Технічне обслуговування
слухових апаратів Oticon

Сучасний слуховий апарат - це дуже складний високотехнологічний пристрій. Завдяки розвитку комп'ютерних технологій можливе розміщення у середині мініатюрного апарата одного або двох мікрофонів, електронного підсилювача, аналого-цифрового перетворювача, комп'ютерного процесора великої обчислювальної потужності, цифро-аналогового перетворювача, батареї та телефона.

Ефективність слухопротезування залежить, зокрема, від стану слухового апарату. Адже навіть найточнішим чином підібраний і налаштований слуховий апарат виявиться малоефективним або марним, якщо, наприклад, зміниться його підсилення або зростуть власні шум і спотворення підсиленого апаратом звуку.

Слухові апарати працюють в дуже важких умовах - на відкритому повітрі та в приміщеннях, в широкому діапазоні температури і вологості, контактують зі шкірою людини, з вушної сіркою в зовнішньому слуховому ході, піддаються впливу сонячних променів. Трапляється, що слуховий апарат потрапляє в воду, їжу, падає на тверді предмети. У практиці нашого Сервісного центру бували навіть випадки, коли слухові апарати були пошкоджені домашніми тваринами.

Щоб зберегти працездатність слухового апарату, продовжити термін служби, слід за ним доглядати й періодично проводити його профілактичний огляд. Особливо це важливо для маленьких дітей, оскільки на відміну від дорослих, діти самі не можуть помітити зміну характеру посиленого апаратом звуку, погіршення якості посиленого звуку, а в деяких випадках - навіть повну відсутність звуку.

Центр слухової реабілітації АВРОРА™ надає повний комплекс послуг з технічного обслуговування і ремонту апаратів виробництва Oticon.

Технічне обслуговування та ремонт проводяться виключно за допомогою обладнання та методів, рекомендованих самим виробником - світовим лідером з виробництва слухових апаратів компанією Oticon (Отікон). У Центрі АВРОРА™ здійснюється профілактика і ремонт слухових апаратів Oticon. Фахівці проходять стажування в компанії Отікон, а фахівці Отікон також проводять навчання на робочому місці в сервісному центрі АВРОРА™.

Фахівці Центру АВРОРА™ володіють високою кваліфікацією, знаннями, умінням і досвідом. Вони докладають усіх зусиль до того, щоб продовжити строк роботи слухових апаратів наших пацієнтів і таким чином максимально заощадити кошти пацієнтів. Зробити це тим легше, чим регулярніше слуховий апарат проходить технічне обслуговування і профілактичний сервіс. Це особливо важливо у важких економічних умовах, коли кошти обмежені, і дуже важко придбати нові слухові апарати.

Вартість послуг з профілактики та ремонту визначається фахівцем Сервісного центру після ретельного обстеження і діагностики слухового апарату, виявлення несправних деталей та визначення необхідного переліку робіт.

Послуги з технічного обслуговування та ремонту слухових апаратів Отікон

• Особистий візит - для киян і гостей столиці:

Звертайтеся в Медичний Центр АВРОРА за адресою:

Київ, вул. Деміївська, 14.

тел.:

(044) 333-43-10

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Час роботи: Пн-СБ: 9:00 - 17:30

• Поштове відправлення - для користувачів в Києві та за його межами

Слухові апарати Отікон відправляйте за допомогою служби Нова Пошта на адресу:

м. Київ, відділення Нової Пошти № 81.
Отримувач: ТОВ ЦСР АВРОРА, представник (063) 508 09 23
Також, слід зазначити Вашу зворотну адресу і контактний телефон.

У Медичному центрі АВРОРА™ є можливість здійснити оплату за послуги платіжними картами Master Card, Visa

За додатковою інформацією про діагностику слуху звертайтеся в Медичний центр АВРОРА©.

Запис на прийом до Медичного центру: (044) 333-43-10

Запис на прийом по SMS: (050) 382-4195, (098) 120-4516

Запис на прийом через Viber: (050) 382-4195

Запис на прийом по e-mail: clinica@aurora.ua

Наші переваги

Спеціалізація та професіоналізм з 1991 року

Спеціалізований медичний центр слухової допомоги

Сертифікати якості надання медичної допомоги

Повний комплекс слухової допомоги для пацієнтів всіх вікових груп

Ефективність та безпека

Запишіться на прийом

Залиште відгук

Задайте питання

Запис на прийом

  • ua
  • ru