Neuro 2 - найменший у світі мовний процесор

Neuro 2 – мовний процесор преміум-класу від Oticon Medical. Його ретельно продумані властивості – це комбінація високоякісних точних технологій, зосереджених на якості звуку та зручності в користуванні. Саме завдяки цьому Neuro 2 надає вам впевненість у слуханні протягом цілого дня.

Спілкуйтеся. Провадьте активне соціальне життя

Розмови на роботі, спілкування з друзями, заняття спортом – це справді частина з багатьох ситуацій, де потрібно добре чути, ви стикаєтеся щоденно. Завдяки Neuro 2, ви отримаєте можливість почуватися впевнено в кожній ситуації

Автоматично підсилює мовлення

Щоденне життя складається з безлічі різноманітних слухових ситуацій. Neuro 2 автоматично підстроюється до будь-яких змін у звуковому середовищі, дозволяючи вам зосередитись на мовленні - навіть в ситуаціях, де вашу увагу відвертатимуть різноманітні фонові звуки та шум, і зберігає 95% мовлення. Де б ви не були, з Neuro 2 вам буде легко спілкуватися, без необхідності регулювати мовний процесор в залежності від ситуації.

page-14
page-6

Будьте активні. Живіть повноцінним життям

Любите плавати в басейні? Чи, може, вам більше подобається фітнес? Neuro 2 допоможе вам займатися улюбленими  видами спорту. А спеціальні аксесуари, що утримують звуковий процесор на місці, не дозволять вам загубити його.

Раз-два - і захист від води готовий

Плануєте добряче вимокнути? Захистіть свій мовний процесор від вологи за допомогою Swim Kit. Надягніть елегантний водозахисний чохол на Neuro 2 та сміливо можете пірнати. Завдяки захисту від води, діти зможуть навчатися плаванню, слухаючи тренера, а батьки - бавитися з дітьми у воді.

Елегантний та вишуканий

Підходить будь-який акумулятор

Захист від прісної та морської води

page-10

Будьте на зв'язку. Слухайте чистий звук з будь-яких пристроїв

Спілкування в наш час  - це значно більше, ніж розмови віч-на-віч. Саме тому Neuro 2 має функцію безпровідного підключення до будь-яких електронних пристроїв (через спеціальний пристрій - Oticon Medical Streamer).
Підключайтеся та насолоджуйтесь вашими улюбленими телепрограмами, розмовами по телефону, відеочатами, музикою та всім, що вам може запропонувати мультимедійний світ.

Передача звуку

Тільки натисніть кнопку на простому та «розумному» пристрої Oticon Medical Streamer та прослуховуйте музику та аудіосигнали, що безпосередньо транслюватимуться на ваш Neuro 2 з різноманітних пристроїв для спілкування та розваг (оснащених технологією 2,4 ГГц та Bluetooth, індукційних та FM-систем). Ви отримаєте звук високої якості, при цьому батарея вашого мовного процесору не буде розряджатися занадто швидко.

Зрозуміла система керування

Для вибору програм, регулювання гучності або заглушення звуку користуйтеся однією подвійною кнопкою.

Для дистанційного керування вашим звуковим процесором Neuro 2 або звуком, що походить з електронних пристроїв, використовуйте Oticon Medical Streamer або безкоштовний мобільний додаток ConnectLine App, сумісний з iPhone® та мобільними телефонами на Android™.

Будьте впевнені. Увімкніть та розслабтеся

Для активного способу життя потрібні надійні звукові процесори
Незважаючи на маленькі розміри та вагу (пристрій з маленьким акумуляторним модулем важить вього 9 грамів), Neuro 2 винятково міцний та надійний, оскільки кожна деталь у ньому була ретельно продумана, виготовлена та протестована.

Якість, на яку можна покладатися

Neuro 2 пройшов тестування за розширеними програмами й відповідає найвищим стандартам безпеки та надійності. За будь-якої погоди, в будь-яких обставинах, Neuro 2 надасть вам можливість чути звук високої якості.

Фактично Neuro 2 досягнув вражаючого рейтингу IP68 – тобто найвищого ступеню водостійкості та захисту від пилу, який тільки можливий для кохлеарних імплантатів. Міцне відштовхуюче покриття зсередини та зовні ефективно захищає чутливу електронну плату та її компоненти, так що можете не турбуватися, якщо ви потрапили під сильний дощ, хтось забризкав вас або ви просто забули зняти ваш Neuro 2 перед тим, як прийняти душ.

  • uk
  • ru