Opn S - це сімейство слухових апаратів преміум-класу з підключенням до Інтернету на революційній цифровій платформі Velox S, які дозволять чути як люди з нормальним слухом!

Слухові апарати Oticon Opn S покращують розбірливість мовлення в шумі та знижують слухове зусилля в ще більшому ступені, долаючи при цьому деякі закони фізики. Завдяки новій ультрапрогресивній платформі Velox S™, Oticon Opn S піднімають концепцію відкритого звуку та унікальну ефективність BrainHearing™ на нові вершини.

OPENSOUND OPTIMIZER™

Ця інноваційна функція може виробляти ультрашвидкісні підрахунки, завдяки чому Oticon Opn S проактивно виявляють і попереджують зворотний зв'язок менш ніж за 60 мс.

Оновлений OpenSound Navigator™

Oticon Opn S устатковані покращеною версією OpenSound Navigator, яка надає в щоденних ситуаціях додаткову підтримку тим, хто її потребує.

За даними досліджень, користувачі Oticon Opn S розуміють мовлення в галасливій обстановці на тому ж рівні, що і люди з нормальним слухом.

ПРО ЯКИЙ ЗАКОН ФІЗИКИ ЙДЕТЬСЯ?

Згідно законам фізики, мікрофон, розташований занадто близько до динаміка, генерує зворотний зв'язок. Фахівці слухової допомоги хочуть дати кожному користувачеві можливість чути звуки з необхідним підсиленням і комфорт, який забезпечується відкритою вушною вкладкою.

Але найчастіше це неможливо внаслідок ризику виникнення зворотного зв'язку (свисту). Внаслідок цього ризику, нещодавно фахівці слухової допомоги були обмежені у виборі налаштувань і змушені йти на компроміс, жертвуючи або чіткістю та чутністю звуку (внаслідок більш низького рівня налаштувань), або комфортом (внаслідок закритих налаштувань). Oticon Opn S радикально змінюють цю ситуацію.

Відтепер OpenSound Optimizer надає вам свободу вибору налаштувань

Ця унікальна нова функція аналізує підсилений звук з неймовірною швидкістю 56 000 разів на секунду. Завдяки такій швидкості він здатний проактивно виявити та запобігти зворотному зв'язку ще до того, як він фактично виникне.

Завдяки OpenSound Optimizer ви можете налаштувати підсилення слухового апарату на 6 дБ більше, ніж це було можливо раніше, та дати клієнтові відчути додатковий комфорт відкритих моделей слухових апаратів без будь-якого ризику виникнення зворотного зв'язку. *
Революція OpenSound Optimizer полягає в тому, що він дає можливість чути найдрібніші деталі мовлення при більш природній якості звуку та підвищеному комфорті.

*Для налаштувань, запропонованих згідно з загальноприйнятою практикою

96% користувачів віддають перевагу новому Oticon Opn S в порівнянні з Oticon Opn*

Ніколи ще в історії Oticon не було настільки масової переваги на користь нового слухового апарату. Ми вважаємо, що це сталося виключно завдяки впровадженню OpenSound Optimizer.

Завдяки OpenSound Optimizer мозок отримує набагато більше мовних сигналів

Даючи можливість встановити більш високі (до 6 дБ) налаштування підсилення та вибрати більш відкриті способи слухопротезування, Oticon Opn S забезпечує мозок мовними сигналами на 30% більше, ніж це було можливо раніше.*

*Callaway 2019, Oticon Whitepaper

OTICON OPN S ПІДСИЛЮЮТЬ ДОСВІД СПРИЙНЯТТЯ ВІДКРИТОГО ЗВУКУ

Oticon Opn S оснащені покращеною версією інноваційної функції OpenSound Navigator. У програмі Oticon Genie 2 можна активувати нові, дуже високі установки, які дозволять користувачам, які потребують додаткової слухової підтримки в щоденних ситуаціях, отримати її.

OpenSound Navigator дає доступ до всіх звуків на 360 °

OpenSound Navigator, діючи з дуже високою швидкістю, безперервно балансує звукову картину та надає доступ до всіх важливих звуків, включаючи мовні. Таким чином, Oticon Opn S полегшують роботу мозку в процесі вибору, до кого та до чого прислухатися і коли при необхідності переключити увагу.

Новий OpenSound Booster: додаткова допомога користувачам

Крім того, користувачі можуть вибрати функцію додаткової підтримки в OpenSound Navigator, незалежно від того, які задані установки у них обрані. У ситуаціях, коли необхідно чути краще, вони можуть просто активувати OpenSound Booster в мобільному додатку Oticon ON.

BrainHearing ™ підвищує ефективність

Є єдиний закон, який Oticon ніколи не обійде: виробляти слухові апарати, що допомагають мозку в процесі осмислення звуку. Ця технологія називається BrainHearing ™.

Краща розбірливість мовлення при меншому слуховому зусиллі

Створивши Oticon Opn S - перший слуховий апарат з відкритим звуком — компанія Oticon довела, що цей унікальний підхід перевершує традиційну технологію слухових апаратів.

Оticon Opn S, завдяки сумісному функціонуванню OpenSound Navigator і OpenSound Optimizer, піднімає технологію BrainHearing на новий, високий рівень *:

  • Oticon Opn, у порівнянні з традиційними слуховими апаратами, покращує розбірливість мовлення на 30%. Oticon Opn S перевершує Oticon Opn ще на 15%.
  • Oticon Opn, у порівнянні з традиційними слуховими апаратами, знижує слухове зусилля на 20%. Ефективність Oticon Opn S ще вище на 10%.
  • Oticon Opn, у порівнянні з традиційними слуховими апаратами, поліпшував запам'ятовуваність сказаного на 20%. З Oticon Opn S запам'ятовуваність покращилася ще на 10%.

Juul Jensen 2019, Oticon Whitepaper, Oticon Opn S 1

Покращення розбірливості мовлення в умовах шуму

Найбільша проблема людей з порушенням слуху — чути кількох людей, що говорять одночасно в галасливій обстановці. Завдяки можливості налаштувань підсилення на 6 дБ вище, відкритим налаштуванням і відкритій звуковій картині, користувачі Oticon Opn S можуть розуміти мовлення в подібних складних умовах нарівні з нормальночуючими людьми.*

*Juul Jensen 2018, Oticon Whitepaper, Oticon Opn S 1

ПІДКЛЮЧАЙТЕСЬ ДО СВІТУ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Нові Oticon Opn S мають широкий спектр можливостей підключення. Тепер ще більше користувачів зможуть підключитися по бездротовому зв'язку до сучасних смартфонів, телевізорів та інших пристроїв.

Додаткова слухова допомога - мобільний додаток Oticon ON

За допомогою мобільного додатка (застосунка) Oticon ON користувачі можуть регулювати гучність сигналу слухового апарату, аудіотрансляцій та полегшуючих звуків при тиннитусі, перемикати програми та багато іншого. Також через цей додаток можна підключити Oticon Opn S до Інтернету речей, щоб керувати великою кількістю електронних пристроїв.

HearingFitness™ - не забувайте про слухове здоров´я

Функція HearingFitness в мобільному додатку Oticon ON - це додаток для тренування слуху, що надає користувачам слухових апаратів поради та підказки, як чути краще, як захистити слух і в цілому вести більш здоровий спосіб життя.

СТВОРЕНІ НА ОСНОВІ УНІКАЛЬНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ

Всі унікальні функції та інновації, втілені в Oticon Opn S - результат неймовірної праці в галузі технічних розробок. Тільки завдяки згуртованій щоденній командній роботі аудіологів і технічних працівників Oticon, вдалося створити нове слухове рішення, яке відкриє людям з порушеннями слуху повноцінний світ звуків.

Для ВС до 100 дБ. Платформа Velox S. 64 канали. Частотний діапазон до 10 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ першого рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з чотирма оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX першого рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.


Слуховий апарат Opn S 1 miniRITE - 94 588 грн.


Speaker unit - 2 640 грн.

97 228 грн.

 

Для ВС до 100 дБ. Платформа Velox S. 64 канали. Частотний діапазон до 10 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ першого рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з чотирма оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX першого рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0.


Слуховий апарат Opn S 1 miniRITE - 94 588 грн.


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 100 (термін виготовлення 2 дні) - 3 276 грн.

97 864 грн.

 

Для ВС до 105 дБ. Платформа Velox S. 64 канали. Частотний діапазон до 10 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ 1 рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX 4 оцінювачі. Захист мовлення Speech Guard™ LX 1 рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0.


Слуховий апарат Opn S 1 miniRITE - 94 588 грн.


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 105 (термін виготовлення 2 дні) - 3 402 грн.

97 990 грн.

 

Для ВС до 105 дБ. Платформа Velox S. 64 канали. Частотний діапазон до 10 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ першого рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з чотирма оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX першого рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. LED-індикатор стану СА та батареї. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.

97 584 грн.

 

Для ВС до 100 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ другого рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з двома оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX другого рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.


Слуховий апарат Opn S 2 miniRITE - 70 620 грн.


Speaker unit - 2 640 грн.

73 260 грн.

 

Для ВС до 100 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ другого рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з двома оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX другого рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0.


Слуховий апарат Opn S 2 miniRITE - 70 620 грн.


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 100 (термін виготовлення 2 дні) - 3 276 грн.

73 896 грн.

 

Для ВС до 105 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ другого рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з двома оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX другого рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0.


Слуховий апарат Opn S 2 miniRITE - 70 620 грн.


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 105 (термін виготовлення 2 дні) - 3 402 грн.

74 022 грн.

 

Для ВС до 105 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ третього рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з двома оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX третього рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. LED-індикатор стану СА та батареї. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.

73 616 грн.

 

Для ВС до 100 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ третього рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з двома оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX третього рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.


Слуховий апарат Opn S 3 mini RITE - 45 154 грн


Speaker unit - 2 640 грн

47 794 грн.

Для ВС до 100 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ третього рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з двома оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX третього рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0.


Слуховий апарат Opn S 3 miniRITE - 45 154 грн


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 100 (термін виготовлення 2 дні) - 3 276 грн

48 430 грн.

 

Для ВС до 105 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ третього рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з двома оцінювачами рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX третього рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0.


Слуховий апарат Opn S 3 miniRITE - 45 154 грн


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 105 (термін виготовлення 2 дні) - 3 402 грн

48 556 грн.

 

Для ВС до 105 дБ. Платформа Velox S. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія OpenSound Navigator™ третього рівня. Оптимізатор відкритого звуку OpenSound Optimizer™. Просторовий Звук Spatial Sound™ LX з двома оцінювачами ми рівня. Захист мовлення Speech Guard™ LX третього рівня. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. LED-індикатор стану СА та батареї. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.

48 364 грн.

 

Інші моделі

siya

Siya1

Oticon Siya – слухові апарати основного класу з підключенням до гаджетів

Oticon Xceed

Xceed 3

Oticon Xceed – найпотужніші слухові апарати елітного класу з підключенням до Інтернету

opn

Opn 3

Oticon Opn – слухові апарати елітного класу з підключенням до гаджетів

  • uk
  • ru