Як відправити слуховий
апарат або вушну вкладку
до Сервісного центру

Якщо Вас щось турбує в роботі слухового апарата Oticon, якщо індивідуальна вушна вкладка пошкоджена або сильно забруднена – звертайтеся до центру слухової реабілітації АВРОРА,й  наші фахівці усунуть причину проблеми.

Щоб відправити до Центру АВРОРА слуховий апарат або вушну вкладку у ремонт за допомогою поштового оператора "Нова пошта", необхідно:

  1. Загорніть слуховий апарат або вушну вкладку в м’яку тканину, вату або паперові серветки та упакуйте його в картонну коробочку для захисту від пошкоджень при пересилці
  2. Вкладіть у коробочку супровідний лист, в якому вкажіть:- короткий опис несправності апарата або дефектів вкладки- Ваші контакти: ПІБ, адресу, телефон,або, якщо у вас є принтер:- надрукуйте бланк замовлення, заповніть його та вкладіть у відправлення. (Клікніть на зображення. У вікні, що відкриється, клікніть правою кнопкою на фон праворуч від збільшеного зображення. Виберіть опцію ДРУК,  поточна/одна сторінка тощо)
  3. Заклейте або запакуйте коробочку за допомогою клейкої стрічки (скотчу).
  4. Принесіть готове відправлення до найближчого відділення Нової пошти у вашому місті та відправте за адресою:м. Київ, відділення Нова Пошта № 81. Отримувач: ЦСР АВРОРА, Представник (063) 508 09 23.Також вкажіть свою домашню адресу та контактний телефон
  5.  Оплатіть відправлення.
  6. Для оперативного стеження за відправленням: повідомте нам номер виданої Вам Новою Поштою декларації в один з наступних способів: зателефонуйте за номером (063) 508 09 23 (або Viber) з Понеділка по П'ятницю з 09:00 до 17:00, або відправте повідомлення з номером декларації та ПІБ електронною поштою: aurora@aurora.ua. Вартість ремонту та спосіб оплати наш менеджер узгодить з Вами після діагностики слухового апарата або вкладки - телефоном або e-mail.

За додатковою інформацією про діагностику слуху звертайтеся до Медичного центру АВРОРА©.

Запис на прийом до Медичного центру: (044) 333-43-10

Запис на прийом по SMS: (050) 382-4195, (098) 120-4516

Запис на прийом через Viber: (050) 382-4195

Запис на прийом по e-mail: clinica@aurora.ua

Наші переваги

Спеціалізація та професіоналізм з 1991 року

Спеціалізований медичний центр слухової допомоги

Сертифікати якості надання медичної допомоги

Повний комплекс слухової допомоги для пацієнтів всіх вікових груп

Ефективність та безпека

Запишіться на прийом

Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося

Залиште відгук

Задайте питання

Запис на прийом

  • uk
  • ru