Тональна порогова
аудіометрія

Тональна порогова аудіометрія - найбільш простий, доступний і точний метод діагностики слуху. В ході процедури визначаються слухові пороги. Результати обстежень фіксуються у вигляді графіка - аудіограми.

 

Коли потрібна тональна аудіометрія?

Показаннями до проведення обстеження є скарги на зниження слуху. Однак незалежно від наявності ознак погіршення слуху слід регулярно відвідувати лікаря й проходити профілактичні обстеження. Слух може погіршуватися поступово і непомітно! Своєчасно надана слухова допомога, призначення додаткових діагностичних обстежень, грамотно проведене лікування й професійне слухопротезування дозволяє уникнути серйозних ускладнень і скорегувати туговухість.

Зверніть увагу на групу ризику. Це пацієнти похилого віку, працівники, зайняті на шкідливих виробництвах, а також люди, у яких виявлені такі патології:

  • інфекції ЛОР-органів
  • менінгіти
  • отити (гостра й хронічна форма)
  • отосклероз
  • синдром Меньєра

Проведення тональної аудіометрії необхідно для подальшої корекції слуху за допомогою цифрових слухових апаратів. Метод входить в комплексну діагностику слуху пацієнтів різного віку.

Як проводиться тональна аудіометрія

Обстеження призначається дорослим, а також дітям у віці від п'яти-семи років (питання проведення обстеження приймається залежно від загального розвитку дитини).

Перевірка слуху проводиться за допомогою спеціального пристрою - аудіометру та навушників. Звук, що подається через них,  проходить через слуховий канал, барабанну перетинку, слухові кісточки, завитку, слуховий нерв.

Потім лікар проводить обстеження кісткової провідності. У цьому випадку звук у внутрішнє вухо йде не по повітрю, а через скроневу кістку.

Діагностується кожне вухо по черзі. Результат оформляється у вигляді аудіограми. Спеціаліст складає медичний висновок і дає індивідуальні рекомендації щодо слухової допомоги, якщо для цього є підстави.

тональна аудіометрія

Що входить в послугу

  • Обстеження слухового аналізатора методом визначення слухових порогів чутливості (повітряна та кісткова провідність).

Пройти тональну порогову аудіометрію в Києві можна в Медичному центрі слухової реабілітації АВРОРА®. Це найсучасніший медичний заклад європейського зразка, оснащений всім необхідним обладнанням для точної діагностики слуху у дорослих і дітей.

За додатковою інформацією про діагностику слуху звертайтеся до Медичного центру АВРОРА©.

Запис на прийом до Медичного центру: (044) 333-43-10

Запис на прийом по SMS: (050) 382-4195, (098) 120-4516

Запис на прийом через Viber: (050) 382-4195

Запис на прийом по e-mail: clinica@aurora.ua

Наші переваги

Спеціалізація та професіоналізм з 1991 року

Спеціалізований медичний центр слухової допомоги

Сертифікати якості надання медичної допомоги

Повний комплекс слухової допомоги для пацієнтів всіх вікових груп

Ефективність та безпека

Запишіться на прийом

Left

Залишилися питання?

Для того, щоб отримати  консультацію, просто заповніть форму.

Довіртеся нам і ви не залишитеся наодинці зі своєю проблемою. Не відмовляйте собі у повноцінному житті!

Почати чути ніколи не пізно! Ви чуєте?

Залиште відгук

Задайте питання

Запис на прийом

  • ua
  • ru