Ліза Бідна

Трирічна дівчинка

Перше підключення мовного процесора системи кохлеарної імплантації Oticon

Перший візит нашої пацієнтки після операції зі встановлення другого кохлеарного імплантату Oticon. Трирічна дівчинка, Ліза Бідна - ще один вагомий аргумент на користь ефективності білатеральної кохлеарної імплантації.

Як це буває - почути перший звук вушком, яке раніше нічого не чуло?
Питання в очах ... Прислухання ... Сумнів ... Переляк, що звуку нема... Концентрація… Знову чую!

Ось так відбувався перший візит нашої пацієнтки після операції зі встановлення другого кохлеарного імплантату Oticon. Трирічна дівчинка, Ліза Бідна — ще один вагомий аргумент на користь ефективності білатеральної кохлеарної імплантації.

Що залишилося за кадром:

  • Операція відбулася 26 травня. Пройшла успішно та швидко завдяки тому, що під імплантат Oticon не потрібно робити заглиблення у кістці. Це значно скорочує час впливу наркозу на дитину.
  • Перше підключення мовного процесора проведено на ранньому етапі — вже через два тижні після операції.
  • Шов маленький, ранка добре загоюється, тому що розмір імплантату Oticon Medical на сьогодні найменший серед виробників.
  • На жаль, у період між операцією та підключенням мовного процесора у дівчинки стався удар головою, що буває у дуже активних дітей. Але імплантат не змістився та безперешкодно працює, завдяки надійному кріпленню та міцній конструкції.
  • Підключення пройшло успішно, всі електроди відповіли та працюють в заданому режимі. Взаємодія мовного процесора з вживленим імплантатом активована.

В майбутньому у Лізи та її мами ще непростий процес звикання до другого імплантату, заняття з розвитку слухового сприймання та мовлення, підналаштування процесора для максимального слухового комфорту.

Але ж як класно, що це все буде! Малеча буде рости та розвиватися, буде вільно спілкуватися, обов'язково піде в школу, потім навчиться писати та читати, зможе займатися спортом, танцями та буде така, яка вона є зараз – весела, швидка та моторна дівчинка.

Якщо у Вас є питання щодо кохлеарної імплантації для дітей і дорослих, наша мультидисциплінарна команда: лікар-сурдолог Олена Сербін, сурдопедагог Тетяна Богданович та слухопротезист Ярослав Тарановський проконсультують Вас на прийомі у Медичному центрі «АВРОРА» або онлайн.

  • uk
  • ru