Oticon Ria 2 – сімейство високотехнологічних слухових апаратів стандартного класу на платформі Inium Sense.

Слухові апарати Oticon Ria 2 забезпечують чудову якість звуку та задовольняють потреби більшості клієнтів з порушенням слуху.

Технологія Oticon BrainHearing™ в слухових апаратах сімейства Ria2

Вуха сприймають звуки і передають інформацію про них в слухові центри головного мозку. Люди чують не вухами, а мозком. Технологія Oticon BrainHearing™ допомагає мозку краще розпізнавати звуки, полегшує їх сприймання, зменшує втому при слуханні.

Концепція BrainHearing™ реалізована в слухових апаратах сімейства Ria2 за допомогою передових функцій:

  • Адаптивна направленість Free Focus допомагає виділяти пріоритетний звук (мовлення) з шумового фону. Це дозволяє мозку легше концентруватися на сприйнятті мови і зменшує маскуючий вплив шуму. Адаптивна направленість вибирає настройки мікрофонів слухового апарату з трьох режимів направленості:

- режим оптимізованої об'ємної направленості для тихого фонового шуму
- розділена направленість для шумового фону середньої гучності
- режим точкової направленості для гучного шумового фону.

  • Персоніфікована система налаштування YouMatic вперше включена в комплекс функцій слухових апаратів стандартного класу.
    Люди по-різному сприймають звуки. Слух кожної людини унікальний також, як і його ДНК. Персоніфікована система налаштування дозволяє зробити індивідуальне налаштування параметрів слухового апарату для оптимального задоволення потреб, слухових переваг і фізіологічних особливостей сприймання звуку.

Система налаштування YouMatic виробляє вибір персонального налаштування з 3 основних і 3 допоміжних персональних профілів пацієнтів з порушенням слуху. Персональні профілі пропонують різні стратегії налаштування слухового апарату для задоволення індивідуальних запитів і фізіологічних особливостей слуху.

Щит Зворотного Зв'язку

Функція Щит Зворотного Зв'язку – Inium Sense Feedback Shield надійно запобігає виникненню акустичного зворотного зв'язку, не викликаючи погіршення якості звуку в слухових апаратах. Для попередження та усунення акустичного зворотного зв'язку Щит Зворотного Зв'язку використовує технології фазової інверсії, частотного зсуву і прицільного зниження підсилення на частоті акустичного зворотного зв'язку.

Бездротове підключення – Connectivity: ефективний зв'язок Oticon Ria2 з мультимедійними джерелами інформації

Функція Бездротове Підключення в слухових апаратах сімейства Ria2 розширює можливості повноцінної комунікації завдяки з'єднанню слухових апаратів з мультимедійними джерелами інформації. Бездротове підключення забезпечує високоякісне з'єднання з мобільним, стаціонарним, офісним телефоном, телевізором, комп'ютером, виносним мікрофоном, смартфоном, планшетом, індукційною петлею, FM-системою.

Ria2 – збільшує переваги слухання, максимально використовуючи потенціал бездротового підключення при спілкуванні по телефону, прослуховуванні музики, перегляді телевізора.

Слухання зі слуховими апаратами сімейства Oticon Ria2: чудова якість звуку

Слухові апарати сімейства Oticon Ria2 встановлюють новий рівень якості обробки сигналів слуховими апаратами стандартного класу, забезпечують чудову якість звуку.

Завдяки наявності бінауральної синхронізації слухові апарати Ria2 при бінауральному слухопротезування підтримують природне співвідношення і натуральну контрастність звуків, асиметрію звукового середовища у правого і лівого вуха. Бінауральна синхронізація в поєднанні з Адаптивною направленістю Free Focus зменшують вплив навколишнього шуму, полегшують слухання, сприяють кращому розумінню мови.

Гнучка система налаштування слухового апарату YouMatic забезпечує бажану комфортність слухання і максимальну розбірливість мови.

Для ВС до 85 дБ. 4 канали настроювання, 16 частотних смуг. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Сумісний з ConnectLine. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0.

15 087 грн

 

Для ВС до 100 дБ. 4 канали настроювання, 16 частотних смуг. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Сумісний з ConnectLine. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0.

16 799 грн

 

Для ВС до 105 дБ. 4 канали настроювання, 16 частотних смуг. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Сумісний з ConnectLine. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0.

16 799 грн

 

Для ВС до 100 дБ. 4 каналів настроювання, 16 частотних смуг. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Сумісний з ConnectLine. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.


Слуховий апарат RIA2 MiniRITE 312 WL - 16 799 грн


Speaker unit - 2 640 грн

19 439 грн

 

Для ВС до 105 дБ. 4 каналів настроювання, 16 частотних смуг. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Сумісний з ConnectLine. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0.


Слуховий апарат RIA2 MiniRITE 312 WL - 16 799 грн


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 100 (термін виготовлення 2 дні) - 3 276 грн

20 075 грн

 

Для ВС до 105 дБ. 4 каналів настроювання, 16 частотних смуг. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Сумісний з ConnectLine. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0.


Слуховий апарат RIA2 MiniRITE 312 WL  - 16 799 грн


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 105 (термін виготовлення 2 дні) - 3 402 грн

20 201 грн

 

Для ВС до 85 дБ. 4 канали настроювання, 16 частотних смуг. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Батарея 10.


Апарат слуховий внутрішньовушний RIA2 CIC, KIT - 16 371 грн


Вкладка апарата слухового внутрішньовушного - 2 400 грн


18 771 грн

Для ВС до 100 дБ. 4 канали настроювання, 16 частотних смуг. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Батарея 312.


Апарат слуховий внутрішньовушний RIA2 ITE, KIT - 16 371 грн


Вкладка апарата слухового внутрішньовушного - 2 400 грн


18 771 грн

Інші моделі

siya

Siya2

Oticon Siya – слухові апарати основного класу з підключенням до гаджетів

dynamo sp

Dynamo SP

Oticon Dynamo – надпотужні слухові апарати передового класу

  • uk
  • ru