Суб'єктивна
аудіометрія
для дітей

Комплексне обстеження слуху у дітей, що включає ряд методів перевірки слуху:
аналіз слухового аналізатора за допомогою визначення суб'єктивних порогів чутності (повітряно та кістковопроведені звуки) та порогів слухового дискомфорту, а також мовну аудіометрію та камертональні тести.

 

Що входить в послугу

  • Комплексне обстеження слуху за допомогою декількох методів: акуметріі, дослідження слухового аналізатора (метод визначення суб'єктивних порогів слуху чутності (повітряна і кісткова провідність), визначення слухового дискомфорту, мовної аудіометрії, камертональних тестів.

Обстеження охоплює перевірку стану органу слуху на всіх рівнях, виявляє вид і ступінь порушення слуху та допомагає розробити індивідуальну програму слухової реабілітації в разі виявлення порушення слуху.

Як проводиться обстеження слуху у дитини

Суб'єктивна аудіометрія показана дітям, починаючи з п'яти-семирічного віку. Обстеження передбачає участь пацієнта, тому що висновок лікаря базується на його відповідях. Поведінковою реакцією (жест, натискання на кнопку або деякі інші дії) пацієнт демонструє свою реакцію на звук.

В ході процедури визначається чутливість слуху до тонального та шумового звуку та мовлення. Це повністю безпечний і безболісний метод перевірки слуху у дітей.

Для визначення локалізації зони ураження слухового апарату у дитини показані додаткові методи обстежень - об'єктивні. У сукупності вони дають фахівцям повну картину стану слуху, дозволяють надати професійну допомогу і провести успішну корекцію слуху при виявленні порушення слуху.

обстеження слуху у дитини

Де перевірити слух дитини?

У Медичному центрі слухової реабілітації АВРОРА® висококваліфіковані фахівці з великим  досвідом роботи за допомогою найсучасніших видів діагностики проводять обстеження слуху у дітей різних вікових груп. Аналіз результатів комплексного обстеження дозволяє точно встановити діагноз, визначити характер порушення і ступінь приглухуватості, розробити грамотну програму слухової допомоги. При необхідності проведення слухопротезування в індивідуальному порядку дитині підбираються і налаштовуються відповідні цифрові дитячі слухові апарати Oticon (Данія) або система кохлеарної імплантації Oticon Medical (Франція/Данія).

За додатковою інформацією про діагностику слуху звертайтеся до Медичного центру АВРОРА©.

Запис на прийом до Медичного центру: (044) 333-43-10

Запис на прийом по SMS: (050) 382-4195, (098) 120-4516

Запис на прийом через Viber: (050) 382-4195

Запис на прийом по e-mail: clinica@aurora.ua

Наші переваги

Спеціалізація та професіоналізм з 1991 року

Спеціалізований медичний центр слухової допомоги

Сертифікати якості надання медичної допомоги

Повний комплекс слухової допомоги для пацієнтів всіх вікових груп

Ефективність та безпека

Запишіться на прийом

Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося

Залиште відгук

Задайте питання

Запис на прийом

  • uk
  • ru