Умовно-рефлекторна
аудіометрія для дітей

Суб'єктивне дослідження слуху, що проводиться на різних звукових частотах з метою виявлення порогів чутності повітрянопроведених звуків. Забезпечується суто в умовах спеціалізованого медичного закладу.

 

Що входить в послугу

  • Суб'єктивне обстеження слуху за допомогою формування умовного рефлексу на звук для визначення порогів чутності (повітрянопроведених) на різних аудіометричних частотах.

Як проводиться обстеження?

Застосовується спеціально розроблений для дітей ігровий аудіометричний комплекс, що включає по два гучномовці та монітор, що знаходяться по обидва боки від голови маленького пацієнта, а також клінічний аудіометр.

Анімації, що подаються на монітор, формують у малюка умовні рефлекси на звуки. Він повертає голову в бік джерела звуку. Гучномовці з'єднані з аудіометром і розташовуються на відстані одного метра від обстежуваного.

Результати дослідження дозволяють визначити частотно-специфічні пороги чутності окремо для кожного вуха, підібрати та налаштувати дитячі слухові апарати відповідно до залишкового слуху пацієнта.

Суб'єктивне дослідження слуху

Де перевірити слух маленькій дитині?

У Медичному Центрі слухової реабілітації АВРОРА® проводяться діагностичні обстеження слуху у дітей різного віку, включаючи умовно-рефлекторну (поведінкову) аудіометрію. При виявленні порушення слуху призначаються додаткові сучасні методи діагностики, виставляється діагноз, визначається ступінь приглухуватості, розробляється алгоритм слухової допомоги та ефективна реабілітаційна програма.

За медичними показаннями фахівці Центру проводять професійне слухопротезування і розробляють індивідуальну програму слухової реабілітації. Точно підібрані та індивідуально запрограмовані дитячі апарати Oticon (Данія) не мають аналогів у світі та дозволяють маленькій дитині нормально розвиватися, освоїти мовлення, мову і згодом успішно опанувати навички спілкування.

За додатковою інформацією про діагностику слуху звертайтеся до Медичного центру АВРОРА©.

Запис на прийом до Медичного центру: (044) 333-43-10

Запис на прийом по SMS: (050) 382-4195, (098) 120-4516

Запис на прийом через Viber: (050) 382-4195

Запис на прийом по e-mail: clinica@aurora.ua

Наші переваги

Спеціалізація та професіоналізм з 1991 року

Спеціалізований медичний центр слухової допомоги

Сертифікати якості надання медичної допомоги

Повний комплекс слухової допомоги для пацієнтів всіх вікових груп

Ефективність та безпека

Запишіться на прийом

Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося

Залиште відгук

Задайте питання

Запис на прийом

  • uk
  • ru