Історія Медичного центру

Logo Black

Медичний центр слухової реабілітації АВРОРА — спеціалізований медичний заклад заснований у 1991 році.
Професійна медична допомога дітям та дорослим з порушеннями слуху та мовлення. У Медичному центрі АВРОРА надається найбільш ефективна слухова допомога вищого міжнародного рівня з використанням передових

методик і обладнання, виконується повний комплекс слухової реабілітації: скринінг слуху новонароджених, обстеження слуху об'єктивними та суб'єктивними методами для дітей і дорослих, слухопротезування слуховими апаратами та системами кохлеарної імплантації, розвиток слухового сприймання та мовлення пацієнтів - від новонароджених до пацієнтів похилого віку.

Наші послуги

Діагностика слуху на передовому обладнанні

Це забезпечує високу точність, достовірність і відтворюваність результатів діагностичних обстежень, що дуже важливо як для первинної діагностики так і для подальшого диспансерного спостереження.

Реабілітація по індивідуальному плану

За результатами діагностики розробляється індивідуальна програма реабілітації, що включає медикаментозне лікування, слухопротезування слуховими рішеннями, заняття з розвитку слухового сприймання та мовлення тощо.

Підбір слухових рішень

Слухові рішення підбираються з багаточисельних моделей Oticon (Отікон) за результатами обстеження слуху, всіх аспектів слухової проблеми, професійних і соціальних потреб, а також фінансових можливостей пацієнта.

Обстеження слуху дітей

Ми запровадили в Україні  та продовжуємо розвивати об'єктивний слуховий скринінг новонароджених та малюків (виявлення порушень слуху), об'єктивну діагностику слуху, а також ранне слухопротезування дітей  з тримісячного віку.

Заняття з розвитку слухового сприймання

Формування та корекція правильної вимови та слухового сприймання, зв'язного мовлення. Створення підґрунтя для успішного навчання та соціалізації.

Допомога у соціалізації

Ми робимо усе можливе для компенсації порушень слуху для покращення соціальних та сімейних стосунків, спілкування, задоволення культурних та духовних потреб  тощо. 

 

Здатність повноцінно чути має величезне соціальне значення: від стану слуху залежить фізичне та психічне здоров’я, якість нашого життя та інтеграція у соціум. З моменту створення -  з 1991 року ми пройшли величезний, насичений шлях розвитку та  впровадження в клінічну практику інновацій.

Медичний центр слухової реабілітації АВРОРА® - лідер надання слухової допомоги в Україні. Ми допомогли почути навколишній світ  понад 115 тис. дітей та дорослих.

Але найкраща нагорода – це якість життя наших пацієнтів: пацієнти Центру АВРОРА® не тільки отримують можливість повноцінного спілкування, але й мають високі досягнення у житті – отримання повної середньої або вищої освіти, високооплачувана робота на керівних посадах, створення та розвиток власного бізнесу, заняття музикою та спортом.

Медичний центр АВРОРА® першим в Україні запровадив унікальні наукові розробки та методики, технології та передові слухові апарати.

З 1997 року Медичний центр АВРОРА® першим в Україні запровадив та продовжує інтенсивно використовувати об’єктивний слуховий скринінг новонароджених та немовлят, комп’ютерну діагностику слуху, а також слухопротезування дітей віком від трьох місяців.

Медичний центр слухової реабілітації АВРОРА® - це медична практика з застосуванням клінічних методик, заснованих на доказовій медицині. Ефективність та безпека цих методів підтверджена науково-медичними дослідженнями згідно міжнародним стандартам.

Спеціалізація Центру слухової реабілітації АВРОРА® як закладу охорони здоров’я полягає у його спрямованості саме на слухову допомогу пацієнтам з порушенням слуху усіх вікових груп – від новонароджених до дорослих похилого віку.

На відміну від багатопрофільних закладів, ми виконуємо усі можливі методики діагностики, слухопротезування та слухової реабілітації, які є ефективними за даними доказової медицини.

Для цього в нас є відповідна спеціалізація фахівців зі слухової допомоги, їх знання та навички, а також аудіологічне медичне обладнання для проведення сучасних обстежень та слухопротезування.

Для отримання пацієнтами допомоги міжнародного рівня - усі спеціалісти Медичного центру АВРОРА® працюють за єдиними маршрутами пацієнтів та клінічними протоколами, розробленими на засадах доказової медицини.

Результатом такого спеціалізованого підходу до медичної слухової допомоги є надання можливостей для повноцінного життя  – професійного, соціального,  особистого тощо.  А для маленьких пацієнтів – це досягнення дитиною свого максимального потенціалу з метою отримання у майбутньому   кращої освіти та успішної соціалізації.

3D тур

нашого медцентра

Наші переваги

Спеціалізація та професіоналізм з 1991 року

Спеціалізований медичний центр слухової допомоги

Сертифікати якості надання медичної допомоги

Повний комплекс слухової допомоги для пацієнтів всіх вікових груп

Ефективність та безпека

Висока кваліфікація

та комплексний підхід

Медичний центр слухової реабілітації АВРОРА - команда висококваліфікованих спеціалістів, які володіють необхідними знаннями та навичками, а також мають спеціальне обладнання для виконання точних обстежень.

Ми проводимо повну діагностику слухового аналізатора суб'єктивними та об'єктивними методами, виконуємо слухопротезування, реабілітацію пацієнтів, сервіс слухових рішень (слухових апаратів Oticon і систем кохлеарної імплантації Oticon Medical).

right-002
Ефективні слухові рішення
Слухові апарати для дітей
Універсальні слухові апарати
Системи кохлеарної імплантації
Сербін

Сербін Олена Михайлівна


Медичний директор,
лікар-сурдолог, отоларинголог, отоларинголог дитячий
Досвід роботи понад 20 років
Щекатурина

Щекатуріна Оксана Миколаївна
лікар-сурдолог, отоларинголог
Досвід роботи понад 20 років
лікар-сурдолог

Петренко Наталія Дмитрівна
лікар-сурдолог
Досвід роботи понад 3 роки
Logo Black

Медичний центр слухової реабілітації АВРОРА — спеціалізований медичний заклад.
Ліцензія МОЗ України на медичну практику АГ № 570268 від 10.02.2011 р.

Запишіться на прийом

Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося

  • uk
  • ru