Oticon Xceed Play - надпотужні слухові апарати для дітей з важким і глибоким порушенням слуху.

Більше доступу до мовлення — більше можливостей для навчання!

 • Вихідна потужність і підсилення: максимальна вихідна потужність 146 дБ і повне підсилення 87 дБ
 • OpenSound Navigator™ і OpenSound Optimizer™ дозволяють чути мовлення на 360° протягом усього дня
 • Функції, що покращують розбірливість мовлення: Speech Guard™ LX і Speech Rescue™ LX
 • Унікальна якість звуку, 48 каналів обробки і 14 смуг настроювання
 • Можливість бездротового підключення до широкого спектру цифрових пристроїв: смартфонів, планшетів та ін.

Xceed Play – надпотужні педіатричні слухові апарати!

Хороший слух починається в мозку!

Oticon Xceed Play засновані на концепції BrainHearing™, що хороший слух починається в мозку. Такий підхід підтримує мозок дитини в природному процесі осмислення звуків.

Перевірена технологія BrainHearing, що використовується  в Oticon Xceed Play, створює збалансовану звукову картину на 360°, завдяки чому дитина може вибирати, до кого та до чого прислухатися.

Концепція відкритого звуку — для дітей з важким і глибоким порушенням слуху.

Oticon Xceed Play - це новий стандарт найпотужніших в світі дитячих слухових апаратів. Завдяки функціям OpenSound Navigator і OpenSound Optimizer слухові апарати Xceed Play дозволять дітям з важким і глибоким порушенням слуху вперше почути все мовлення на 360°. З Oticon Xceed Play діти будь-якого віку зможуть чути більше, краще розуміти мову і розвивати власні мовні навички.

Традиційні технології в потужних педіатричних слухових апаратах не дають можливості чітко чути мовлення з усіх напрямків в галасливих умовах. Це обмежує умови, необхідні для успішного навчання.

Більший доступ до мови - кращі можливості для навчання

З Oticon Xceed Play діти з важкою і глибокою втратою слуху нарешті можуть отримати доступ до чіткої мови з усіх боків. Завдяки доступу до всіх звуків на 360° ваша дитина отримає умови, необхідні для успішного формального і ненавмисного навчання.

СТАРАЯ НЕНАПРАВЛЕННАЯ ТЕХНОЛОГИЯ
Стара ненаправлена технологія

Дає ніяк не організований доступ до всіх оточуючих звуків одночасно - в тому числі і до шуму. Внаслідок цього дітям з важким і глибоким порушенням слуху дуже складно відрізнити мовлення від шуму та зрозуміти сказане.

СТАРАЯ НАПРАВЛЕННАЯ ТЕХНОЛОГИЯ
Стара направлена технологія

Дає доступ виключно до джерела звуку (людина, що говорить), що знаходиться прямо перед дитиною, а всі інші звуки приглушуються, тим самим формуючи штучно звужену звукову картину. Ця технологія не дає мозку необхідних стимулів і обмежує можливість розвитку базових слухових навичок, невимушеного навчання та орієнтування в навколишньому просторі.

НОВАЯ ТЕХНОЛОГИЯ Oticon
Нова технологія

З Oticon Xceed Play діти з важким і глибоким порушенням слуху отримують доступ до мовлення на 360°. Завдяки цьому їм легше чути, вчитися і жити активним повноцінним життям.

 

Oticon Xceed Play дозволяють чути набагато більше мовних сигналів, завдяки чому дитині простіше розуміти сказане та розвивати слухові і мовні навички. А завдяки збалансованій звуковій картині, яку мозку простіше осмислювати, дитина отримує оптимальні умови для невимушеного навчання та орієнтування в навколишньому просторі.

OpenSound Navigator - Tри крока за частку секунди

 • Аналіз
  Сканує звукове середовище на 360º понад 100 разів в секунду, виявляючи шум і відокремлюючи його від мовних сигналів.
 • Балансування
  Оперативно знижує рівень гучного шуму з конкретних джерел, зберігаючи гучність мовних сигналів.
 • Шумоподавлення
  Оперативно пригнічує залишковий розсіяний шум, в тому числі, між окремими словами.

OpenSound Optimizer — оптимальне підсилення та попередження зворотного зв'язку

Налаштувати підсилення на високому рівні, необхідному для дітей з важким і глибоким порушенням слуху, часто неможливо через ризик виникнення зворотного зв'язку.*

Це дуже серйозна проблема, тому що для цих маленьких клієнтів важливий кожен децибел, щоб вони могли розуміти мову і розвивати власні мовні навички.

Інноваційна багаторазово патентована технологія OpenSound Optimizer радикально змінює ситуацію, проактивно попереджаючи зворотний зв'язок.

По-старому

При використанні традиційних систем подавлення зворотного зв'язку, користувачі часто отримували менші налаштування підсилення, ніж необхідно, і в деяких ситуаціях позбавлялися розбірливості мовлення, оскільки через ризик зворотного зв'язку підсилення було нестабільним.

Так як ці системи реагують занадто повільно, вони застосовують зниження підсилення та інші заходи стабілізації слухових апаратів. В результаті страждає чутність, якість звуку та розбірливість мовлення.

Фактично, традиційна технологія подавлення зворотного зв'язку знижує підсилення до 10 дБ протягом приблизно 50% доби. Це заподіює дискомфорт при виникненні зворотного зв'язку, і погіршує здатність дитини природним чином фокусуватися на оточуючих звуках.

По-новому

OpenSound Optimizer запобігає виникненню зворотного зв'язку, та істотно знижує кількість моментів зниження підсилення протягом дня. Oticon Xceed Play забезпечують оптимальне, комфортне та стабільне підсилення.

OpenSound Optimizer аналізує вхідні звуки з неймовірною швидкістю 56 000 раз в секунду та істотно знижує зворотний зв'язок ще до того, як він виникне. В результаті дитина отримує більш високу якість звуку та стабільний доступ до мовлення при підвищеному слуховому комфорті. Таким чином, діти можуть сміливіше грати, обійматися та взаємодіяти.

Завдяки відсутності високого ризику зворотного зв'язку, Oticon Xceed Play дозволяють забезпечити дітям з важким і глибоким порушенням слуху до 6 дБ додаткового стабільного підсилення. ***

Таке додаткове підсилення дозволяє мозку отримати на 20% більше мовних сигналів.

іконкисвіту цифрових технологій

Дайте дитині підключитися до світу цифрових технологій

Для дітей з важким і глибоким порушенням слуху дуже важливі будь-які аксесуари та допоміжні пристрої, що поліпшують співвідношення сигнал / шум і тим самим поліпшують якість життя.

Oticon Xceed Play можна підключити бездротовим зв'язком до будь-яких сучасних смартфонів, а завдяки технології низькоенергетичного Bluetooth® (2,4 ГГц), його можна підключити до широкого спектру аксесуарів, що дозволяють транслювати стереозвук на обидва вуха.

дівчина з ConnectClip
ConnectClip

За допомогою ConnectClip ваша дитина може перетворити слуховий апарат в високоякісні навушники і передавати звуки в обидва вуха при прослуховуванні музики, перегляді YouTube, розмові з друзями та багато іншого.

 
підключення в навчальному клас
РІШЕННЯ ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Oticon Xceed Play пропонує широкий спектр можливостей підключення в навчальному класі, щоб ваша дитина могла безпосередньо підключатися до вчителів, FM-системам і електроніці в класі.

Oticon ON на телефоні
Додаток OTICON ON

Додаток Oticon ON дозволяє дітям старшого віку і їх батькам контролювати слухові апарати і управляти ними зі смартфона. За допомогою програми можна перевірити стан батареї, а також налаштувати програму і гучність. Він також включає зручну функцію «знайди мій слуховий апарат», якщо ваша дитина втратить одне або обидва своїх пристрою.

 

Для сучасного смартфона

Oticon Xceed Play ідеально сумісний з iPhone®, а майже до будь-якого іншого сучасного смартфону його можна підключити через ConnectClip. ConnectClip перетворює Oticon Xceed Play в високоякісну бездротову гарнітуру, що транслює звук на обидва вуха.

 
ConnectClip та Oticon Xceed Play

Відкрийте світ потужності разом Oticon Xceed Play!

 • TwinLink

  Бінауральний обмін інформацією без втрат, що дозволяє безпосередньо транслювати сигнали на слухові апарати та продукує бінауральну обробку звуку одночасно.

 • OpenSound Navigator

  Аналізує навколишню звукову картину, балансує її та пригнічує шуми, дозволяючи краще розуміти мовлення і навчатися в будь-який акустичній ситуації.

 • OpenSound Optimizer

  Дозволяє отримати більш стабільне підсилення сигналу та більш відкриті налаштування без ризику виникнення зворотного зв'язку.

 • Speech Guard™ LX

  Speech Guard™ LX інноваційно використовує два види підсилення — лінійне та нелінійне. Це дозволяє ефективно зберегти динамічні властивості мовних сигналів, зробити їх чутними, комфортними та зрозумілими для дітей. Унікальність Speech Guard LX полягає в тому, що при невеликих динамічних змінах він використовує лінійне вікно, що реагує повільно, але моментально адаптується до великих динамічних стрибків. Такий підхід забезпечує чутність тихого сигналу навіть в разі, коли він виникає відразу після гучних звуків, і покращує розбірливість мови в шумі, також підвищуючи здатність дітей виконувати складні завдання на слухання.

 • Speech Rescue™ LX

  Speech Rescue™ LX застосовує унікальний підхід частотного зниження, створений Oticon для того, щоб допомогти дітям чути необхідні для розвитку мовлення високочастотні звуки, такі як «с» і «ш». Ця функція «зберігає» високочастотні звуки, що знаходяться в нечутному для дитини частотному діапазоні, таким способом: вона копіює їх, тим самим зберігаючи високочастотну стимуляцію, а потім додає їх до частотного діапазону, де дитина може чути. Завдяки цьому високочастотні мовні сигнали не втрачаються, і діти можуть чути більше звуків мови і краще розуміти її.

Oticon Xceed Play - для всіх випробувань дитинства!

 • У двох BTE (завушних) стилях - суперпотужний на батареї розміру 13 (SP) і ультрапотужні на батареї розміру 675 (UP)
 • 2 цінових варіанти - Oticon Xceed Play 1 і Oticon Xceed Play 2
 • Можливість блокування батарейного відсіку
 • IP68-сертифікований дизайн передбачає захист від води, пилу і дрібного сміття
 • Світловий індикатор дає візуальне підтвердження того, що батарея функціонує нормально

Бімодальне слухопротезування

Всі потужні слухові апарати Oticon підходять для використання з будь-якими кохлеарними імплантатами.

Інструменти для бімодального налаштування є в програмі Oticon Genie 2.

12 кольорів

для дітей
12 кольорів Oticon Xceed Play

Для ВС до 110 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Технологія OpenSound Navigator™ першого рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Захист мовлення Speech Guard™ LX першого рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. LED-індикатор стану СА та батареї. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.

102 827 грн

Для ВС до 110 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Технологія OpenSound Navigator™ другого рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Захист мовлення Speech Guard™ LX третього рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. LED-індикатор стану СА та батареї. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.

55 212 грн

Для ВС до 120 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Технологія OpenSound Navigator™ першого рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Захист мовлення Speech Guard™ LX першого рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 675. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. LED-індикатор стану СА та батареї. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.

106 679 грн

Для ВС до 120 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Технологія OpenSound Navigator™ другого рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Захист мовлення Speech Guard™ LX третього рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 675. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. LED-індикатор стану СА та батареї. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.

59 171 грн

Інші моделі

Sensei

Sensei

Oticon Sensei - слухові апарати передового класу

Sensei

Sensei SP

Oticon Sensei SP - надпотужні слухові апарати передового класу

opn play

Opn Play

Oticon Opn Play - слухові апарати елітного класу з підключенням до ґаджетів

 • uk
 • ru