Oticon Sensei - це сімейство слухових апаратів, спеціально розроблених для дітей.

Sensei об'єднують революційні аудіологічні функції з надійною конструкцією. Цим забезпечується задоволення всіх потреб дітей - від немовлят до підлітків.

Сенсей розроблені для розвитку дитини й адаптовані для забезпечення оптимального слуху для будь-якої дитини з втратою слуху, в будь-якому середовищі, в якій дитина бере участь - в школі, спорті, хобі або грі. Безліч передових, автоматичних і скоординованих систем, таких як комплексна обробка сигналів, адаптивна направленість, системи управління шумом і подавлення зворотного зв'язку, дають вашій дитині розбірливість мови в будь-якій ситуації прослуховування. Завдяки технологіям BrainHearing™ ваша дитина може розвивати свої слухові системи настільки природно, наскільки це можливо, зводячи до мінімуму їх когнітивне навантаження. Oticon Sensei пропонує вам душевний спокій на кожному етапі шляху вашої дитини до дорослого життя.

Почути голос вчителя

FM-передавач і приймач у своєму класі.
VoicePriority iTM й адаптивна стратегія FM.

Зберігає дрібні деталі звуку

Забезпечує природний звук, необхідний для поліпшення розуміння мови.

Світлодіодний індикатор стану

SmartFitTM Trainer забезпечує правильне встановлення вушних вкладок.

Забезпечить комфорт в шумних ситуаціях

Усуне свист і зворотний зв'язок.

Свобода підключення

Доступ до телевізора, телефонів і розважальним джерелам Bluetooth.

Зроблено для дитинства

Конструкція, захищена від пригод: надійна, безпечна, що не викликає алергії й водостійка.

Для ВС до 90 дБ. Платформа Inium Sense. 8 каналів, 16 частотних смуг. Частотний діапазон до 10 кГц. Трипозиційна система шумоподавлення. Сумісний з ConnectLine. LED-індикатор стану батареї. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм налаштування DSL v5.0.

19 902 грн

 

Для ВС до 90 дБ. Платформа Inium Sense. 10 каналів, 16 частотних смуг. Частотний діапазон до 10 кГц. Трипозиційна система шумоподавлення. Система EasyRECD урахування індивідуальної акустики вуха. Функція захисту мовлення Speech Guard E. Функція SmartFit - тренер, що показує батькам правильність встановлення вушної вкладки. Сумісний з ConnectLine. LED-індикатор стану батареї. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0.

26 429 грн

Інші моделі

Xceed-Play

Xceed Play

Oticon Xceed Play – найпотужніші слухові апарати елітного класу з підключенням до гаджетів

Sensei

Sensei SP

Oticon Sensei SP – надпотужні слухові апарати передового класу

opn play

Opn Play

Oticon Opn Play – слухові апарати елітного класу з підключенням до гаджетів

  • uk
  • ru