- Головна >
- Статті
Статті
Як зрозуміти, що потрібні слухові апарати
Втрата слуху може спіткати будь-кого в будь-якому віці. Відбуватися це може як раптово, так і поступово, і багато людей цього може просто не відчувати.
Порушення слуху — проблема, яка торкається мільйонів людей. Тому не дивно, що виникає стільки питань про те, чи можна відновити слух. Скажімо так: на сьогоднішній день порушення слуху можна компенсувати.
Коли і навіщо треба оновлювати слухові апарати
Більшість людей починають думати про заміну слухових апаратів лише тоді, коли ці пристрої перестають нормально працювати або ж не вмикаються взагалі. В нашій практиці є пацієнти які, наприклад, користуються слуховими апаратами Oticon вже понад 10–15 років.
Порушення слуху: шляхи вирішення проблеми
Журналістка і дитяча письменниця Маша Сердюк, яка має порушення слуху та досліджує цю проблему на власному прикладі, поспілкувалася з різними людьми, в яких діагностовано погіршення слуху, та розповідає, як люди сприймають цю новину, а також про те, які існують шляхи вирішення цієї проблеми.
Слухові апарати для лікування шуму у вухах
Дзвін або шум у вухах називається тинітус і є досить поширеною проблемою. Приблизно 10% людей відчувають шум у вухах. На жаль, ця проблема часто не піддається лікуванню, але її можна взяти під контроль.
Навіщо потрібні слухові апарати на обидва вуха
Існує думка, що при порушенні слуху достатньо лише одного слухового апарату. Насправді ні. В цій статті ми розкажемо вам, наскільки важливе бінауральне слухопротезування або, простіше кажучи, слухові апарати на обидва вуха.
Харчування для підтримки слуху
Харчуйтесь правильно, щоб знизити ризик виникнення порушення слуху. Та обов’язково перевіряйте стан своєї слухової системи.
Ступінь захисту слухових апаратів
Більшість сучасних слухових апаратів Oticon мають високий ступінь захисту – IP58, а найпередовіші — найвищий з наявних – IP68.
Здоров’я слуху – це ключ до молодості мозку
Згідно з дослідженням, більшість людей вважає, що ми чуємо вухами. Але насправді, чути – це розуміти почуте. Вуха лише передають звуки, а осмислює їх мозок.