Технічне обслуговування
слухових апаратів Oticon

Сучасний слуховий апарат - це дуже складний високотехнологічний пристрій. Завдяки розвитку комп'ютерних технологій можливе розміщення у середині мініатюрного апарата одного або двох мікрофонів, електронного підсилювача, аналого-цифрового перетворювача, комп'ютерного процесора великої обчислювальної потужності, цифро-аналогового перетворювача, батареї та телефона.

Ефективність слухопротезування залежить, зокрема, від стану слухового апарату. Адже навіть найточнішим чином підібраний і налаштований слуховий апарат виявиться малоефективним або марним, якщо, наприклад, зміниться його підсилення або зростуть власні шум і спотворення підсиленого апаратом звуку.

Слухові апарати працюють в дуже важких умовах - на відкритому повітрі та в приміщеннях, в широкому діапазоні температури і вологості, контактують зі шкірою людини, з вушної сіркою в зовнішньому слуховому ході, піддаються впливу сонячних променів. Трапляється, що слуховий апарат потрапляє в воду, їжу, падає на тверді предмети. У практиці нашого Сервісного центру бували навіть випадки, коли слухові апарати були пошкоджені домашніми тваринами.

Щоб зберегти працездатність слухового апарату, продовжити термін служби, слід за ним доглядати й періодично проводити його профілактичний огляд. Особливо це важливо для маленьких дітей, оскільки на відміну від дорослих, діти самі не можуть помітити зміну характеру посиленого апаратом звуку, погіршення якості посиленого звуку, а в деяких випадках - навіть повну відсутність звуку.

Центр слухової реабілітації АВРОРА™ надає повний комплекс послуг з технічного обслуговування і ремонту апаратів виробництва Oticon.

Технічне обслуговування та ремонт проводяться виключно за допомогою обладнання та методів, рекомендованих самим виробником - світовим лідером з виробництва слухових апаратів компанією Oticon (Отікон). У Центрі АВРОРА™ здійснюється профілактика і ремонт слухових апаратів Oticon. Фахівці проходять стажування в компанії Отікон, а фахівці Отікон також проводять навчання на робочому місці в сервісному центрі АВРОРА™.

Фахівці Центру АВРОРА™ володіють високою кваліфікацією, знаннями, умінням і досвідом. Вони докладають усіх зусиль до того, щоб продовжити строк роботи слухових апаратів наших пацієнтів і таким чином максимально заощадити кошти пацієнтів. Зробити це тим легше, чим регулярніше слуховий апарат проходить технічне обслуговування і профілактичний сервіс. Це особливо важливо у важких економічних умовах, коли кошти обмежені, і дуже важко придбати нові слухові апарати.

Вартість послуг з профілактики та ремонту визначається фахівцем Сервісного центру після ретельного обстеження і діагностики слухового апарату, виявлення несправних деталей та визначення необхідного переліку робіт.

Послуги з технічного обслуговування та ремонту слухових апаратів Отікон

• Особистий візит - для киян і гостей столиці:

Звертайтеся в Медичний Центр АВРОРА за адресою:

Київ, вул. Деміївська, 14.

тел.:

(044) 333-43-10

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Час роботи: Пн-СБ: 9:00 - 17:30

• Поштове відправлення - для користувачів в Києві та за його межами

Слухові апарати Отікон відправляйте за допомогою служби Нова Пошта на адресу:

м. Київ, відділення Нової Пошти № 81.
Отримувач: ТОВ ЦСР АВРОРА, представник (063) 508 09 23
Також, слід зазначити Вашу зворотну адресу і контактний телефон.

У Медичному центрі АВРОРА™ є можливість здійснити оплату за послуги платіжними картами Master Card, Visa

За додатковою інформацією про діагностику слуху звертайтеся в Медичний центр АВРОРА©.

Запис на прийом до Медичного центру: (044) 333-43-10

Запис на прийом по SMS: (050) 382-4195, (098) 120-4516

Запис на прийом через Viber: (050) 382-4195

Запис на прийом по e-mail: clinica@aurora.ua

Наші переваги

Спеціалізація та професіоналізм з 1991 року

Спеціалізований медичний центр слухової допомоги

Сертифікати якості надання медичної допомоги

Повний комплекс слухової допомоги для пацієнтів всіх вікових груп

Ефективність та безпека

Запишіться на прийом

Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося

Залиште відгук

Задайте питання

Запис на прийом

  • uk
  • ru