Як відправити слуховий
апарат або вушну вкладку
до Сервісного центру

Якщо Вас щось турбує в роботі слухового апарата Oticon, якщо індивідуальна вушна вкладка пошкоджена або сильно забруднена – звертайтеся до центру слухової реабілітації АВРОРА,й  наші фахівці усунуть причину проблеми.

Щоб відправити до Центру АВРОРА слуховий апарат або вушну вкладку у ремонт за допомогою поштового оператора "Нова пошта", необхідно:

  1. Загорніть слуховий апарат або вушну вкладку в м’яку тканину, вату або паперові серветки та упакуйте його в картонну коробочку для захисту від пошкоджень при пересилці
  2. Вкладіть у коробочку супровідний лист, в якому вкажіть:- короткий опис несправності апарата або дефектів вкладки- Ваші контакти: ПІБ, адресу, телефон,або, якщо у вас є принтер:- надрукуйте бланк замовлення, заповніть його та вкладіть у відправлення. (Клікніть на зображення. У вікні, що відкриється, клікніть правою кнопкою на білий фон праворуч від збільшеного зображення. Виберіть опцію ДРУК,  поточна/одна сторінка тощо) 
  3. Заклейте або запакуйте коробочку за допомогою клейкої стрічки (скотчу). 
  4. Принесіть готове відправлення до найближчого відділення Нової пошти у вашому місті та відправте за адресою:м. Київ, відділення Нова Пошта № 95. Отримувач: ЦСР АВРОРА, Представник (063) 508 09 23.Також вкажіть свою домашню адресу та контактний телефон 
  5.  Оплатіть відправлення. 
  6. Для оперативного стеження за відправленням: повідомте нам номер виданої Вам Новою Поштою декларації в один з наступних способів:- зателефонуйте за номером: (044) 501 03 51; (050) 992 41 90 або (063) 508 09 23 (Viber) у робочий час: Пн-Пт, 09.00-17.00. або- відправте повідомлення з номером декларації та ПІБ електронною поштою: aurora@aurora.ua. Вартість ремонту та спосіб оплати наш менеджер узгодить з Вами після діагностики слухового апарата або вкладки - за телефоном або e-mail.

За додатковою інформацією про діагностику слуху звертайтеся до Медичного центру АВРОРА©.

Запис на прийом до Медичного центру: (044) 333-43-10

Запис на прийом по SMS: (050) 382-4195, (098) 120-4516

Запис на прийом через Viber: (050) 382-4195

Запис на прийом по e-mail: clinica@aurora.ua

Наші переваги

Спеціалізація та професіоналізм з 1991 року

Спеціалізований медичний центр слухової допомоги

Сертифікати якості надання медичної допомоги

Повний комплекс слухової допомоги для пацієнтів всіх вікових груп

Ефективність та безпека

Запишіться на прийом

Left

Залишилися питання?

Для того, щоб отримати  консультацію, просто заповніть форму.

Довіртеся нам і ви не залишитеся наодинці зі своєю проблемою. Не відмовляйте собі у повноцінному житті!

Почати чути ніколи не пізно! Ви чуєте?

Залиште відгук

Задайте питання

Запис на прийом

  • ua
  • ru