Батарейки
для слухових апаратів

Батарейка слухового апарату – джерело енергії, без якого робота апарату неможлива.

У слуховому апараті батарейка працює в дуже важкому, переривчастому режимі: за відсутності звуку на вході апарату споживання енергії є невеликим, а це означає, що через батарейку проходить незначний електричний струм. Та коли до слухового апарату надходить звук, наприклад, починається бесіда, апарат повинен підсилити голос, що одразу стрибкоподібно підвищує споживання енергії.

Якщо батарея здатна підтримувати такий струм, то апарат працює нормально. Якщо батарея не може витримувати подібний режим, то в апараті виникає спотворення електричних сигналів, що призводить і до спотворення посилених апаратом звуків.

Крім того, батарея повинна забезпечувати слуховий апарат стабільним електричним напруженням тривалий час, тобто володіти високою електричною ємністю. Інакше, якщо напруга батарейки весь час поступово знижується, це обумовлює зміни у роботі апарату, зменшуючи його ефективність для користувача.

Ось чому ефективність слухопротезування залежить не тільки від самого слухового апарату, але й від батарейок, які для нього використовуються.

В сучасних слухових апаратах застосовуються спеціальні повітряно-цинкові батареї. Вони розроблені саме для роботи в таких важких умовах різкої зміни необхідного апарату струму. Крім того, вони розроблені для тривалої роботи майже з однаковою електричною напругою. Але, навіть ці спеціальні батарейки дуже відрізняються одна від одної за своїми характеристиками в залежності від виробника (марки).

Заміна батарейки в слуховому апараті. Докладний опис.

Для завушних, внутрішньовушних, внутрішньоканальних апаратів використовують батарейки різного розміру і різної електричної ємності.

Всього існує чотири типорозміри батарейок для слухових апаратів - 10, 13, 312, 675.

Центр слухової реабілітації АВРОРА ™ пропонує батарейки провідних світових виробників, розроблені для застосування в слухових апаратах.

Спеціальні батарейки для слухових апаратів відрізняє підвищена потужність і надійність, тривалий і стабільний рівень віддачі енергії, чотирирічний термін придатності до початку використання.

Технологія виробництва спеціальних повітряно-цинкових батарейок для слухових апаратів втілює в собі передові технічні рішення, сукупність яких забезпечує тривалість використання і якість кожної батарейки

battery-inside

Підвищена електрична ємність

Підвищена енергоємність для батарейок всіх типорозмірів забезпечується завдяки особливому дизайну корпусу, який дозволив збільшити вміст цинку в батарейці.

Підвищений термін "свіжості" батарейок, ще більша стабільність

Чотирирічний термін придатності до початку застосування без погіршення вихідних характеристик.

Слухові апарати із великим енергоспоживанням мають підвищені вимоги до потоку повітря, необхідного для роботи повітряно-цинкових батарейок. Особливості конструкції забезпечують батарейці необхідну кількість повітря, збільшуючи запас її енергії без погіршення якості. В результаті, батарейка працює краще і стабільніше під час віддачі енергії протягом усього терміну служби.

Від чого залежить термін служби батарейки для слухового апарату.

Ви можете придбати батарейки в Медичному центрі слухової реабілітації АВРОРА® за адресою:
м. Київ, вул. Деміївська, 14 (метро Деміївська), або замовити онлайн.

Придбати онлайн

Батарейки до слухових апаратів Oticon Ви маєте змогу придбати онлайн в нашому інтернет-магазині

Існує чотири типи 675/13/312/10 повітряно-цинкових батарейок, які використовуються в слухових апаратах, і кожен з них має своє власне кольорове маркування на упаковці. Розмір батарейки, який слід застосовувати, можна знайти в інструкціях по використанню слухового апарату.

Після відкриття упаковки і зняття захисної наклейки, протягом однієї хвилини батарейка активується. Потім її можна вставляти в батарейний відсік. Зазвичай, в залежності від режиму використання та конструктивного виконання слухового апарату батарейка живить слуховий апарат від трьох до десяти днів, перш ніж буде необхідно її замінити.

Батаре для всіх марок слухових апаратів

Ціна однієї батарейки будь-якого типорозміру - 15 грн.

Кількість в упаковці-блістері - 6 шт.

Як замовити доставку Новою поштою:

 1. Замовлення виконується після внесення передоплати через ПриватБанк і відправляється компанією НОВА ПОШТА (м. Київ, відділ Нова пошта № 81).
 2. Заявки на придбання та доставку батарейок приймаються та обробляються з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 17:00

за тел.: (044) 501-03-51 або (063) 508-09-23 (повідомлення VIber)

електронною поштою: shop@aurora.ua

 1. Для виконання Вашого замовлення вкажіть в заявці:
 • кількість батарейок - наприклад, 12, 18, 24, 36 шт. або інше число, яке ділиться на 6-ть
 • ПІБ одержувача, домашню адресу, номер мобільного телефону, номер найближчого відділення Нової Пошти.
 • вкажіть, якщо потрібна доставка кур'єром Нової Пошти на Вашу адресу.

Звертаємо увагу, що вартість доставки від 25 грн. (залежить від пункту доставки) не входить до суми замовлення та сплачується службі НОВА ПОШТА безпосередньо в момент отримання товару.

За допомогою вказаної у замовленні пошти або телефоном із Вами зв'яжеться менеджер Центру АВРОРА для уточнення і підтвердження замовлення, виставлення рахунку на оплату.

Рахунок за батарейки Ви можете оплатити:

 1. У будь-якому банку України (розмір комісії залежить від умов банку).
 2. У ПриватБанку, в т. ч. через термінали самообслуговування.
 3. Через систему Приват 24.
 4. Через систему liqpay.ua картами VISA і MasterCard будь-якого банку.

Замовлення обробляються в робочі дні з 9:00 до 17:00.

Замовлення буде відправлене в той же день за умови внесення оплати до 14:00.

Придбати онлайн

Батарейки до слухових апаратів Oticon Ви маєте змогу придбати онлайн в нашому інтернет-магазині

 • uk
 • ru