Oticon EduMic - бездротовий виносний мікрофон для успішного навчання

Oticon EduMic (Едумік) – система виносного бездротового мікрофона для допомоги дітям з порушенням слуху у класній кімнаті. З EduMic вчителі можуть спілкуватися з учнями впевнено та ефективно натисканням однієї кнопки. Бездротова система EduMic 2.4 GHz працює як єдине ціле з педіатричними слуховими апаратами Oticon Opn Play та Oticon Xceed Play.

Сучасна класна кімната містить виклики для дітей з порушенням слуху. Шум, відстань, луна (реверберація) нашаровують складнощі у спілкуванні та навчанні. Різні стилі викладання, несхожі форми класних кімнат, складне цифрове обладнання та робота в групі можуть посилювати проблеми, з якими сьогодні стикаються вчителі.

Щоб опановувати мову та навчатися, учні повинні мати можливість чути голос вчителя розбірливо. Діти з порушенням слуху, у порівнянні з дітьми, слух яких у нормі, у шумі відчувають більше складнощів у сприйманні мовлення та вивченні слів.

Тому оптимізація співвідношення сигнал/шум стає вирішальною. Прямий доступ до голосу вчителя за допомогою бездротового виносного мікрофона може допомогти впливати на шум, реверберацію та ефект відстані. Для цього вчителям потрібен зручний пристрій, який легко поєднується з іншими, інтуїтивно простий у користуванні.

Забезпечте своїм учням потужний старт з EduMic!

df932d61-5192-4b8b-8be7-7fad5307d0c9

Найкраща у світі якість звуку з OpenSound Navigator

Інноваційна технологія OpenSound Navigator, що наявна в педіатричних слухових апаратах Oticon, дає учням доступ до звуків на 360° як у простих, так і в складних слухових ситуаціях. Ця революційна слухова технологія дозволяє учням чітко чути голос учителя, незважаючи на взаємодію з іншими учнями в класі, а отже, успішно навчатися та розвиватися.

Однак, коли в класній кімнаті шум, відстань та луна  заважають, ускладнюються, EduMic стає життєво важливим доповненням до слухових апаратів. EduMic використовує ту ж саму інноваційну технологію відкритого звуку, на якій базується аналіз та баланс звуків в слухових апаратах та зниження шуму. Він забезпечує голосу вчителя стабільність гучності та розбірливість, постійно аналізує звукове оточення та видаляє шум – навіть у паузах між словами.

Зовнішній мікрофон EduMic, як і  педіатричні слухові апарати Oticon, створений на унікальній технології Oticon BrainHearing для того, щоб надати мозкові усю інформацію, потрібну для усвідомлення значення звуків.

a7e77734-135f-4d82-8c7c-2c6faa1a9efd

Ефективна взаємодія для кращого розуміння мовлення

Педіатричні слухові апарати Oticon та зовнішній мікрофон EduMic працюють разом для досягнення учнями максимального розрізнення мовлення, сприяючи опануванню мови, навчанню та соціалізації. Це стало можливим завдяки ефективній платформі Oticon Velox S™, яка містить комунікаційну систему TwinLink™ 2,4 GHz. Velox S – це найшвидша, найбільш прогресивна платформа для обробки сигналу, що створена нами. TwinLink робить можливою високоякісну бінауральну обробку звуку слуховими апаратами, одночасно з передаванням в слухові апарати звуку іншими пристроями.

Від спортивного майданчика до класу -  EduMic створено, щоб простіше вчити, вчитися та грати

EduMic створений для того, щоб дати вчителеві змогу зосередитися на важливому: спілкуванні з дітьми та їх навчанні – у класі та поза ним. Це легкий пристрій з витонченим сучасним дизайном,  заряду акумулятора якого вистачає на 10 годин,  інтуїтивно простий у користуванні –  EduMic  привабливе зручне рішення для освітнього середовища.

Технологія 2,4 ГГц надає стабільний сигнал та дозволяє з’єднатися з необмеженою кількістю слухових апаратів. Достатньо одного разу встановити сполучення слухових апаратів з EduMic. Крім того, він коштує менше  більшості систем виносних мікрофонів, а завдяки вбудованому в слухові апарати Oticon приймачеві, не потрібно купувати додаткові компоненти. На відміну від традиційних радіосистем, бездротовий приймач 2,4 ГГц повністю інтегрований в усі слухові апарати Oticon на платформах Velox та Velox S.

У нещодавньому дослідженні* з порівняння EduMic та зовнішнього мікрофона фірми-конкурента вчителі продемонстрували, що обирають EduMic за дизайн та зручність.

Крім того, вчителі назвали наступні переваги EduMic:

  • Ним легше користуватися, ніж найбільш поширеним на ринку пристроєм
  • Дуже зручно встановлювати зв’язок у парі та переключатися у беззвучний режим
  • Дуже зручно носити його

(*Gordey & Rumley, 2019, Документ Oticon)

Варіанти носіння на вибір вчителя

EduMic – це гнучке рішення, яке можна носити різними способами, в залежності від особистих уподобань та стилю вчителя. Ви можете причепити його до лацкану, комірця або кишені за допомогою кліпси або носити EduMic на шиї на спеціальному шнурку, довжина якого регулюється.

MyCollages (2)

Створений для довгого користування

EduMic дуже надійний, адже він створений стійким до всіх щоденних впливів, у тому числі, до  випадкового падіння. EduMic живиться від одного літій-іонного акумулятора. Його можна поставити заряджатися на всю ніч без ризику надмірного зарядження.

Потужність сигналу була ретельно протестована в середовищі типової класної кімнати на предмет забезпечення надійного високоякісного зв’язку. При використанні вчителем EduMic  сигнал 2,4 ГГц залишається  сильним та стабільним навіть в умовах перевантаження оточення WiFi-сигналами.

0c00d673-ce4a-4803-8d98-4dee42580504

Неперевершена сумісність з сучасним обладнанням класу

EduMic надає вчителям можливість підтримувати контакт з учнями та зберігати їх зацікавленість протягом заняття. Вчителі можуть використовувати EduMic для щоденних класних занять, наприклад, підключити його через аудіовхід  3,5 мм до комп’ютера, смарт-дошки або планшета.    А коли перегляд матеріалів закінчиться, відключити EduMic від аудіо джерела та знову користуватися ним в режимі зовнішнього мікрофона.

Аудіовхід також дозволяє легку інтеграцію EduMic з існуючими системами вільного звукового поля. Ці системи дозволяють одночасний доступ до багатьох аудіо джерел та мікрофонів. Переходячи до іншого приміщення в школі вчитель або учень може відключити EduMic та взяти його з собою.

Гнучкість та простота інтеграції EduMic дозволяє учням з порушенням слуху під’єднуватися до аудіо джерел та бути на зв’язку з потрібними пристроями в сучасному класі.

Підключення до існуючих систем виносних мікрофонів

EduMic можна швидко та просто під'єднати до існуючих систем виносних мікрофонів за допомогою стандартного євро-роз’єму.

Вчителі  мають можливість користуватися зручним пристроєм EduMic з існуючою в школі мікрофонною системою, без потреби носити обидва мікрофони.

3d3436be-2b51-42aa-9164-b6531d9342c0

Можливості підключень EduMic

Вчитель може використовувати стандартно  EduMic як виносний мікрофон, застосовуючи його для безпосереднього спілкування з дитиною.

Можна під'єднати EduMic  до комп’ютера, смарт-дошки або планшета через аудіовхід 3,5 мм та транслювати звук з цих пристроїв безпосередньо на слухові апарати дитини.

EduMic дозволяє під'єднати слухові апарати Oticon до існуючих у класі систем зовнішнього мікрофона за допомогою стандартного євро-роз’єму.

EduMic надає користувачеві доступ до петлевих систем, якими часто оснащені театри, кінотеатри, церкви та лекційні зали.

Створіть вдосконалене навчання з EduMic!
Впроваджуйте своїм учням найкращі слухові відчуття у класній кімнаті!

  • uk
  • ru