Програма лояльності


Медичний Центр «Аврора» піклується про те, щоб професійна слухова допомога стала доступною для більшості людей з порушенням слуху.
Користуйтесь суттєвими перевагами!

sale1

Отримайте знижки на слухові апарати і системи кохлеарної імплантації вже при першій купівлі двох.


sale2

Ставайте нашим постійним клієнтом і користуйтесь знижками і спеціальними пропозиціями для улюблених клієнтів.

sale3

Скористайтесь найкращою ціновою пропозицією, якщо Ви належите до пільгової категорії населення (для ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України №3551-XII від 22.10.1993р.)

Знижки на першу покупку в МЦ «Аврора»:

  • 10% - на другий слуховий апарат* або другу систему кохлеарної імплантації** Oticon Medical за умови одночасного придбання для бінаурального слухопротезування.

*під одночасною купівлею двох СА мається на увазі одночасна або послідовна купівля другого СА не пізніше 30 календарних днів після купівлі одного СА в МЦ «Аврора».
**під одночасною купівлею двох СКІ мається на увазі одночасна або послідовна купівля двох СКІ не пізніше 365 календарних днів, після купівлі першої СКІ в МЦ «Аврора».

Знижки для постійних клієнтів МЦ «Аврора»:

  • 5% - при купівлі одного слухового апарату Oticon або однієї системи кохлеарної імплантації Oticon Medical.
  • 14% - на другий слуховий апарат* або другу систему кохлеарної імплантації** Oticon Medical за умови одночасного придбання для бінаурального слухопротезування.

*під одночасною купівлею двох СА мається на увазі одночасна або послідовна купівля другого СА не пізніше 30 календарних днів після купівлі одного СА в МЦ «Аврора».
**під одночасною купівлею двох СКІ мається на увазі одночасна або послідовна купівля двох СКІ не пізніше 365 календарних днів, після купівлі першої СКІ в МЦ «Аврора».

Знижки для пільгових категорій пацієнтів МЦ «Аврора»:

  • 5% - при першій купівлі одного слухового апарату Oticon або однієї системи кохлеарної імплантації Oticon Medical.
  • 14% - при першій купівлі на другий слуховий апарат* або другу систему кохлеарної імплантації** Oticon Medical за умови одночасного придбання для бінаурального слухопротезування.
  • 10% - при повторній купівлі * одного слухового апарату Oticon або однієї системи кохлеарної імплантації Oticon Medical.
  • 19% - при повторній купівлі * на другий слуховий апарат** або другу систему кохлеарної імплантації*** Oticon Medical за умови одночасного придбання для бінаурального слухопротезування.

*під повторною купівлею мається на увазі купівля пацієнтом, який у минулому вже купував СА або СКІ в МЦ «Аврора».
**під одночасною купівлею двох СА мається на увазі одночасна або послідовна купівля другого СА протягом 30 календарних днів після купівлі одного СА в МЦ «Аврора».
***під одночасною купівлею двох СКІ мається на увазі одночасна або послідовна купівля двох СКІ не пізніше 365 календарних днів, після купівлі першої СКІ в МЦ «Аврора».

При придбанні слухових апаратів Oticon у Медичному центрі слухової реабілітації АВРОРА можна скористатися знижкою за Програмою лояльності.
За бажанням клієнта є можливість  придбати слухові апарати  у розстрочку або за безвідсотковим кредитом.

Звертаємо увагу, що умови програми лояльності не поширюються на медичні вироби (товари), що придбані у Медичному центрі за кредитною програмою (у розстрочку або за безвідсотковим кредитом).

  • ua
  • ru