Семінари для батьків
дітей з порушенням слуху

Для успішної слухової реабілітації ми прагнемо забезпечити батьків дітей з порушенням слуху сучасною інформацією про  шляхи та методи досягнення позитивного результату.

Від батьків залежить вибір шляхів, форм, методів (ре)абілітації та її результат, адже батьки піклуються про свою дитину, захищають її, будують фундамент її майбутнього, виховують та є природніми вчителями мови для дитини. Саме батьки є ключовими фігурами в процесі розвитку, абілітації, виховання та навчання дітей з порушенням слуху.

Перед батьками постає багато питань. Ми пропонуємо разом з вами знаходити відповіді на ці питання та запрошуємо батьків дітей з порушенням слуху до активного діалогу та обміну досвідом між батьками та фахівцями, що працюють в сфері (ре)абілітації дітей з порушенням слуху, їх соціального супроводу та навчання.

Щоб допомогти батькам розібратися, як саме допомогти дитині з порушенням слуху успішно розвиватися, ми пропонуємо систему постійно діючих зустрічей – семінарів, на які запрошуються батьки дітей, фахівці з питань абілітації та навчання, медичні фахівці, фахівці з настройки мовних процесорів, фахівці сфери соціального захисту, громадські організації батьків дітей з порушенням слуху тощо.

Наші зустрічі будуть проходити в режимі очного спілкування у невеликих групах батьків, об’єднаних спільним інтересом. Ви можете долучитися до роботи в будь-який зручний для вас час.

дитина з порушенням слуху

На семінарах для батьків в Медичному центрі слухової реабілітації АВРОРА® батьки отримають більше інформації про ефективні шляхи слухової (ре)абілітації дітей, про оптимальні умови розвитку слухового сприймання, мовлення та пізнавальних навичок дитини. На семінарах батьки навчаться свідомо обирати ефективний засіб компенсації втрати слуху для своєї дитини, зрозуміють, якого результату чекати від кохлеарної імплантації, створювати слухомовленнєве розвивальне середовище для оптимального розвитку дитини, обирати стратегії поведінки, які мотивуватимуть дитину до слухання та використання мовлення.

За допомогою новітніх медичних, технічних і компенсаторно корекційних технологій, більшість дітей з порушенням слуху і навіть глухотою, з використанням сучасних засобів слухопротезування - слухових апаратів (СА) і кохлеарних імплантів (КІ) - можна навчити усного мовлення переважно природним шляхом. Існує відносно невелика кількість глухих дітей, у яких взагалі слух повністю відсутній. Тому сьогодні практично кожну дитину з глухотою необхідно розглядати як дитину із залишковим слухом і, отже, щодо неї потрібно застосовувати такий же сурдопедагогічний підхід, як і до дитини зі зниженим слухом. Існуюча світова практика  реабілітації дітей з порушенням слуху й глухотою свідчить про те, що від 70-90% дітей з КІ та СА після закінчення занять в Центрах реабілітації навчаються у  загальноосвітніх  школах.

Знання й розуміння цього факту  повинно стати для фахівців і для батьків глухих дітей серйозним приводом  для переосмислення методології  слухомовленнєвої роботи, як в умовах спеціального дитячого садка, школи-інтернату, так і в умовах індивідуальної роботи. Однак, чим раніше такі глухі діти почнуть працювати з фахівцями, батьками, тим більшого успіху вони досягнуть на сучасному етапі їх життєдіяльності, що забезпечить нормалізацію їхнього розвитку, максимально наближеного до розвитку дітей з нормальним слухом, та досягнення в майбутньому.  

В той же час можливість чути за допомогою технічних пристроїв ще не означає, що всі звуки будуть автоматично сприйняті дитиною, усвідомлені й зрозумілі. Початковим етапом нормалізації слухового сприймання дитиною з КІ або СА є необхідність навчитися вслухатися, виявляти, слухати й диференціювати  навколишні немовленнєві звуки, з поступовим розширенням можливості сприймати мовленнєві звуки, слова, фрази, усно спілкуватися й повноцінно розвиватися як особистість.

Ви прагнете, щоб Ваша дитина з особливим слухом навчалася, отримала якісну освіту, стала успішною та самостійною, здійснила свої бажання? Все, що ви робите по відношенню до своєї дитини, формує її  характер, її особистість, відношення до навколишнього світу, а також її здібності до спілкування.

Тисячі батьків пройшли шляхом від діагностики до ефективної соціалізації з успіхом. І ви зможете!

За додатковою інформацією про діагностику слуху звертайтеся в Медичний центр АВРОРА©.

Запис на прийом до Медичного центру: (044) 333-43-10

Запис на прийом по SMS: (050) 382-4195, (098) 120-4516

Запис на прийом через Viber: (050) 382-4195

Запис на прийом по e-mail: clinica@aurora.ua

Наші переваги

Спеціалізація та професіоналізм з 1991 року

Спеціалізований медичний центр слухової допомоги

Сертифікати якості надання медичної допомоги

Повний комплекс слухової допомоги для пацієнтів всіх вікових груп

Ефективність та безпека

Запишіться на прийом

Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося

Залиште відгук

Задайте питання

Запис на прийом

  • uk
  • ru