Реєстрація отоакустичної
емісії (ОАЕ) у дітей

Високоточний об'єктивний метод обстеження слуху дітей різного віку, починаючи від народження, що дозволяє виявити певні види порушень слуху (сенсоневральна туговухість) і провести оцінку функціонального стану внутрішнього вуха.

 

Що входить в послугу ОАЕ?

Обстеження функціонального стану зовнішніх волоскових клітин завитки.

Виконується для диференціальної діагностики слухової (аудиторної) нейропатії, ретрокохлеарних порушень тощо.

Навіщо потрібно обстеження?

ОАЕ  - обов'язковий метод обстеження  слуху, який необхідно проводити всім дітям відразу після народження, незалежно від їх входження до групи ризику. Метод дозволяє:

  • Виявити порушення слуху у новонароджених.

  • Діагностувати тип порушення слуху, ступінь приглухуватості, рівень ураження слухової системи у дітей.

  • Провести професійне слухопротезування з допомогою спеціальних дитячих слухових апаратів дитини віком від двох місяців.

  • Провести необхідні лікувальні заходи.

  • Забезпечити ранню реабілітацію, завдяки чому дитина зможе розвинути залишковий слух, моторику, психічні функції, комунікативні навички та успішно оволодіти мовленням та мовою.

  • Вирішити питання кохлеарної імплантації - встановлення імплантанта при виявленні у дитини важкого та глибокого порушення слуху в разі низької ефективності слухопротезування.

перевірка слуху дитині
Як проводиться дослідження слуху методом реєстрації отоакустичної емісії?

Процедура займає всього кілька хвилин. У вушний хід вводиться спеціальна м'яка вкладка. Якщо високочутливий мікрофон виявляє нормальне функціонування рецепторів слуху, тоді тестування пройдено. Отоакустична емісія відсутня при глухоті або сенсоневральній приглухуватості. В цьому випадку необхідно вирішити питання щодо професійної слухової допомоги.

У Медичному центрі слухової реабілітації АВРОРА  використовуються високоточні методи перевірки слуху у новонароджених і дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного та шкільного віку. Фахівцями Центру розроблені та успішно застосовуються технології корекції слуху та слухової реабілітації дітей, починаючи з самого раннього віку. Для корекції слуху використовуються унікальні цифрові дитячі слухові апарати Oticon (Отікон, Данія), розроблені для різних порушень слуху. При виявленні важкого та глибокого порушення слуху показаний високоефективний метод кохлеарної імплантації.

Завдяки ранній діагностиці та грамотній слуховій корекції навіть зі значною втратою слуху дитина може чути, розмовляти та нормально розвиватися.

За додатковою інформацією про діагностику слуху звертайтеся до Медичного центру АВРОРА©.

Запис на прийом до Медичного центру: (044) 333-43-10

Запис на прийом по SMS: (050) 382-4195, (098) 120-4516

Запис на прийом через Viber: (050) 382-4195

Запис на прийом по e-mail: clinica@aurora.ua

Наші переваги

Спеціалізація та професіоналізм з 1991 року

Спеціалізований медичний центр слухової допомоги

Сертифікати якості надання медичної допомоги

Повний комплекс слухової допомоги для пацієнтів всіх вікових груп

Ефективність та безпека

Запишіться на прийом

Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося

Залиште відгук

Задайте питання

Запис на прийом

  • uk
  • ru