Суб'єктивна
аудіометрія
для дітей

Комплексне обстеження слуху у дітей, що включає ряд методів перевірки слуху:
аналіз слухового аналізатора за допомогою визначення суб'єктивних порогів чутності (повітряно та кістковопроведені звуки) та порогів слухового дискомфорту, а також мовну аудіометрію та камертональні тести.

 

Що входить в послугу

  • Комплексне обстеження слуху за допомогою декількох методів: акуметріі, дослідження слухового аналізатора (метод визначення суб'єктивних порогів слуху чутності (повітряна і кісткова провідність), визначення слухового дискомфорту, мовної аудіометрії, камертональних тестів.

Обстеження охоплює перевірку стану органу слуху на всіх рівнях, виявляє вид і ступінь порушення слуху та допомагає розробити індивідуальну програму слухової реабілітації в разі виявлення порушення слуху.

Як проводиться обстеження слуху у дитини

Суб'єктивна аудіометрія показана дітям, починаючи з п'яти-семирічного віку. Обстеження передбачає участь пацієнта, тому що висновок лікаря базується на його відповідях. Поведінковою реакцією (жест, натискання на кнопку або деякі інші дії) пацієнт демонструє свою реакцію на звук.

В ході процедури визначається чутливість слуху до тонального та шумового звуку та мовлення. Це повністю безпечний і безболісний метод перевірки слуху у дітей.

Для визначення локалізації зони ураження слухового апарату у дитини показані додаткові методи обстежень - об'єктивні. У сукупності вони дають фахівцям повну картину стану слуху, дозволяють надати професійну допомогу і провести успішну корекцію слуху при виявленні порушення слуху.

обстеження слуху у дитини

Де перевірити слух дитини?

У Медичному центрі слухової реабілітації АВРОРА® висококваліфіковані фахівці з великим  досвідом роботи за допомогою найсучасніших видів діагностики проводять обстеження слуху у дітей різних вікових груп. Аналіз результатів комплексного обстеження дозволяє точно встановити діагноз, визначити характер порушення і ступінь приглухуватості, розробити грамотну програму слухової допомоги. При необхідності проведення слухопротезування в індивідуальному порядку дитині підбираються і налаштовуються відповідні цифрові дитячі слухові апарати Oticon (Данія) або система кохлеарної імплантації Oticon Medical (Франція/Данія).

За додатковою інформацією про діагностику слуху звертайтеся до Медичного центру АВРОРА©.

Запис на прийом до Медичного центру: (044) 333-43-10

Запис на прийом по SMS: (050) 382-4195, (098) 120-4516

Запис на прийом через Viber: (050) 382-4195

Запис на прийом по e-mail: clinica@aurora.ua

Наші переваги

Спеціалізація та професіоналізм з 1991 року

Спеціалізований медичний центр слухової допомоги

Сертифікати якості надання медичної допомоги

Повний комплекс слухової допомоги для пацієнтів всіх вікових груп

Ефективність та безпека

Запишіться на прийом

Left

Залишилися питання?

Для того, щоб отримати  консультацію, просто заповніть форму.

Довіртеся нам і ви не залишитеся наодинці зі своєю проблемою. Не відмовляйте собі у повноцінному житті!

Почати чути ніколи не пізно! Ви чуєте?

Залиште відгук

Задайте питання

Запис на прийом

  • ua
  • ru