Наталія Степанівна

мама Ярославчика, юного пацієнта, якого веде наш лікар-сурдолог Олена Сербін

Відгук про Oticon Xceed

Зовсім нещодавно з'явилися в Україні нові Oticon Xceed, а вже є перші відгуки від носіїв інноваційних найпотужніших слухових гаджетів.

«За 11 років я точно знаю, що хороші апарати не можуть бути дешевими й фраза:
"Ви там купите такі ж апарати, тільки набагато дорожче" - не вірна.

Перша зустріч з "Авророю" відбулася, коли Ярославу ще не було й року. Шкода, що тоді я не зустріла мам особливих діток з великою втратою слуху, які мають гарні результати.
Проте, ми все ж таки повернулися до "Аврори", коли моєму синові було вже більше 4-х років. І ця зустріч змінила все...

Та мова, яка була в нас на той час (я б назвала це лепетом) на наш вік була надто замала і це при постійному користуванні другої пари апаратів (іншого виробника, не Oticon). Тоді ми розпочали навчання в даному центрі (проживаємо в іншій області), але результатів в тих апаратах, які ми носили не було.

І знову постало питання щодо придбання нових СА, але вже фірми Oticon. Дешевих апаратів я вже не хотіла, бо через дешеві вже пройшли, як то кажуть. Я хотіла найкраще, що було на той час (це були Oticon Agil).
Вартість нас вражала, бо для нашої сім'ї це шалена сума. Але з появою Agil у нас з'явились звуки, які ми ніяк не могли поставити, слова тощо. Наприклад, через пів року Ярослав уже читав. Я вже навіть і забула як важко нам давався кожен поставлений звук, яке радісне кожне нове слово...

Сьогодні Ярослав вже навчається в 5-му класі без інклюзивної освіти (інклюзивний клас нам не відкрили бо сказали, що "йому буде краще серед своїх"). Проте, я не з тих мам, які здаються і Ярослав пішов навчатися в загальній клас до найкращої вчительки. 

Час минав і знову постає питання про придбання нових апаратів на які не було коштів. Але, я точно знала, що це знову ж таки будуть найкращі апарати Oticon - Oticon Xceed. Тоді ми почали активно збирати відповідні кошти власними силами та з допомогою небайдужих людей, яким я буду завжди вдячна.

2(2)

Я можу впевнено сказати, що той хто стукає, тому відчиняють; хто не здається, той досягає поставленої цілі.

Oticon Xceed - це чудові слухові апарати. І хоча ми користуємось ними не великий проміжок часу, я вже бачу зміни й результати в цих апаратах.

Через тиждень користування ними Ярослав повторював за мною, коли я з кимось розмовляла телефоном, при тому, що сам в цей час сидів у своєму телефоні;

згодом почав краще писати диктанти; розбірливість мови стала краща. І я думаю, що це тільки початок!»

Новий етап слухової реабілітації починається ... Нові висоти ще попереду!

© Центр слухової реабілітації АВРОРА, 2019. Всі права збережені.

  • uk
  • ru