Тарас Ігорьович Шевченко

слухопротезист в лікувально-діагностичному підприємстві «Центр-В»

Відгук про слухові апарати Oticon More від фахівця

Хто може краще оцінити якість слухових апаратів, ніж фахівець, що багато років надає пацієнтам кваліфіковану слухову допомогу? Напевно, лише людина, що за своє життя користувалася не одними слуховими апаратами й тому може їх порівняти. 

Тепер уявіть, що відгук про якість слухових апаратів надає людина, яка є і фахівцем, що професійно розуміється на слухових апаратах, і одночасно користувачем.

Саме такий відгук про слухові апарати Oticon More надав вінничанин Тарас Ігорьович Шевченко, який працює слухопротезистом в лікувально-діагностичному підприємстві «Центр-В».

Слуховими апаратами Oticon More Тарас Ігорьович користується вже 1 рік, до цього були апарати Oticon Opn та Opn S.


Свої враження від Oticon More Тарас Ігорьович поділив на три категорії:

Звук 

Він у More комфортний та «суперовий». 

«Спочатку у базовому налаштуванню здавалося, що він трішки гучний. Але через декілька днів в голові все упорядкувалось і почався кайф від того, що все чуєш, не перепитуєш і при цьому ніякі звуки не напружують. А особливо – як звучить музика! В автівці постійно хочеться включати музику, я цим просто насолоджуюся».


Індивідуальні вкладки 

«Вони неймовірні у порівнянні з попередніми (до цього були вкладки іншого виробника). Нові, зроблені на замовлення в Медичному центрі «Аврора», я на вухах зовсім не відчуваю, але при цьому вони сидять дуже щільно, що важливо при моєму досить глибокому порушенні слуху».


Акумулятор 

«Особисто для мене – це дуже зручно! Безконтактна зарядка схожа на зарядку навушників Air Pods. Мені її вистачає годин на 20-22, що покриває будь-яку добову активність. Дуже практична, зручна та корисна функція, що дозволяє позбутися носіння з собою батарейок».

Taras Shevchenko, hearing prosthetist

- Я дуже задоволений Oticon More!

- Відчувається, що сучасні технології дозволяють мені забути про своє порушення слуху та бути таким як всі, і в чомусь навіть кращим!!!

  • uk
  • ru