Зняття зліпків зовнішнього
слухового ходу та вушної
раковини

Зняття зліпків зовнішнього слухового ходу - обов'язкова процедура, що входить в програму слухової допомоги дітям. Отримані зліпки використовуються для виготовлення індивідуальних вкладок:

  • завушного слухового апарату/апаратів
  • водозахисних вкладок

Крім того, зліпки необхідні для виготовлення індивідуальних вушних затичок (берушів), що оберігають від попадання води у вуха при плаванні, та захищають від пилу і шуму, а також вкладок, призначених для більш комфортного користування цифровими гаджетами - навушниками, смартфонами та ін.

Що входить в послугу

  • Огляд слухового ходу (отоскопія вуха) з метою аналізу його стану, виявлення можливих інорідних тіл, виділень, запального процесу та інш. патологій.

  • Зняття зліпків.

Зліпок повністю повторює форму слухового ходу. Він дозволяє виготовити вушну вкладку, що забезпечує:

  • високу якість звуку і його природність

  • відсутність зворотного зв'язку (свист, шум) і ефекту оклюзії (віддача власного голосу у вусі, спотворення звуку свого голосу)

  • надійну фіксацію слухового апарата на вусі або у вусі

Дітям через постійне зростання вушка необхідно проводити регулярну заміну індивідуальних вкладок, тому зняття зліпка вуха у дитини проводиться не менше одного-двох разів на рік або, за рекомендацією лікаря, навіть частіше.

перевірка слуху дитині

Як проводиться зняття зліпка вуха у дитини?

Після огляду зовнішнього слухового ходу та вушної раковини лікарем - сурдологом здійснюється заповнення ходу спеціальною гіпоалергенною зліпочною масою. Для цієї мети використовується спеціальний шприц і отоблок, що перешкоджає надмірному затіканню зліпочної маси вглиб вуха. Після застигання маса витягується. Потім за зліпком вуха / вух у лабораторії отопластики виготовляють індивідуальну вкладку, що має складну акустичну конструкцію.

Протипоказаннями до зняття зліпка є будь-які запальні процеси середнього вуха і виділення з вух. В цьому випадку зняти зліпок вуха у дитини можна після проведеного лікування.

Медичний центр слухової реабілітації АВРОРА® проводить якісну діагностику та перевірку слуху у дітей, включаючи новонароджених і забезпечує професійну слухову допомогу та реабілітацію.

Зняття зліпків вух - необхідна складова загальної програми слухопротезування. Кваліфіковані фахівці Центру проводять процедуру відповідно до встановлених правил із застосуванням високоякісних матеріалів та інструментів. Зліпки повністю відповідають анатомічній формі вуха маленьких пацієнтів, а виготовлені з них вкладки для слухових апаратів дозволяють чітко чути та розуміти звуки навколишнього світу.

За додатковою інформацією про діагностику слуху звертайтеся до Медичного центру АВРОРА©.

Запис на прийом до Медичного центру: (044) 333-43-10

Запис на прийом по SMS: (050) 382-4195, (098) 120-4516

Запис на прийом через Viber: (050) 382-4195

Запис на прийом по e-mail: clinica@aurora.ua

Наші переваги

Спеціалізація та професіоналізм з 1991 року

Спеціалізований медичний центр слухової допомоги

Сертифікати якості надання медичної допомоги

Повний комплекс слухової допомоги для пацієнтів всіх вікових груп

Ефективність та безпека

Запишіться на прийом

Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося

Залиште відгук

Задайте питання

Запис на прийом

  • uk
  • ru