Oticon Geno - хай ваше життя звучить.

Слухові апарати для активного та багатого подіями життя.

Слух - це ключ до активного та наповненого подіями життя. Чим краще ви чуєте, тим легше вам спілкуватися та брати активну участь у різноманітних соціальних ситуаціях. Oticon Geno настільки потужні, що можуть допомогти навіть при важких порушеннях слуху. З ними ваш мозок буде отримувати більше стимуляції, що дозволить підтримувати соціальні зв'язки та жити цікавим й багатим на події життям.

Oticon Geno  – сімейство нових ефективних слухових апаратів з вдосконаленим набором інноваційних функцій, що забезпечують більш природне звучання, комфорт та розбірливість мовлення.

Максимально природний слуховий досвід завдяки технології BrainHearing™

Ефективні слухові апарати не лише допомагають краще чути мовлення. Вони забезпечують більш природний звук та надають мозку більше звукової інформації, завдяки чому зменшується слухове зусилля.

Слухові апарати Oticon мають технологію BrainHearing, створену, щоб допомогти мозку легше розуміти звуки.

Oticon Geno відтворюють хорошу якість звуку та знижують рівень навколишнього шуму.

 

З Oticon Geno ви отримаєте:

  Чудову якість звуку

  Широкий вибір стилів, кольорів та аксесуарів

  Систему з повною конективністю

Ваш комфортний слуховий досвід

Щоб краще чути мовлення

Oticon Geno мають функцію Free Focus, яка навіть у шумних ситуаціях допомагає зосереджуватися на звуках, що знаходяться перед вами.

При цьому, хоча звуки мовлення будуть у фокусі, ви зможете також чути усі фонові звуки. Free Focus має три різні режими направленості й перемикається між ними автоматично, в залежності від звукової картини.

Ваші слухові вподобання - в центрі уваги

Звичайні слухові апарати працюють за принципом, ніби однакові налаштування підходять будь-якій людині. Однак насправді наш слух унікальний, так само як й відбиток пальця. Адже кожен мозок сприймає звуки по-різному.

Тому слухові апарати Oticon Geno можна налаштувати відповідно до особистих слухових уподобань, щоб зробити ваш слуховий досвід більш природним. Це стало можливим завдяки унікальній функції Oticon YouMatic.

Будьте ближче до найрідніших

Високоефективна система захисту від зворотного зв’язку (свисту) Geno feedback shield – це гібридна система, що реалізована на чотириядерній платформі.

Вона поєднує основні принципи захисту: запобігання виникненню й подавлення свисту без зниження якості звуку та без погіршення чутності. Залежно від звукового середовища, система в реальному часі оптимізує зусилля, щоб завжди забезпечувати відмінну якість звуку.

Будьте на зв'язку зі світом.
Отримайте від слухових апаратів максимум ефективності!

Oticon ConnectLine - це лінійка пристроїв до слухових апаратів Oticon Geno, за допомогою яких ви можете отримати ще більше задоволення від прослуховування та спілкування. З ConnectLine щоденні справи стають простішими. Ви можете говорити через телефон, спілкуватися з друзями в шумних умовах, дивитися телевізор, слухати музику або брати участь у відеочаті.

Streamer Pro перетворює ваші слухові апарати на бездротову гарнітуру, транслюючи на них аудіосигнали з підключених пристроїв. Цей пристрій дуже простий у користуванні, може працювати як пульт дистанційного керування вашими слуховими апаратами та функціонувати як портал до мобільного застосунку ConnectLine.

Oticon_Geno_OticonON

Який стиль

підходить вам?

Сімейство слухових апаратів Oticon Geno має широкий вибір стилів, які відповідають уподобанням користувачів. Різноманітність кольорів у кожному стилі відповідає природним відтінкам шкіри та волосся.

Styles Oticon Geno
Стиль Модель Стисла характеристика Ціна з ПДВ, грн.
Geno 2 MiniBTE 312 WL 85 Для ВС до 85 дБ. 6 смуг налаштування, 15 частотних смуг. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Сумісний з ConnectLine. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. 12 947
Geno 2 BTE P13 WL 100 Для ВС до 100 дБ. 6 смуг налаштування, 15 частотних смуг. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™ . Сумісний з ConnectLine. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. 14 552
Geno 2 BTE PP 13 WL 105 Для ВС до 105 дБ. 6 смуг налаштування, 15 частотних смуг. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™ . Сумісний з ConnectLine. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. 14 552
Geno 2 MINIRITE 312 WL (зі Speaker unit) Для ВС до 100 дБ. 6 смуг налаштування, 15 частотних смуг. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Сумісний з ConnectLine. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.

Слуховий апарат Geno 2, MINIRITE 312 WL (14 552 грн.)

Speaker unit (2 640 грн.)
17 192
Geno 2 MINIRITE 312 WL (з Flex Mould 100) Для ВС до 100 дБ. 6 смуг налаштування, 15 частотних смуг Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Сумісний з ConnectLine. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0.

Слуховий апарат Geno 2, MINIRITE 312 WL (14 552 грн.)

Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 100 (термін виготовлення 2 дні) (3 276 грн.)
17 828
Geno 2 MINIRITE 312 WL (з Flex Mould 105) Для ВС до 105 дБ. 6 смуг налаштування, 15 частотних смуг Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Сумісний з ConnectLine. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0.

Слуховий апарат Geno 2, MINIRITE 312 WL (14 552 грн.)

Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 105 (термін виготовлення 2 дні) (3 402 грн.)
17 954
Geno 2 ITE Для ВС до 100 дБ. 6 канали настроювання, 15 частотних смуг. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Батарея 312.

Апарат слуховий внутрішньовушний Geno 2 ITE (13 268 грн.)

Вкладка апарата слухового внутрішньовушного (2 400 грн.)
15 668
Geno 2 CIC Для ВС до 85 дБ. 6 канали настроювання, 15 частотних смуг. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Батарея 10.

Апарат слуховий внутрішньовушний Geno 2 CIC (13 268 грн.)

Вкладка апарата слухового внутрішньовушного (2 400 грн.)
15 668

Інші моделі

ria2

Ria2

Oticon Ria2 – високотехнологічні слухові апарати стандартного класу

dynamo sp

Dynamo SP

Oticon Dynamo – надпотужні слухові апарати передового класу

siya

Siya2

Oticon Siya – слухові апарати основного класу з підключенням до гаджетів

Left

Залишилися питання?

Для того, щоб отримати  консультацію, просто заповніть форму.

Довіртеся нам і ви не залишитеся наодинці зі своєю проблемою. Не відмовляйте собі у повноцінному житті!

Почати чути ніколи не пізно! Ви чуєте?

  • ua
  • ru