - Підкреслювач звуків

 Цей елемент працює разом з Просторовою обробкою чіткості та Нейронною обробкою чіткості. Він підкреслює в динаміці потрібні деталі звуків у складних умовах - головним чином, це стосується мовлення.

Чіткий об'ємний звук найвищої якості без зворотного зв'язку (свисту)

Останні технічні досягнення в мініатюрних слухових рішеннях Oticon Play PX дозволяють забезпечити оптимальне підсилення більш комфортним і стабільним чином.

MoreSound Amplifier, MoreSound Optimizer, girls in helmets on bicycles shake hands

MoreSound Amplifier™ - технологія, яка інтелектуально та швидко розділяє та посилює звуки, складаючи їх у об'ємну повну звукову картину. Зберігає природний контраст та баланс між звуками, виділяючи важливі звуки і надаючи більше інформації мозку дитини.

MoreSound Optimizer™ - технологія, яка додатково аналізує посилений звук 56 000 разів на секунду і запобігає появі зворотного зв’язку. Результат – відсутність свисту, краща якість звуку та хороша чутність мовлення. Діти можуть вільно гратися, обійматися та взаємодіяти.

BrainHearing™

Підтримує природний слуховий процес
у мозку, змінюючи життя на краще.

Oticon Play PX розроблені на основі концепції BrainHearing™ 2.0

з максимальним доступом до повної звукової картини та підтримки роботи мозку.

Бути на зв'язку зі світом важливо для розвитку та успішного навчання

Oticon Play PX підключаються до багатьох пристроїв. Це полегшує процес навчання, спілкування і дозволяє дитині повноцінно насолоджуватися життям.

EduMic is a wireless external microphone for the teacher

Зручний зовнішній мікрофон - спеціально для школи

EduMic - це бездротовий зовнішній мікрофон для вчителя, який чітко та стабільно транслює його голос на слухові апарати дітей, долаючи проблему шуму, відлуння та відстані в класі.

Дослідження показали, що EduMic покращує розуміння дітьми мовлення в класі, засвоєння матеріалу, розвиток мовлення, успіхи в навчанні та соціальні зв'язки*.

В гамірних середовищах EduMic працює значно краще, ніж традиційні частотно-модульовані зовнішні мікрофони**.

 

* Lewis et al., submitted for publication.
** Gordey, D. & Rumley, J. 2019. Enhanced learning with EduMic. Oticon whitepaper.

charger for hearing aids

Заряджання - вдома та в дорозі

Два зарядні пристрої на вибір: портативний SmartCharger та настільний зарядний пристрій.

Обидва дуже зручні в користуванні. Заряду вистачає на цілий день, навіть враховуючи стримінг з різних пристроїв.*

Час зарядки miniBTE R:

 • Повна зарядка - 3,5 години
 • Швидка підзарядка протягом 30 хвилин - додаткові 5 годин користування

Час зарядки miniRITE R:

 • Повна зарядка - 3 години
 • Швидка підзарядка протягом 30 хвилин - додаткові 6 годин користування

*Розхід заряду літій-іонних акумуляторів залежить від ступеня порушення слуху, стилю життя та часу прослуховування трансляцій.

 

Direct streaming from gadgets to hearing aids

Прямий стримінг з улюблених гаджетів

Oticon Play PX створені спеціально для підключення до iPhone, але також сумісні з протоколом Android -аудіостримінгу для слухових апаратів (ASHA). Це дозволяє прямий стримінг з iPhone, iPad®, iPod touch® та пристроїв Android*.

Oticon Play PX можна використовувати в поєднанні з ConnectClip для стримінгу з будь-якого Bluetooth®-пристрою.

За допомогою мобільного застосунку Oticon Companion, батьки та діти старшого віку можуть керувати слуховими апаратами зі смартфона - змінювати гучність, слідкувати за рівнем заряду акумулятора, регулювати стримінг з EduMic, перемикати програми та прослуховувати музику в високій якості через нову програму Oticon MyMusic.

*Для прямого стримінгу на Oticon Play PX, пристрої Android повинні підтримувати протокол аудіостримінгу для слухових апаратів (ASHA).

A wide selection of styles and colors oticon play pX

Великий вибір стилів та кольорів

Oticon Play PX виготовляються у двох цінових категоріях і допомагають при порушеннях слуху від легкого до важкого ступеня.

Існують як стилі, що працюють на багаторазових літій-іонних акумуляторах, так і на звичайних одноразових повітряно-цинкових батарейках.

 

Відповідний стиль для кожного віку

Виберіть свій стиль відповідно до ваших потреб: безпечний стиль miniBTE R з повністю захищеним від проникнення вбудованим акумулятором або сучасний дизайн miniRITE R.

Усі стилі мають повний набір конективних можливостей, завдяки яким діти можуть вільно спілкуватися з друзями та бути на зв'язку зі світом онлайн.

Надійні в усіх чарівних моментах дитинства

Дизайн Oticon Play PX поєднує в собі безпечність та виняткову міцність, щоб витримати всі виклики активного дитячого життя.

Включає повний захист від води, пилу і бруду.

Oticon Play PX мають водозахисне нанопокриття, що захищає корпус та електронні компоненти від впливу води. Слухові апарати пройшли тест шляхом занурення в воду на один метр протягом двох годин і здатні витримувати вплив вологи та температурних коливань.

LED-індикатор слухових апаратів Oticon Play PX - це функція, яка надає людям, що доглядають за дитиною, візуальне підтвердження, чи правильно функціонує слуховий апарат.

Oticon Play PX пофарбовані біосумісним барвником та безпечні при безперервному контакті зі шкірою. Відповідно до міжнародних стандартів у сфері безпеки та біосумісності, та з метою запобігання алергічних реакцій, з виробництва було виключено понад 200 потенційно шкідливих речовин, у тому числі фталатів.

Для безпечного слухопротезування маленьких дітей, модель miniBTE R, що перезаряджається, захищена від небажаного відмикання батарейного відсіку  - акумулятор вмонтований у слуховий апарат. Для догляду за таким слуховим рішенням жодні додаткові інструменти не потрібні.

Унікальні інноваційні властивості

MoreSound-Intelligence

MoreSound Intelligence™

Доступ до всіх важливих звуків
у повній чіткій та
збалансованій звуковій картині

Spatial-Sound

Spatial Sound™

Локалізація, стеження та перемикання уваги на цікаві звуки

MoreSound-Amplifier

MoreSound Amplifier™

Швидке підсилення з високою роздільною здатністю, яке відповідає всім змінам в звуковій картині

Speech-Rescue

Speech Rescue™

Робить більш чіткими
високочастотні звуки

MoreSound-Optimizer

MoreSound Optimizer™

Оптимальне підсилення
без ризику
зворотного зв'язку

Clear-Dynamics

Чітка динаміка

Звук кращої якості з меншим спотворенням у гучних умовах

Sound-Enhancer

Підкреслювач звуків

Динамічне підсилення
передусім мовлення,
що активується в складних умовах

Wind-Noise-Management

Подолання шуму вітру

Покращує доступ до мовлення в умовах, де наявний шум вітру

Virtual-Outer-Ear

Віртуальне зовнішнє вухо

Моделює вушну раковину
та забезпечує кращий
просторовий баланс

BrainHearing

BrainHearing™

Максимальний доступ до повної звукової картини та підтримка роботи мозку

Для ВС до 100 дБ. Перший у світі педіатричний слуховий апарат з алгоритмом Глибинної нейронної мережі (DNN), який навчався, так само як навчаються діти — на досвіді. Платформа Polaris™. 64 канали обробки, 24 смуги налаштування. Частотний діапазон до 10 кГц. Інтелект MoreSound Intelligence™ першого рівня. Віртуальне зовнішнє вухо. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання свисту MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. Літій-іонний акумулятор. LED-індикатор стану СА. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.


Слуховий апарат Play PX 1 miniRite R - 113 420 грн


Зарядний пристрій 1.0 Oticon miniRite R - 9 309 грн


Speaker unit - 2 640 грн

125 369 грн

Для ВС до 100 дБ. Перший у світі педіатричний слуховий апарат з алгоритмом Глибинної нейронної мережі (DNN), який навчався, так само як навчаються діти — на досвіді. Платформа Polaris™. 64 канали обробки, 24 смуги налаштування. Частотний діапазон до 10 кГц. Інтелект MoreSound Intelligence™ першого рівня. Віртуальне зовнішнє вухо. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання свисту MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. Літій-іонний акумулятор. LED-індикатор стану СА. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.


Слуховий апарат Play PX 1 miniRite R - 113 420 грн


Зарядний пристрій 1.0 Oticon miniRite R - 9 309 грн


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 100 (термін виготовлення 2 дні) - 3 276 грн

126 005 грн

Для ВС до 105 дБ. Перший у світі педіатричний слуховий апарат з алгоритмом Глибинної нейронної мережі (DNN), який навчався, так само як навчаються діти — на досвіді. Платформа Polaris™. 64 канали обробки, 24 смуги налаштування. Частотний діапазон до 10 кГц. Інтелект MoreSound Intelligence™ першого рівня. Віртуальне зовнішнє вухо. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання свисту MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. Літій-іонний акумулятор. LED-індикатор стану СА. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.


Слуховий апарат Play PX 1 miniRite R - 113 420 грн


Зарядний пристрій 1.0 Oticon miniRite R - 9 309 грн


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 105 (термін виготовлення 2 дні) - 3 402 грн

126 131 грн

Для ВС до 100 дБ. Перший у світі педіатричний слуховий апарат з алгоритмом Глибинної нейронної мережі (DNN), який навчався, так само як навчаються діти — на досвіді. Платформа Polaris™. 64 канали обробки, 24 смуги налаштування. Частотний діапазон до 10 кГц. Інтелект MoreSound Intelligence™ першого рівня. Віртуальне зовнішнє вухо. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання свисту MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. Батарея 312. LED-індикатор стану СА. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо


Слуховий апарат Play PX 1 miniRite T - 113 420 грн


Speaker unit - 2 640 грн

116 060 грн

Для ВС до 100 дБ. Перший у світі педіатричний слуховий апарат з алгоритмом Глибинної нейронної мережі (DNN), який навчався, так само як навчаються діти — на досвіді. Платформа Polaris™. 64 канали обробки, 24 смуги налаштування. Частотний діапазон до 10 кГц. Інтелект MoreSound Intelligence™ першого рівня. Віртуальне зовнішнє вухо. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання свисту MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. Батарея 312. LED-індикатор стану СА. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо


Слуховий апарат Play PX 1 miniRite T - 113 420 грн


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 100 (термін виготовлення 2 дні) - 3 276 грн

116 696 грн

 

Для ВС до 105 дБ. Перший у світі педіатричний слуховий апарат з алгоритмом Глибинної нейронної мережі (DNN), який навчався, так само як навчаються діти — на досвіді. Платформа Polaris™. 64 канали обробки, 24 смуги налаштування. Частотний діапазон до 10 кГц. Інтелект MoreSound Intelligence™ першого рівня. Віртуальне зовнішнє вухо. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання свисту MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. Батарея 312. LED-індикатор стану СА. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.


Слуховий апарат Play PX 1 miniRite T - 113 420 грн


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 105 (термін виготовлення 2 дні) - 3 402 грн

116 822 грн

Для ВС до 85 дБ. Перший у світі педіатричний слуховий апарат з алгоритмом Глибинної нейронної мережі (DNN), який навчався, так само як навчаються діти — на досвіді. Платформа Polaris™. 64 канали обробки, 24 смуги налаштування. Частотний діапазон до 10 кГц. Інтелект MoreSound Intelligence™ першого рівня. Віртуальне зовнішнє вухо. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання свисту MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. Літій-іонний акумулятор. LED-індикатор стану СА. Зарядний пристрій та вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.

113 420 грн

Для ВС до 85 дБ. Перший у світі педіатричний слуховий апарат з алгоритмом Глибинної нейронної мережі (DNN), який навчався, так само як навчаються діти — на досвіді. Платформа Polaris™. 64 канали обробки, 24 смуги налаштування. Частотний діапазон до 10 кГц. Інтелект MoreSound Intelligence™ першого рівня. Віртуальне зовнішнє вухо. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання свисту MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. Батарея 312. LED-індикатор стану СА. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.

113 420 грн

Для ВС до 100 дБ. Перший у світі педіатричний слуховий апарат з алгоритмом Глибинної нейронної мережі (DNN), який навчався, так само як навчаються діти — на досвіді. Платформа Polaris™. 48 каналів обробки, 18 смуг налаштування. Частотний діапазон до 8 кГц. Інтелект MoreSound Intelligence™ третього рівня. Віртуальне зовнішнє вухо. Просторовий звук Spatial Sound™. Запобігання свисту MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. Літій-іонний акумулятор. LED-індикатор стану. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.


Слуховий апарат Play PX 2 miniRite R - 74 258 грн


Зарядний пристрій 1.0 Oticon miniRite R - 9 309 грн


Speaker unit - 2 640 грн

86 207 грн

Для ВС до 100 дБ. Перший у світі педіатричний слуховий апарат з алгоритмом Глибинної нейронної мережі (DNN), який навчався, так само як навчаються діти — на досвіді. Платформа Polaris™. 48 каналів обробки, 18 смуг налаштування. Частотний діапазон до 8 кГц. Інтелект MoreSound Intelligence™ третього рівня. Віртуальне зовнішнє вухо. Просторовий звук Spatial Sound™. Запобігання свисту MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. Літій-іонний акумулятор. LED-індикатор стану. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.


Слуховий апарат Play PX 2 miniRite R - 74 258 грн


Зарядний пристрій 1.0 Oticon miniRite R - 9 309 грн


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 100 (термін виготовлення 2 дні) - 3 276 грн

86 969 грн

Для ВС до 105 дБ. Перший у світі педіатричний слуховий апарат з алгоритмом Глибинної нейронної мережі (DNN), який навчався, так само як навчаються діти — на досвіді. Платформа Polaris™. 48 каналів обробки, 18 смуг налаштування. Частотний діапазон до 8 кГц. Інтелект MoreSound Intelligence™ третього рівня. Віртуальне зовнішнє вухо. Просторовий звук Spatial Sound™. Запобігання свисту MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. Літій-іонний акумулятор. LED-індикатор стану. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.


Слуховий апарат Play PX 2 miniRite R - 74 258 грн


Зарядний пристрій 1.0 Oticon miniRite R - 9 309 грн


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 105 (термін виготовлення 2 дні) - 3 402 грн

86 969 грн

Для ВС до 100 дБ. Перший у світі педіатричний слуховий апарат з алгоритмом Глибинної нейронної мережі (DNN), який навчався, так само як навчаються діти — на досвіді. Платформа Polaris™. 48 каналів обробки, 18 смуг налаштування. Частотний діапазон до 8 кГц. Інтелект MoreSound Intelligence™ третього рівня. Віртуальне зовнішнє вухо. Просторовий звук Spatial Sound™. Запобігання свисту MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. Батарея 312. LED-індикатор стану. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.


Слуховий апарат Play PX 2 miniRite T - 74 258 грн


Speaker unit - 2 640 грн

76 898 грн

Для ВС до 100 дБ. Перший у світі педіатричний слуховий апарат з алгоритмом Глибинної нейронної мережі (DNN), який навчався, так само як навчаються діти — на досвіді. Платформа Polaris™. 48 каналів обробки, 18 смуг налаштування. Частотний діапазон до 8 кГц. Інтелект MoreSound Intelligence™ третього рівня. Віртуальне зовнішнє вухо. Просторовий звук Spatial Sound™. Запобігання свисту MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. Батарея 312. LED-індикатор стану. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.


Слуховий апарат Play PX 2 miniRite T - 74 258 грн


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 100 (термін виготовлення 2 дні) - 3 276 грн

77 534 грн

Для ВС до 105 дБ. Перший у світі педіатричний слуховий апарат з алгоритмом Глибинної нейронної мережі (DNN), який навчався, так само як навчаються діти — на досвіді. Платформа Polaris™. 48 каналів обробки, 18 смуг налаштування. Частотний діапазон до 8 кГц. Інтелект MoreSound Intelligence™ третього рівня. Віртуальне зовнішнє вухо. Просторовий звук Spatial Sound™. Запобігання свисту MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. Батарея 312. LED-індикатор стану. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.


Слуховий апарат Play PX 2 miniRite T - 74 258 грн


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 105 (термін виготовлення 2 дні) - 3 402 грн

77 660 грн

Для ВС до 85 дБ. Перший у світі педіатричний слуховий апарат з алгоритмом Глибинної нейронної мережі (DNN), який навчався, так само як навчаються діти — на досвіді. Платформа Polaris™. 48 каналів обробки, 18 смуг налаштування. Частотний діапазон до 8 кГц. Інтелект MoreSound Intelligence™ третього рівня. Віртуальне зовнішнє вухо. Просторовий звук Spatial Sound™. Запобігання свисту MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. Літій-іонний акумулятор. LED-індикатор стану. Зарядний пристрій та вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.

74 258 грн

Для ВС до 85 дБ. Перший у світі педіатричний слуховий апарат з алгоритмом Глибинної нейронної мережі (DNN), який навчався, так само як навчаються діти — на досвіді. Платформа Polaris™. 48 каналів обробки, 18 смуг налаштування. Частотний діапазон до 8 кГц. Інтелект MoreSound Intelligence™ третього рівня. Віртуальне зовнішнє вухо. Просторовий звук Spatial Sound™. Запобігання свисту MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. Батарея 312. LED-індикатор стану. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.

74 258 грн

Інші моделі

Sensei

Sensei

Oticon Sensei - слухові апарати передового класу

Sensei

Sensei SP

Oticon Sensei SP - надпотужні слухові апарати передового класу

opn play

Opn Play

Oticon Opn Play - слухові апарати елітного класу з підключенням до ґаджетів

 • uk
 • ru