Догляд за слуховими апаратами. Відеоінструкції

Сучасні слухові апарати Oticon - складні пристрої, які містять в собі мініатюрні компоненти та надпотужний процесор. Тобто насправді - це маленькі, але дуже потужні комп’ютери. При правильному використанні й догляді слухові апарати здатні покращувати якість життя людини з порушенням слуху, надаючи їй можливість спілкуватися, вчитися й працювати.

Правильний догляд за слуховими апаратами - запорука їх надійного функціонування.

Слідуючи декільком простим рекомендаціям щодо поводження, використання і зберігання слухових апаратів, ви можете подовжити їх строк експлуатації.

Ми розповімо про щоденний догляд за слуховими апаратами Oticon та від чого їх треба оберігати.

Щоденний догляд

  • Раз на день протирайте слухові апарати сухою тканиною. Робіть це над м'якою поверхнею, щоб в разі падіння слухові апарати не пошкодилися. В жодному разі не використовуйте спиртовмісні розчини, очисні рідини та розчинники.
  • За необхідності використовуйте MultiTool - універсальний інструмент, призначений для очищення вушних вкладок. Проконсультуйтеся зі своїм слухопротезистом, як це правильно робити.
  • Перед сном знімайте слухові апарати й відкривайте їх батарейні відсіки. Зберігайте апарати у футлярі якомога далі від радіаторів опалення, маленьких дітей та тварин.
  • Слідкуйте за тим, щоб всередині слухових апаратів не було вологи. Використовуйте електронну сушку або чашку з капсулами для просушування.
  • Знімайте слухові апарати, якщо потрапили під сильний дощ, йдете в душ або басейн, коли користуєтесь феном, косметикою, парфумерією.

the hearing aid fell

Уникайте падінь і ударів слухових апаратів

Маленькі електронні компоненти слухових апаратів міцні, але нема нічого незруйновного. Щоб не пошкодити слухові апарати, уникайте їх падінь та ударів.Коли не користуєтесь слуховими апаратами, зберігайте їх у футлярі.

 

thermometer in the sand in summer

Захист влітку

Влітку ми більше потіємо, що може призвести до накопичення конденсату всередині слухових апаратів. Частіше перевіряйте, чи не з’явилась волога всередині батарейного відсіку.

umbrella, rain, hearing aid

Бережіть від води

Слухові апарати Oticon мають найвищий ступінь захисту від пилу та води - IP68, тобто витримують потрапляння під дощ і навіть занурення у прісну воду на глибину 1 м тривалістю до 30 хвилин. Однак, якщо в батарейний відсік слухових апаратів потрапить волога, це може викликати їх тимчасову несправність.Тому завжди бережіть слухові апарати від води й просушуйте за допомогою електронної сушки або чашки з капсулами для просушування.

sunscreen on the sand

Як поводитись на пляжі

Солона та хлорована вода можуть зашкодити слуховим апаратам. Небезпечний вплив має й пісок він блокує порти мікрофонів. А також сонцезахисний крем,  що містить шкідливі для слухових апаратів хімічні речовини.Тому не торкайтеся слухових апаратів руками, забрудненими піском, та знімайте, коли наносите сонцезахисний крем.Тримайте якомога далі від солоної та хлорованої води, прямих сонячних променів та не залишайте у нагрітому сонцем автомобілі.

Косметика і слухові апарати

Слухові апарати можуть бути пошкоджені хімічними речовинами, що містяться, наприклад, в лаку для волосся, парфумах, лосьйоні після гоління, лосьйоні для засмаги, репелентах від комах і вушних краплях.Перед нанесенням таких продуктів завжди знімайте слухові апарати.Для чищення використовуйте м'яку суху тканину.

cosmetics affect the hearing aid
thermometer in the snow

Захист взимку

Низькі температури можуть скорочувати час автономної роботи одноразових батарейок та акумуляторних батарей. Беріть з собою в дорогу запасні батарейки та акумулятор, зберігайте їх у теплі. Перепади температур також призводять до створювання конденсату всередині слухових апаратів, тому частіше їх просушуйте.

Поради та застереження

  • Слухові апарати двічі на рік необхідно віддавати до сервісного центру для проведення професійної чистки; 
  • Бережіть слухові апарати від потрапляння в зону впливу випромінювання діагностичного обладнання КТ та МРТ; 
  • В жодному разі не сушіть слухові апарати у мікрохвильових печах. 

Відеоінструкції

Заміна батарейки в слуховому апараті Oticon в стилі BTE

Заміна фільтра сірки  WaxStop в слуховому апараті Oticon системи RITE

Як вставити слуховий апарат Oticon з вкладкою  "мікромолд"

Як очистити тонку трубку

Як замінити вушну вкладку Power dome

Як почистити слуховий апарат

Як правильно надіти  слуховий апарат дитині

Як очистити отвір мікрофона miniRITE

Як змінити вкладку OpenBass dome

Заміна демпфера в гачку - miniBTE

  • uk
  • ru