Підбір слухових
апаратів дорослим

Правильно підібрані та оптимально запрограмовані слухові апарати підвищують якість життя, відкривають широкі можливості щодо спілкування, навчання, зростання професійної кар'єри та ін.

Підбір слухового апарату повинен здійснюватися тільки кваліфікованим лікарем-сурдологом. Вибір слухового рішення проводиться після комплексного обстеження слуху, постановки діагнозу та визначення ступеня порушення слуху. Враховуються також особисті побажання пацієнта, його вік, рід занять й інші фактори.

Увага! Дешеві підсилювачі слуху, широко розрекламовані в інтернеті, ЗМІ та на ТБ, не мають нічого спільного з сучасними цифровими апаратами для корекції слуху. Подібні вироби лише підсилюють звук і призводять до погіршення слуху та інших негативних наслідків.

Що входить в послугу

  • Аналіз результатів аудіологічного обстеження

  • Комп'ютерний підбір електроакустичних характеристик слухових апаратів згідно з вимогами, що пред'являються до сучасного слухопротезування

У Медичному центрі слухової реабілітації АВРОРА®:

  • проводиться якісна комплексна діагностика слуху

  • здійснюється професійний підбір і комп'ютерне індивідуальне програмування унікальних цифрових апаратів компанії Oticon (Данія)

  • за зліпком вуха з гіпоалергенних спеціальних сертифікованих матеріалів виготовляються індивідуальні вушні вкладки або внутрішньовушні слухові апарати

Підбір слухових апаратів дорослим

Слухові апарати Oticon підключаються до цифрових гаджетів - планшетів, смартфонів, плеєрів та ін. Додаткові функції дозволяють дивитися фільми та ролики, слухати музику, без проблем спілкуватися телефоном та інш.

Завдяки інноваційним креативним рішенням, запропонованим компанією Oticon, пацієнти отримують можливість без слухових зусиль, втоми й напруги сприймати повну і збалансовану звукову картину, відокремлювати значущі звуки від непотрібних, розуміти мову навіть у найскладніших шумних умовах та вести звичайний спосіб життя.

Ми пропонуємо слухові апарати широкого цінового діапазону, практичного дизайну, виконані в різних кольорах і знаходимо найкраще індивідуальне слухове рішення. Головний пріоритет у нашій роботі - забезпечити якісну слухову допомогу, зробити все можливе для успішної соціальної адаптації пацієнта.

За додатковою інформацією про діагностику слуху звертайтеся до Медичного центру АВРОРА©.

Запис на прийом до Медичного центру: (044) 333-43-10

Запис на прийом по SMS: (050) 382-4195, (098) 120-4516

Запис на прийом через Viber: (050) 382-4195

Запис на прийом по e-mail: clinica@aurora.ua

Наші переваги

Спеціалізація та професіоналізм з 1991 року

Спеціалізований медичний центр слухової допомоги

Сертифікати якості надання медичної допомоги

Повний комплекс слухової допомоги для пацієнтів всіх вікових груп

Ефективність та безпека

Запишіться на прийом

Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося

Залиште відгук

Задайте питання

Запис на прийом

  • uk
  • ru