Oticon Opn - ефективні слухові апарати преміум класу на платформі Velox™

Oticon Opn™ - відкриття звукового простору: чіткість відтворення мовлення, точна локалізація, новий рівень бездротової комунікації. Мікропроцесор Velox (11 ядер, 64 млн транзисторів) сканує навколишнє середовище більше 100 разів в секунду, виконуючи за цей час 1200 млн операцій, при цьому "очищаючи" звуки мовлення від шуму. Призначені для компенсації порушень слуху від легкого до важкого ступенів.

Oticon Opn™ - новий еталон слухової допомоги, що знаменує собою перехід від якісного підсилення нечутних звуків до поліпшення умов сприйняття мовлення в насиченому звуковому просторі, перетворення звуків для полегшення роботи мозку при слуханні, аналізу звукового ландшафту та ефективного виділення різноманітних сигналів. Це фундаментальний прогрес в поліпшенні розуміння мовлення при розмові з декількома співрозмовниками, новий рівень бездротової комунікації. Втілена в слухових апаратах Oticon Opn™ платформа Velox™ дозволяє користувачам одночасно стежити за розмовою кількох співрозмовників, оскільки вона «відкрита» для сприйняття оточуючих звуків з усіх напрямків.

Унікальні властивості цифрової платформи Velox™

11 ядер

Попри мікроскопічний розмір, цифровий процесор Velox™ містить 11 ядер, з яких 8 використовуються для цифрової обробки звуків і 3 для підтримки бездротової комунікації. Дизайн платформи Velox™ дозволяє проводити обробку звуку надшвидко та якісно.

Супершвидка електронна схема:

Складна архітектура супершвидкої електронної схеми Velox™ містить проводки товщиною 65 наномікронов, розміщені на 9 рівнях. Мікропроцессор Velox ™ містить 76 метрів електричних дротів і 64 мільйони транзисторів.

1200 мільйонів операцій в секунду (MOPS), 500 мільйонів інструкцій у секунду (MIPS):

MOPS і MIPS вимірюють кількість інструкцій і обчислювальних операцій, що виконуються цифровою платформою в секунду. Velox™ виробляє 1200 мільйонів операцій в секунду (MOPS), 500 мільйонів інструкцій в секунду (MIPS), здійснює 360° кругове сканування навколишнього звукового середовища 100 раз в секунду. Завдяки цифровій платформі Velox крихітний слуховий апарат має в 50 разів більше обчислювальної потужністї, порівняно з слуховими апаратами попереднього покоління на платформі Inium Sense. Висока обчислювальна потужність дозволяє Opn™ виробляти надшвидку високоякісну обробку звуків, що виходять з усіх напрямків, підвищує якість відтвореного звуку.

16 частотних смуг:

16 частотних смуг підбору забезпечують тонке та точне налаштування частотної характеристики слухового апарату.

64 цифрових частотних каналів:

Цифрова обробка мікропроцесора Velox™ використовує 24-бітове аналого-цифрове перетворення та обробку сигналів в 64 цифрових частотних каналах. Цим забезпечується виключно висока роздільна здатність по частоті в діапазоні до 10 000 Гц.

113 цифрова обробка в максимально широкому динамічному діапазоні:

24-бітове аналого-цифрове перетворення дозволяє Velox якісно, ​​без спотворень і артефактів обробляти звуки в динамічному діапазоні від 5 до 113 дБ УЗД.

Мінімальне споживання енергії:

Живлення слухових апаратів Oticon Opn™ становить 3.3 міліампера

Завдяки унікальним властивостям платформи Velox™ в слухових апаратах Oticon Opn™ створені нові й значно поліпшені існуючі функції:

 • OpenSound Navigator™
 • Spatial Sound LX
 • YouMatic™ LX
 • Speech Guard™ LX
 • Soft Speech Booster LX
 • Clear Dynamics
 • Wind Noise Management
 • Feedback shield LX
 • Speech Rescue LX
 • TwinLink™
 • Tinnitus Sound Support
 • Технологія BrainHearing™
 • Бездротовий зв’язок

Opn™ - безмежний бездротовий зв'язок

Oticon Opn™ - новий рівень бездротової комунікації

Новий рівень бездротової коннективності в слухових апаратах Opn™ здійснюється завдяки унікальній системі бездротового подвійного зв'язку TwinLink™. Для зв'язку з зовнішніми джерелами інформації безпосередньо без допомоги додаткового пристрою (стримера) використовується 2.4 гГц діапазон в модифікованій для слухових апаратів Oticon Bluetooth технології (Oticon Bluetooth Low Energy or OBLE). Opn™ підтримує бездротовий зв'язок з безліччю цифрових пристроїв, що використовуються в повсякденному житті: комп'ютерами, теле- й радіоприймачами, телефонами, смартфонами.

Безпосередній бездротовий зв'язок із зовнішніми джерелами інформації перетворює слухові апарати Opn™ в стереонавушники для передачі через них музики й мови. При бінауральному використанні Opn™ стрімінг телефонного повідомлення та музики надходить на обидва апарати, створюючи більш насичений природний звук.

Oticon Opn™ підключається до iPhone®, iPhone, iPad®, iPod touch® і дозволяє користувачеві насолоджуватися якісною музикою, спілкуванням по телефону, забезпечує зв'язок з Інтернетом. Стрімінг аудіоінформації здійснюється безпосередньо на слухові апарати Opn™. Користувачі телефонів системи Android також можуть завантажити цю програму через Google Play Store на Android версії 6.0 і більш пізні. Для більш ефективного використання iPhone® в поєднанні зі слуховими апаратами Opn™ можна завантажити додаток Oticon ON App з App Store.

Додаток дозволяє за допомогою смартфона:

 • Контролювати рівень гучності слухового апарату
 • Міняти програми налаштувань
 • Використовувати функцію пошуку слухового апарату
 • Сповіщати про зниження заряду батареї
 • Надавати доступ до інструкції по експлуатації слухового апарату
 • Забезпечувати зв'язок з Інтернетом через Інтернет службу If This Than That
 • Використовувати у звуковий терапії вушного шуму різноманітні звукові стимули згідно з вподобаннями користувача та рекомендаціям спеціаліста слухової допомоги (Tinnitus SoundSupport).

За допомогою мобільних додатків Opn™ (вперше у світі!) може зв'язуватися з інтернет службою If This Than That (ITTT - https://ifttt.com), яка, в свою чергу, з'єднує слухові апарати з «інтелектуальними» побутовими пристроями (системою сигналізації та опалення), побутовою електронікою, електронною поштою. За допомогою голосового повідомлення слуховий апарат Opn™ може інформувати свого власника про те, що хтось дзвонить у двері або що прийшов час прийняти призначені лікарем ліки.

Система бездротового зв'язку Opn™ втілила новий рівень розв'язання проблеми людей з порушенням слуху: від підсилення звуків до глобального зв'язку з медіапростором.

Повний зв'язок з iPhone

Постійне підключення до телепрограм, музики, відеочату та багато іншому – вже простіше, ніж раніше.

Мобільний додаток Oticon ON App для регулювання гучності та перемикання програм слухового апарату, перевірки рівня заряду батареї — одним дотиком пальця. Так само, є зручна функція "знайти мій слуховий апарат", якщо він загубився або Ви залишили його не на своєму місці.

МОДЕЛЬНИЙ РЯД СЛУХОВИХ АПАРАТІВ OPN™ ПРЕДСТАВЛЕНИЙ ВНУТРІШНЬОВУШНИМИ МОДЕЛЯМИ

Всі моделі слухових апаратів надійно захищені від проникнення пилу і вологи, ступінь захисту IP68.

 • IIC - невидимий, найменший у світі слуховий апарат Oticon.
  Розміщується глибоко в вушному каналі, з концепцією відкритого звуку на всі  360 ° навколо. Дві опції телефону (спікера) - 75 дБ і 85 дБ - для компенсації більш широкого діапазону порушень слуху. Працює на батарейці 10.
 • СIC - невидимий слуховий апарат з розширеним діапазоном налаштувань. Має дві опції телефону (спікера) - 75 дБ і 85 дБ - для компенсації більш широкого діапазону порушень слуху. Працює на батарейці 10
 • ITC - найменш помітний індивідуально виготовлений слуховий апарат з повним функціоналом для забезпечення всіх потреб пацієнта та переваг щодо функцій, властивостей і бездротової коннективности. Призначений для компенсації втрати слуху до 100 дБ. На батарейці 312.
 • ITE (Half Shell і Full Shell) - індивідуально виготовлені слухові апарати, які також мають всі функції та бездротову коннективність. Це оптимальні стилі для пацієнтів з особливими мануальними потребами, яким потрібно легко регулювати та користуватися слуховими апаратами. Призначені для компенсації втрати слуху до 100 дБ. На батарейці 13.

відео презентація

Слухових апаратів Oticon OPN

Внутрішньовушний слуховий апарат Opn 1 Корпус розміром від невидимого у каналі до раковинного (IIC, CIC, ITC, ITE) в залежності від втрати слуху та розміру слухового проходу. Для ВС до 100 дБ. 64 каналу. Частотний діапазон до 10 кГц. Технологія BrainHearing™. Сумісний з ConnectLine. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 10, 312 або 13 в залежності від розміру корпусу. На платформі Velox.


Апарат слуховий внутрішньовушний Opn 1, KIT - 104 111 грн


Вкладка апарата слухового внутрішньовушного - 2 400 грн


106 511 грн

Внутрішньовушний слуховий апарат Opn 3
Корпус розміром від невидимого у каналі до раковинного (IIC, CIC, ITC, ITE) в залежності від втрати слуху та розміру слухового проходу. Для ВС до 100 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 10, 312 або 13 в залежності від розміру корпусу. На платформі Velox.


Апарат слуховий внутрішньовушний Opn 3, KIT - 52 109 грн


Вкладка апарата слухового внутрішньовушного - 2 400 грн


54 509 грн

Інші моделі

CROS

CROS NFM

Oticon CROS – спеціальне слухове рішення для людей з однобічною глухотою

Oticon Xceed

Xceed 1

Oticon Xceed – найпотужніші слухові апарати елітного класу з підключенням до Інтернету

opn s

Opn S 1

Oticon Opn S – новейшие слуховые аппараты элитного класса с подключением к Интернету

 • uk
 • ru