Зняття зліпків зовнішнього
слухового ходу та вушної
раковини

Зняття зліпків зовнішнього слухового ходу - обов'язкова процедура, що входить в програму слухової допомоги дітям. Отримані зліпки використовуються для виготовлення індивідуальних вкладок:

  • завушного слухового апарату/апаратів
  • водозахисних вкладок

Крім того, зліпки необхідні для виготовлення індивідуальних вушних затичок (берушів), що оберігають від попадання води у вуха при плаванні, та захищають від пилу і шуму, а також вкладок, призначених для більш комфортного користування цифровими гаджетами - навушниками, смартфонами та ін.

Що входить в послугу

  • Огляд слухового ходу (отоскопія вуха) з метою аналізу його стану, виявлення можливих інорідних тіл, виділень, запального процесу та інш. патологій.

  • Зняття зліпків.

Зліпок повністю повторює форму слухового ходу. Він дозволяє виготовити вушну вкладку, що забезпечує:

  • високу якість звуку і його природність

  • відсутність зворотного зв'язку (свист, шум) і ефекту оклюзії (віддача власного голосу у вусі, спотворення звуку свого голосу)

  • надійну фіксацію слухового апарата на вусі або у вусі

Дітям через постійне зростання вушка необхідно проводити регулярну заміну індивідуальних вкладок, тому зняття зліпка вуха у дитини проводиться не менше одного-двох разів на рік або, за рекомендацією лікаря, навіть частіше.

a83801b7b528dc0607410883e6df63ed

Як проводиться зняття зліпка вуха у дитини?

Після огляду зовнішнього слухового ходу та вушної раковини лікарем - сурдологом здійснюється заповнення ходу спеціальною гіпоалергенною зліпочною масою. Для цієї мети використовується спеціальний шприц і отоблок, що перешкоджає надмірному затіканню зліпочної маси вглиб вуха. Після застигання маса витягується. Потім за зліпком вуха / вух у лабораторії отопластики виготовляють індивідуальну вкладку, що має складну акустичну конструкцію.

Протипоказаннями до зняття зліпка є будь-які запальні процеси середнього вуха і виділення з вух. В цьому випадку зняти зліпок вуха у дитини можна після проведеного лікування.

Медичний центр слухової реабілітації АВРОРА® проводить якісну діагностику та перевірку слуху у дітей, включаючи новонароджених і забезпечує професійну слухову допомогу та реабілітацію.

Зняття зліпків вух - необхідна складова загальної програми слухопротезування. Кваліфіковані фахівці Центру проводять процедуру відповідно до встановлених правил із застосуванням високоякісних матеріалів та інструментів. Зліпки повністю відповідають анатомічній формі вуха маленьких пацієнтів, а виготовлені з них вкладки для слухових апаратів дозволяють чітко чути та розуміти звуки навколишнього світу.

За додатковою інформацією про діагностику слуху звертайтеся до Медичного центру АВРОРА©.

Запис на прийом до Медичного центру: (044) 333-43-10

Запис на прийом по SMS: (050) 382-4195, (098) 120-4516

Запис на прийом через Viber: (050) 382-4195

Запис на прийом по e-mail: clinica@aurora.ua

Наші переваги

Спеціалізація та професіоналізм з 1991 року

Спеціалізований медичний центр слухової допомоги

Сертифікати якості надання медичної допомоги

Повний комплекс слухової допомоги для пацієнтів всіх вікових груп

Ефективність та безпека

Запишіться на прийом

Залиште відгук

Задайте питання

Запис на прийом

  • ua
  • ru