Тональна порогова
аудіометрія

Тональна порогова аудіометрія - найбільш простий, доступний і точний метод діагностики слуху. В ході процедури визначаються слухові пороги. Результати обстежень фіксуються у вигляді графіка - аудіограми.

 

Коли потрібна тональна аудіометрія?

Показаннями до проведення обстеження є скарги на зниження слуху. Однак незалежно від наявності ознак погіршення слуху слід регулярно відвідувати лікаря й проходити профілактичні обстеження. Слух може погіршуватися поступово і непомітно! Своєчасно надана слухова допомога, призначення додаткових діагностичних обстежень, грамотно проведене лікування й професійне слухопротезування дозволяє уникнути серйозних ускладнень і скорегувати туговухість.

Зверніть увагу на групу ризику. Це пацієнти похилого віку, працівники, зайняті на шкідливих виробництвах, а також люди, у яких виявлені такі патології:

  • інфекції ЛОР-органів
  • менінгіти
  • отити (гостра й хронічна форма)
  • отосклероз
  • синдром Меньєра

Проведення тональної аудіометрії необхідно для подальшої корекції слуху за допомогою цифрових слухових апаратів. Метод входить в комплексну діагностику слуху пацієнтів різного віку.

Як проводиться тональна аудіометрія

Обстеження призначається дорослим, а також дітям у віці від п'яти-семи років (питання проведення обстеження приймається залежно від загального розвитку дитини).

Перевірка слуху проводиться за допомогою спеціального пристрою - аудіометру та навушників. Звук, що подається через них,  проходить через слуховий канал, барабанну перетинку, слухові кісточки, завитку, слуховий нерв.

Потім лікар проводить обстеження кісткової провідності. У цьому випадку звук у внутрішнє вухо йде не по повітрю, а через скроневу кістку.

Діагностується кожне вухо по черзі. Результат оформляється у вигляді аудіограми. Спеціаліст складає медичний висновок і дає індивідуальні рекомендації щодо слухової допомоги, якщо для цього є підстави.

тональна аудіометрія

Що входить в послугу

  • Обстеження слухового аналізатора методом визначення слухових порогів чутливості (повітряна та кісткова провідність).

Пройти тональну порогову аудіометрію в Києві можна в Медичному центрі слухової реабілітації АВРОРА®. Це найсучасніший медичний заклад європейського зразка, оснащений всім необхідним обладнанням для точної діагностики слуху у дорослих і дітей.

За додатковою інформацією про діагностику слуху звертайтеся до Медичного центру АВРОРА©.

Запис на прийом до Медичного центру: (044) 333-43-10

Запис на прийом по SMS: (050) 382-4195, (098) 120-4516

Запис на прийом через Viber: (050) 382-4195

Запис на прийом по e-mail: clinica@aurora.ua

Наші переваги

Спеціалізація та професіоналізм з 1991 року

Спеціалізований медичний центр слухової допомоги

Сертифікати якості надання медичної допомоги

Повний комплекс слухової допомоги для пацієнтів всіх вікових груп

Ефективність та безпека

Запишіться на прийом

Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося

Залиште відгук

Задайте питання

Запис на прийом

  • uk
  • ru