Слухові апарати Oticon Get – новий рівень високоякісних базових слухових апаратів з розширеним набором універсальних функцій, які забезпечують слуховий комфорт та розбірливість мовлення.

Слухові апарати Oticon Get призначені для найбільшого задоволення слухових потреб широкого кола користувачів з втратами слуху від легкого до тяжкого та глибокого ступенів.
Oticon Get відносяться до бюджетної цінової категорії.

Oticon Get – якісне рішення для компенсації порушень слуху

Слухові апарати Get розроблені на цифровій платформі RISE і представлені у всіх стилях  - як стандартними завушними, так і  індивідуально виготовленими внутрішньовушними: глибококанальними, канальними, раковинними.

Створені на процесорній платформі RISE слухові апарати Oticon Get відрізняються від інших  слухових апаратів базового рівня високою якістю обробки звуку і наявністю передових функцій.

Діапазон втрати слуху, що компенсується завушними моделями Get

Основні властивості

Акустика відкритого вуха (Open ear acoustics / DFC2) - ця функція забезпечує можливість користуватися завушними слуховими апаратами з «відкритим» вухом завдяки використанню:

  • індивідуальних вушних вкладок з великим вентиляційним отвором;
  • комфортних і м’яких стандартних змінювальних вушних вкладок Dome, які приєднуються до слухового апарата тонкою, прозорою, непомітною трубочкою Corda

Відкрите слухопротезування дозволяє уникати неприємного відчуття від звуків власного голосу (ефекту оклюзії) та підвищує комфортність.

Динамічне подавлення зворотного зв’язку (Dynamic Feedback Cancellation system) -  аналізує вхідні та вихідні звуки слухового апарата і при виникненні акустичного зворотного зв’язку ефективно його припиняє, при цьому не спричиняючи акустичних спотворень і погіршення якості підсиленого звуку.

Технології Акустики відкритого вуха та Дінамічного подавлення зворотного зв’язку, втілені в Get, доповнюють одна одну. Ці технології дозволяють впроваджувати відкрите слухопротезування,  усувати ефект оклюзії, запобігати виникненню акустичного зворотного зв’язку, зберігати важливі звукові ознаки, забезпечувати комфортність користування слуховими апаратами.

Направленість (Directionality) використовується для підсилення мовлення співрозмовника і обмеження рівня навколишнього шуму і гамору, які потрапляють у телефон слухового апарату.  Oticon Get має три режими направленості, які відрізняються по ступеню підсилення мовлення і зменшенню впливу навколишнього шуму в залежності від рівня шуму і потреб користувача.   Слуховий апарат можна запрограмувати таким чином, щоб при слуханні включався найбільш сприятливий режим направленості.

Частотний діапазон підсилення слухових апаратів Get становить 100 – 6500, 100 – 5900 Гц в залежності від стилю апарату. Такий частотний діапазон підсилення забезпечує   сприйняття висоокочастотних складових мовлення і сприяє покращенню розбірливості та комфорту сприяння мовлення.  Налаштовувати акустичні характеристики слухового апарату можна в 4 частотних каналах.

Багатопрограмність налаштування. Максимальна кількість програм налаштування – 4 програми. Завдяки багатопрограмності Get слухові апарати можуть бути запрограмовані для максимально комфортного сприймання звуків і мовлення в різному акустичному оточенні. Завдяки кільком програмам слухання режим направленості, що забезпечує максимальні переваги, може бути налаштований для кожної ситуації слухання.

Шумоподавлення (Noise management) – регулює підсилення низькочастотних шумових компонентів при наявності надмірного навколишнього шуму для запобігання надмірного завантаження органу слуху  і створення найбільш комфортних умов слухання. Шумоподавлення метод розпізнавання мовлення у вхідному сигналі для зниження шуму на тих частотах, які несуть менше мовленнєвої інформації.

Поступова адаптація (Adaptation manager) полегшує звикання до слухового апарату, особливо для тих пацієнтів, які вперше почали користуватись  слуховим апаратом.

Вологостійке нанопокриття корпусу дозволяє зовнішній волозі стікати з поверхні слухового апарату, вологозахищена мікросхема попереджає  руйнівний вплив вологи на електронні компоненти.

Сумісність з електромагнітною петлевою системою та  FM-системою.

Для ВС до 110 дБ. 4 канали. Частотний діапазон до 5900 Гц. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0.

10 165 грн

Для ВС до 80 дБ. 4 канали. Частотний діапазон до 6500 Гц. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0.

7 811 грн

Інші моделі

ria2

Ria2

Oticon Ria2 – високотехнологічні слухові апарати стандартного класу

siya

Siya2

Oticon Siya – слухові апарати основного класу з підключенням до гаджетів

dynamo sp

Dynamo SP

Oticon Dynamo – надпотужні слухові апарати передового класу

  • uk
  • ru