Про компанію Oticon

Oticon (Отікон), Данія – світовий лідер з наукових досліджень, розробки та виробництва інноваційних слухових апаратів для дітей і дорослих.

Історія

Історія одного з найвідоміших виробників слухових апаратів — компанії Oticon налічує 116 років. У 1904 році Ханс Демант придбав своїй дружині Каміллі, що мала порушення слуху, один із перших у світі слухових апаратів. Після чого вирішив створити власне виробництво слухових рішень. Після його смерті в 1910 році керівництво компанії взяв на себе син Деманта-Вільям. Так з'явився найуспішніший сімейний бізнес з розробки та виробництва слухових апаратів.

Перший в Європі транзисторний слуховий апарат був створений саме компанією Oticon в 1953 році — це був революційний крок у виробництві слухових апаратів.

Сьогодні розвиток технологій виробництва дозволяють Oticon практично щорічно випускати нові, революційні за своїми властивостями, моделі слухових апаратів.

image1

Що робить Oticon

  • Випускає найкращі в галузі слухові апарати та аксесуари до них
  • Проводить наукові дослідження порушень слуху
  • Виробляє обладнання та програмне забезпечення для фахівців, що працюють з медичним аудіологічним обладнанням.

Бачення Oticon

Світ, де втрата слуху не є обмеженням.

Місія Oticon

Кидати виклик умовностям і розширювати межі можливого, щоб змінювати життя людей з порушенням слуху на краще.

Life-Changing Technology - Технологія, що змінює життя.

image4

Як Oticon змінює життя людей

Відкритий інноваціям

Компанія Oticon ніколи не зупиняється на досягнутому і не припиняє досліджувати проблему порушень слуху. Спілкується із користувачами, отримуючи від них зворотний зв'язок про свою продукцію.

Кредо Oticon- мати найкращий слуховий апарат в кожній ціновій категорії, щоб найефективнішим чином допомагати людям з різними фінансовими можливостями.

Oticon - єдиний виробник слухових апаратів, що має власний науково-дослідний центр Еріксхолм (Eriksholm), який проводить:

  • Психоакустичні та об'єктивні аудіологічні дослідження
  • Клінічні дослідження
  • Міжнародний обмін досвідом за допомогою світової мережі досліджень.

Головна мета цих зусиль - створювати кращі слухові апарати сьогодення і майбутнього.

Унікальна технологія BrainHearing™

Розуміючи, що вуха вловлюють звук, а розпізнає його мозок, Oticon впроваджує в своїх слухових апаратах унікальну технологію BrainHearing (дослівно - «чути мозком»). Ця технологія захищає мозок від ризиків порушень слуху, таких як зниження когнітивних функцій, а також забезпечує доступом до якісної та повної звукової інформації.

Oticon першим розробляє нові технології

Інновації Oticon завжди на крок попереду.

У той час як інші ще використовують у своїх апаратах мікрофони направленої дії, Oticon першим винайшов технологію 360° звукового оточення.

Oticon завжди прагне досягати неможливого, кидаючи виклик умовностям. Саме це робить Oticon технологічним лідером у своїй галузі.

image3
image2

Тісний зв’язок з користувачами слухових апаратів

Постійно спілкуючись з користувачами, отримуючи від них зворотний зв'язок, Oticon краще розуміє потреби користувачів сучасних слухових апаратів. Виводить якість звуку у слухових рішеннях, що випускає, на новий рівень. Додаючи функціональності, полегшує використання. Зменшуючи в розмірах, збільшує можливості.

Співробітництво із сурдологами, аудіологами, слухопротезистами

Потрібен досвідчений експерт, аби зрозуміти унікальні потреби кожного клієнта, підібравши йому найкращі методи компенсації порушень слуху.

Технологія, що здатна змінити людське життя завдяки умілим рукам кваліфікованих фахівців слухової допомоги — це головний принцип компанії Oticon.

Компанія Oticon знаходиться на постійному зв'язку з фахівцями зі слухопротезування, забезпечуючи їх кращими у світі продуктами та можливістю навчання.

Багаторічне стратегічне партнерство з компанією Oticon (Данія) - визнаним світовим лідером з наукових досліджень, унікальних технологій, розробки та виробництва слухових рішень для дітей і дорослих — стало одним з найважливіших факторів, що сформували Медичний центр «АВРОРА» і високий рівень слухової допомоги для дітей та дорослих з порушенням слуху.

Запрошуємо до Медичного центру АВРОРА, щоб оцінити всі переваги інноваційних слухових апаратів Oticon!

  • uk
  • ru