Тональна порогова
аудіометрія для дітей

Тональна порогова аудіометрія для дітей - метод перевірки слуху для дітей з визначенням порогів слуху на певних звукових частотах.

Під час процедури проводиться послідовна діагностика кожного вуха.

Що входить в послугу

  • Обстеження слухового аналізатора методом виявлення суб'єктивних порогів чутності (повітряна та кісткова провідність).

Тональна порогова аудіометрія зазвичай не призначається дітям до п'яти-шести років через високий ризик отримання непевних результатів. Протипоказанням також є значне відставання в розвитку.

Як проводиться тональна порогова аудіометрія?

Пацієнт перебуває у звукоізоляційній кімнаті. Через навушники в його вухо подаються сигнали. Якщо пацієнт чує звук, він натискає на кнопку. Для обстеження застосовується спеціальний прилад - аудіометр. На підставі результатів обстеження складається аудіограма - графічне зображення порогів слухового сприймання мовного частотного діапазону.

Аудіограма дає інформацію про повітряну та кісткову провідність звуку. Якщо слух нормальний, то на графіку буде дві горизонтальні лінії (рівень - до 20 Дб). Чим лінії знаходяться нижче даного параметра, тим слух гірше.

Ті звуки, які знаходяться за порогом його слухового сприймання, пацієнт не чує. В цьому випадку можна судити про певний ступінь приглухуватості. Для більш точного діагнозу потрібні комплексні обстеження, завдяки яким можна розробити індивідуальний план слухової реабілітації.

аудіометрія
Де зробити тональну порогову аудіограму дитині?

Медичний центр слухової реабілітації АВРОРА® забезпечує якісну діагностику слуху дітям різного віку. Центр оснащений високоточною медичною діагностичною апаратурою, що гарантує достовірність результатів обстежень.

Тональна аудіограма - важлива складова комплексних обстежень слуху. Процедура є обов'язковою для певних вікових груп і дозволяє встановити ступінь приглухуватості, точно підібрати та налаштувати в індивідуальному порядку спеціальні дитячі слухові апарати Oticon (Данія), аналогів яким у світі не існує.

Правильно підібрані та грамотно налаштовані слухові апарати дозволяють дитині чути звуки навколишнього світу, розуміти мову, мовлення, спілкуватися з однолітками, вчитися, відвідувати дитячі установи та успішно розвиватися.

За додатковою інформацією про діагностику слуху звертайтеся до Медичного центру АВРОРА©.

Запис на прийом до Медичного центру: (044) 333-43-10

Запис на прийом по SMS: (050) 382-4195, (098) 120-4516

Запис на прийом через Viber: (050) 382-4195

Запис на прийом по e-mail: clinica@aurora.ua

Наші переваги

Спеціалізація та професіоналізм з 1991 року

Спеціалізований медичний центр слухової допомоги

Сертифікати якості надання медичної допомоги

Повний комплекс слухової допомоги для пацієнтів всіх вікових груп

Ефективність та безпека

Запишіться на прийом

Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося

Залиште відгук

Задайте питання

Запис на прийом

  • uk
  • ru