Ультрасучасний слуховий апарат Oticon Opn Play, який дозволить вашій дитині вчитися, рости, грати і розвиватися.

Oticon Play - новий рівень слухової допомоги дітям!

Оticon Opn Play - сімейство дитячих слухових апаратів на унікальній інноваційній платформі Velox S™ з концепцією відкритого звуку. Вони допомагають дітям чути звуки абсолютно по-новому, тим самим підвищуючи розуміння мовлення в шумі, створюючи оптимальні умови для розвитку і подолання щоденних труднощів, з якими стикається підростаюча дитина.

Oticon Opn Play - це справжній прорив педіатричної слухової допомоги.

Крім можливості чути всі звуки навколишнього світу, слухові апарати Oticon Opn Play дозволяють налаштувати підсилення на потрібний рівень без ризику виникнення зворотного зв'язку, що значно підвищує розбірливість мовлення.

Velox S — найшвидша й високотехнологічна платформа, створена Oticon

Завдяки платформі Velox S, Oticon Opn Play мають небачену раніше обчислювальну потужність - достатню, щоб подарувати дітям з порушенням слуху можливість повноцінного життя.

 • Обробка даних в 50 разів швидше, ніж будь-коли
 • Унікальне розрішення - 64 частотних каналів
 • Повний аналіз навколишнього звукового середовища понад 100 разів в секунду
 • Збільшена пам'ять дозволяє впровадити небачені раніше поліпшення
 • Нові детектори моніторять зміни акустичних обставин, виконуючи 56 000 вимірювань в секунду, та активують OpenSound Optimizer™
 • Нові алгоритми обробки сигналу забезпечують проактивне подавлення зворотного зв'язку

Концепція відкритого звуку в Oticon Opn Play заснована на платформі Oticon Velox S і піднімає педіатричну слухову допомогу на новий рівень. Velox S має виняткову швидкість і розрішення, завдяки чому слухові апарати Oticon Opn Play швидко та точно аналізують звукову картину, розрізняючи окремі джерела звуку.

Oticon Opn Play дає дітям необхідну підтримку, допомагаючи природним чином вибирати, на які звуки звертати увагу. Також він робить величезний крок вперед в тому, що стосується поліпшення розбірливості мовлення в складній акустичної обстановці та оптимізації умов для невимушеного навчання, дозволяючи чути кількох співрозмовників одночасно. Таким чином, формуючи більш детальну звукову картину, Oticon Opn Play створює для дітей відмінні умови для життя, розвитку, навчання та досягнення успіхів.

Хороший звук починається в мозку

Oticon кинув виклик умовностям і вибрав інший шлях, ніж звичайна компенсація зниження рівня слуху. Наша мета - дати мозку все, що йому необхідно для осмислення звуку, і тому в основу наших слухових апаратів покладена концепція, що хороший слух починається в мозку. Ця технологія називається BrainHearing™. Концепція відкритого звуку, втілена в Oticon Opn Play, дає мозку доступ до збалансованої звукової картині та підтримує його в природному процесі осмислення звуку, навіть у складній акустичній обстановці. Таким чином, діти отримують повну свободу вибирати, до кого і до чого прислухатися.

TwinLink™ — Дві комунікаційні системи в одному слуховому рішенні

Oticon Opn Play — перші педіатричні слухові апарати з двома високотехнологічними комунікаційними системами. Одна з них відповідає за високоякісну бінауральну обробку сигналу (магнітна індукція ближнього поля), а друга — за можливість підключення до електронних пристроїв безпосередньо, без застосування стримера. При цьому ні розміри слухового апарату, ні споживання акумулятора не збільшуються.

OpenSound Navigator

Три кроки до відкритого звуку за частку секунди

1. Аналіз
Сканує звукове середовище на 360º понад 100 разів в секунду, виявляючи шум і відокремлюючи його від мовних сигналів.

2. Балансування
Оперативно знижує рівень гучного шуму з конкретних джерел, зберігаючи гучність мовних сигналів.

3. Шумоподавлення
Оперативно пригнічує залишковий розсіяний шум, в тому числі, між окремими словами.

OpenSound Navigator надає дітям доступ до повноцінної звукової картині й в простій, і в складній акустичної обстановці, тим самим постійно оптимізуючи умови для навчання. Він функціонує настільки швидко та точно, що може приглушати небажаний шум навіть в паузах між словами, зберігаючи при цьому відкриту звукову картину. А використання функції Spatial Sound™ LX, яка дозволяє більш точно локалізувати звук, стало можливим завдяки підвищенню пропускної спроможності бінауральної комунікації більш ніж на 200%.

Обмін даними на потоковій швидкості дає мозку всі необхідні сигнали для того, щоб точно визначити місце розташування кожного значимого звуку. Таким чином, спільна дія функцій OpenSound Navigator і Spatial Sound LX дає дітям доступ до повної та відкритої звукової картини, дозволяючи їм розрізняти звуки, локалізувати їх і прислухатися до тих звуків, які їм найбільш цікаві на даний момент.

Відповідно до прийнятої практики педіатричного слухопротезування, дуже важливо дати дітям можливість чути якомога більше оточуючих звуків, зокрема, мовних. Також дуже важливо створити оптимальні умови для навчання дітей і розвитку мови. Oticon Opn Play з функцією OpenSound Navigator дозволяє досягти цілей слухопротезування, створюючи оптимальне співвідношення сигнал / шум в різноманітнй і мінливій ​​акустичній обстановці. По мірі дорослішання дитини та зміни її слухових потреб, слухові апарати Oticon Opn Play можна переналаштувати та персоналізувати так, щоб вони продовжували надавати конкретній дитині оптимальну слухову підтримку.

OpenSound Navigator™ - доступ до звуків на 360°: унікальна інновація, що дає дітям доступ до повноцінної збалансованої звукової картині

Часто неможливо налаштувати слухові апарати для дітей на необхідний рівень підсилення через ризик виникнення зворотного зв'язку. Обмеження традиційної технології звужують можливий вибір налаштувань, примушуючи фахівців слухової допомоги йти на компроміс.

Ми хочемо, щоб діти, незалежно від віку, отримували оптимально підсилений звук. Діти старшого віку повинні відчувати всі переваги відкритих слухових апаратів, щоб уникнути проблем зі звучанням власного голосу та оклюзією, але найчастіше це неможливо через ризик виникнення зворотного зв'язку.

У маленьких дітей також існує ризик зворотного зв'язку через те, що їх вуха ростуть. В результаті доводиться налаштовувати менший рівень підсилення або вибирати закриті слухові апарати, через що страждає або якість звуку та його розбірливість, або слуховий комфорт. Такі закони фізики.

Мозок отримує на 25% більше мовних сигналів OpenSound Optimizer™

OpenSound Optimizer докорінно змінює цю ситуацію. Він аналізує підсилений звук з неймовірною швидкістю 56 000 раз в секунду та завдяки цьому може проактивно виявляти й попереджувати зворотний зв'язок ще до того, як він виникне. Тому ви можете забезпечити дитину великим підсиленням (аж до 6 дБ більше можливого раніше), вибираючи або більш відкриті слухові апарати, або закриті зі стабільним підсиленням, без ризику виникнення зворотного зв'язку. OpenSound Optimizer - це технологічний прорив в тому, що стосується чутності всіх елементів мови при більш природному звуці і підвищеному комфорті.

Правильно налаштований слуховий апарат збільшує чутність і тим самим знижує ризик затримки розвитку мови. Внаслідок обмежень традиційної технології, нинішня клінічна практика допускає відхилення від заданих значень посилення на 5 дБ, що часто призводить до недостатньої чутності. В результаті, мозок дитини не отримує важливих компонентів мови, критично значущих для осмислення звуку.

Завдяки підсиленню мовних сигналів на 6 дБ більше при відкритому слуховому апараті або більш стабільному підсиленню при закритій моделі, Oticon Opn Play забезпечує мозок мовними сигналами на 25% більше.

Всі діти від народження зацікавлені й повні енергії, але у дітей з порушенням слуху природна цікавість, велика фізична активність, а крім того, збільшення розмірів вуха з віком, несуть великий ризик виникнення неприємного свисту — так званого зворотного зв'язку.
Проактивна система попередження зворотного зв'язку OpenSound Optimizer дозволяє дітям грати, возитися, обніматися та носити головні убори без ризику виникнення свисту.

Дослідження слухового зусилля у дітей з порушенням слуху продемонструвало, що використання OpenSound Navigator покращує розбірливість мови при менших зусиллях, у порівнянні з традиційною ненаправленою технологією.

Створений, щоб витримувати всі випробування дитинства

Слухові апарати створені з урахуванням активного способу життя та безпеки дітей.
 • Міцність

Слухові апарати Oticon Opn Play створені з урахуванням активного способу життя та безпеки дітей.

 • Сертифікація IP68

Інтелектуальна механічна конструкція слухових апаратів Oticon має сертифікат IP68 і включає в себе захист від води, пилу та сміття. Слухові апарати мають водовідштовхувальне нанопокриття, також від води захищені корпуси механічних і електронних елементів. Слухові апарати протестовані на проникнення води шляхом занурення в воду на один метр протягом двох годин, здатні витримувати підвищену вологість і коливання температур.

 • Батарейний відсік з блокуванням

Необхідний захист акумулятора від цікавих дитячих пальчиків.

 • Світловий індикатор, щоб бути в курсі

Індикатор педіатричних слухових апаратів Oticon – функція, що користується заслуженою популярністю, надає батькам, опікунам і вчителям дитини візуальне підтвердження того, що батарея слухового апарату функціонує правильно.

 • Без алергенів

Відповідно до міжнародних стандартів безпеки та біосумісності і заради мінімізації випадків алергічних реакцій, ми виключили з виробництва понад 200 потенційно небезпечних матеріалів, що містять фталати. Наші слухові апарати покриті біосумісним барвистим покриттям і повністю гіпоалергенні. Це ж стосується декоративних стікерів.

Відкрийте світ потужності разом Oticon Opn Play!

 • TwinLink

  Oticon Opn Play надають дітям і їх батькам доступ до інтернет-службі If This Then That (ifttt.com). IFTTT пропонує велику кількість додаткових можливостей використання застосунку Oticon Companion зі слуховими апаратами Oticon Opn Play, в тому числі, повідомлення про низький заряд акумуляторів слухових апаратів, про отримання смс-повідомлень та інш. Згодом можливостей стане ще більше.

   
 • OpenSound Booster - додаткова потужність слухових апаратів

  Ультрасучасна функція OpenSound Navigator має велику гнучкість, і її можна налаштувати відповідно до слухових потребам конкретної дитини. Програма OpenSound Booster в мобільному застосунку Oticon Companion активує дуже високі налаштування OpenSound Navigator, які допоможуть дитині краще чути в галасливих повсякденних ситуаціях. Таким чином діти старшого віку та підлітки зможуть краще користуватися своїм слухом.

   
 • HearingFitness™ для дітей

  Технологія HearingFitness використовує застосунок Oticon Companion, щоб допомогти дітям успішніше користуватися слуховими апаратами Oticon Opn Play в реальному світі.

 • Створений на базі унікальної технології BrainHearing

  Новий педіатричний слуховий апарат Oticon створений на базі найшвидшої в нашій історії платформи Velox S, яка завдяки своїм унікальним властивостям дозволяє розкрити повний потенціал концепції відкритого звуку.

 • TwinLink

  Бінауральний обмін інформацією без втрат, що дозволяє безпосередньо транслювати сигнали на слухові апарати та продукує бінауральну обробку звуку одночасно.

 • OpenSound Navigator

  Аналізує навколишню звукову картину, балансує її та пригнічує шуми, дозволяючи краще розуміти мову й навчатися в будь-який акустичній обстановці.

 • OpenSound Optimizer

  Дозволяє отримати більш стабільне підсилення сигналу та більш відкриті налаштування без ризику виникнення зворотного зв'язку.

 • Spatial Sound LX

  Допомагає дітям локалізувати звуки, стежити за ними та переключати увагу на звуки, які їм необхідно чути в даний момент - в тому числі, життєво необхідні в цілях безпеки, коли батьки звертають їхню увагу на що-небудь (наприклад, переходячи дорогу).

 • OpenSound Booster

  Підсилює ефективність OpenSound Navigator там, де потрібна особлива допомога.

 • Speech Guard™ LX

  Speech Guard ™ LX інноваційно використовує два види підсилення - лінійне та нелінійне. Це дозволяє ефективно зберегти динамічні властивості мовних сигналів, зробити їх чутними, комфортними й зрозумілими для дітей. Унікальність Speech Guard LX полягає в тому, що при невеликих динамічних змінах він використовує лінійне вікно, що реагує повільно, але моментально адаптується до великих динамічних стрибків. Такий підхід забезпечує чутність тихого сигналу навіть в разі, коли він виникає відразу після гучних звуків, і покращує розбірливість мови в шумі, також підвищуючи здатність дітей виконувати складні завдання на слухання.

 • Speech Rescue™ LX

  Speech Rescue ™ LX застосовує унікальний підхід частотного зниження, створений Oticon для того, щоб допомогти дітям чути необхідні для розвитку мови високочастотні звуки, такі як «с» і «ш». Ця функція «зберігає» високочастотні звуки, що знаходяться в нечутньому для дитини частотному діапазоні, в такий спосіб: вона копіює їх, тим самим зберігаючи високочастотну стимуляцію, а потім додає їх до частотного діапазону, де дитина може чути. Завдяки цьому високочастотні мовні сигнали не втрачаються, і діти можуть чути більше звуків мови та краще розуміти її.

Мобільний застосунок Oticon Companion - зручно для дітей і їх батьків

Oticon Opn Play - слуховий апарат, що йде в ногу з часом і дає дітям можливість бути на зв'язку зі світом мережевих технологій.

Мобільний застосунок Oticon Companion дає дітям і батькам доступ до великої кількості функцій, що відмінно доповнюють високі аудіологічні властивості Oticon Opn Play. Через цей додаток можна легко керувати слуховими апаратами та стежити за їх станом: регулювати гучність підсиленого звуку та аудіотрансляцій, перемикати програми, вибирати налаштування і т.п. Додаток встановлюється як на iPhone, так і на Android, і підключається безпосередньо до слухових апаратів за допомогою Bluetooth®.

Також програма має функцію «знайти мій слуховий апарат», інформацію про клієнта, інформаційний довідник і посилання на інструкції по користуванню слуховими апаратами.

Для ВС до 100 дБ. Платформа Velox S.64 канали. Частотний діапазон до 10 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ першого рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з чотирма оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX першого рівня. Сумісний з iPhone. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.


Слуховий апарат Opn Play 1 miniRITE - 93 197 грн


Speaker unit - 2 640 грн

95 837 грн

Для ВС до 100 дБ. Платформа Velox S. 64 канали. Частотний діапазон до 10 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ першого рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з чотирма оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX першого рівня. Сумісний з iPhone. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.


Слуховий апарат Opn Play 1 miniRITE - 93 197 грн


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 100 (термін виготовлення 2 дні) - 3 276 грн

96 473 грн

Для ВС до 105 дБ. Платформа Velox S. 64 канали. Частотний діапазон до 10 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ першого рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з чотирма оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX першого рівня. Сумісний з iPhone. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0.


Слуховий апарат Opn Play 1 miniRITE - 93 197 грн


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 105 (термін виготовлення 2 дні) - 3 402 грн

96 599 грн

Для ВС до 105 дБ. Платформа Velox S.64 канали. Частотний діапазон до 10 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ першого рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з чотирма оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX першого рівня. Сумісний з iPhone. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. LED-індикатор стану СА та батареї. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.

96 300 грн

Для ВС до 100 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ третього рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з двома оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX третього рівня. Сумісний з iPhone. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.


Слуховий апарат Opn Play 2 miniRITE - 44 619 грн


Speaker unit - 2 640 грн

47 259 грн

 

Для ВС до 100 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ третього рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з двома оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX третього рівня. Сумісний з iPhone. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0.


Слуховий апарат Opn Play 2 miniRITE - 44 619 грн


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 100 (термін виготовлення 2 дні) - 3 276 грн

47 895 грн

Для ВС до 105 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ третього рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з двома оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX третього рівня. Сумісний з iPhone. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0.


Слуховий апарат Opn Play 2 miniRITE - 44 619 грн


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 105 (термін виготовлення 2 дні) - 3 402 грн)

48 021 грн

Для ВС до 105 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ третього рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з двома оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX третього рівня. Сумісний з iPhone. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0. LED-індикатор стану СА та батареї. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.

47 508 грн

Інші моделі

Xceed-Play

Xceed Play

Oticon Xceed Play — найпотужніші слухові апарати елітного класу з підключенням до гаджетів

Play PX

Play PX

Oticon Play PX - дитячі слухові апарати з вбудованою глибинною нейронною мережею

Sensei

Sensei SP

Oticon Sensei SP — надпотужні слухові апарати передового класу

 • uk