Отримайте доступ до повноцінної звукової картини за допомогою нових Oticon More™

Представляємо перші у світі слухові апарати, що використовують інтелектуальні можливості глибинної нейронної мережі (DNN) для кращого розуміння мовлення з меншими зусиллями та здатністю запам'ятовувати більше.

Час отримати більше від життя

СЛУХОВІ АПАРАТИ ЗІ ШТУЧНИМ ІНТЕЛЕКТОМ, ЩО НАДАЮТЬ БІЛЬШЕ ЗВУКУ

Oticon More підтримує ваш мозок

Створено для підтримки вашого мозку

Oticon More підтримує ваш мозок, надаючи йому більше інформації для кращого сприйняття звуків

Oticon More використовують глибоку нейронну мережу

Перші у світі слухові апарати, що використовують глибинну нейронну мережу

Інноваційна технологія копіює роботу мозку: вміє розпізнавати всі види звуків у найменших дрібницях та знає, як вони повинні звучати.

Зв'яок з телефоном у слухоаих апаратів

Легко підключитися до смартфону та гаджетів

Насолоджуйтеся високою якістю звуку потокової передачі мультимедіа з ваших улюблених пристроїв iPhone®, iPad® і Android™ *

Зарядний пристрій

Повний заряд пристрою

Акумулятор Oticon More miniRITE R заряджається всього за три години, забезпечуючи повний робочий день **

* Пристрої Android повинні підтримувати протокол ASHA для прямого підключення до Oticon More. Відвідайте Oticon.com/support/compatibility для отримання додаткової інформації.
** Тривалість роботи літій-іонного акумулятора залежить від ступеня порушення слуху, стилю життя та тривалості трансляції звуку з інших пристроїв.

революційні слухові апарати

Призначений для підтримки вашого мозку

 

Oticon More з технологією BrainHearing™ — це революційні слухові апарати, які надають мозку більше відповідної інформації, необхідної для кращого сприймання звуків, завдяки чому ви зможете краще розуміти мову, витрачаючи менше зусиль і легше запам'ятовувати почуте.

 • Надає до мозку на 30% більше звуків*
 • Збільшує розуміння мови на 15%*
 • Зменшує зусилля при прослуховуванні для того, щоб більше запам’ятовувати та пригадувати почуте.*

* У порівнянні з Oticon Opn S ™, Santurette та ін. 2020. Oticon Більше клінічних доказів. Документ Oticon.

Засновані на технології глибокої нейронної мережі

DNN – це технологія штучного інтелекту, що була навчена на 12 мільйонах реальних звуків, щоб надати вашому мозку більше інформації, необхідної для розшифровки деталей відповідних звуків.

На основі величезного досвіду обробки звуку з 12 мільйонами реальних звукових картин Oticon More навчені розпізнавати практично всі типи звуків для підтримки вашого мозку.

Oticon More працює так, як працює ваш мозок, тому що він навчився відтворювати звуки більш природним способом, створюючи повну, чітку та збалансовану звукову картину.

Як результат, ви отримуєте краще розуміння мови з меншими зусиллями та здатністю запам'ятовувати більше, навіть у галасливих умовах

Більше зв’язків — Більше спілкування — Більше життя.

Залишатися на зв'язку з родиною та друзями важливіше, ніж будь-коли. Завдяки Oticon More ви також отримуєте широкий спектр можливостей підключення для якісного прослуховування у повсякденних ситуаціях, щоб ви могли прожити свій день із більшою впевненістю та зручністю.

Пряме потокове передавання з iPhone® та деяких пристроїв Android™*

Здійснюйте дзвінки у режимі "вільні руки" з будь-якого смартфона або підключайте віддалений мікрофон за допомогою ConnectClip.

Потокове передавання звуку безпосередньо з телевізора за допомогою телевізійного адаптера Oticon

Використовуйте застосунок Oticon ON для легкого, непомітного контролю слухових апаратів дотиком пальців

* Пристрої Android повинні підтримувати протокол ASHA, щоб забезпечити пряме підключення до Oticon More. Для  отримання додаткової інформації відвідайте сайт Oticon.com/support/compatibility.

Заряду вистачить на цілий день**

З Oticon More ви не пропустите яскраві події у вашому житті. Для зарядки слухових апаратів за допомогою зарядного пристрою – достатньо лише трьох годин. Після чого літій-іонний акумулятор забезпечує повний день автономної роботи**, включаючи потокову передачу звуку.

Вам більше не потрібно міняти батарейки, що означає менше клопоту та витрат.

Зі зручною акумуляторною батареєю ви отримаєте краще розуміння мови в різних середовищах, з меншими зусиллями та безтурботністю.

Швидка підзарядка протягом 30 хвилин для додаткових шести годин користування

** Тривалість роботи літій-іонного акумулятора залежить від ступеня порушення слуху, стилю життя та тривалості трансляції звуку з інших пристроїв.

відео презентація

Oticon More

Oticon More забезпечать все, що потрібно:
 • MoreSound Intelligence

  Упорядковує звуки навколо користувача, використовуючи DNN для обробки і створення контрасту між ідентифікованими звуками.

 • Scan and analyse

  Розраховує відношення сигнал / шум та рівні шуму для визначення складності звукового навколишнього середовища.

 • Virtual Outer Ear

  Формування направленості сприймання звуків. Три типи віртуального вуха.

 • Sound Enhancer

  Швидко врівноважує різні джерела звуку в навколишньому середовищі, навіть коли вони у русі.

 • The Deep Neural Network

  Інтелектуальні можливості для обробки звуку за допомогою навченої глибинної нейронної мережі. DNN обробляє 500 вхідних потоків кожну секунду.

 • MoreSound Amplifier

  Завдяки шестикратному збільшенню роздільної здатності й адаптивного налаштування швидкості, дозволяє чути всю звукову сцену.

 • MoreSound Optimizer™

  Ця надшвидка технологія гарантує, що ви зможете насолоджуватися, чистим, стабільним звуком, не турбуючись про свист і погану якість звуку.

 • Spatial Sound™

  Насичена і реалістична звукова картина, завдяки чому ви з більшою легкістю сприймаєте розташування й напрямок звуку.

 • Speech Rescue™

  Підвищує розуміння мови, дозволяючи вам чути більше звуків мовлення, таких як "с" або "ш".

 • Soft Speech Booster

  Розширює доступ до тихих звуків для поліпшення розбірливості тихої мови без збільшення гучності.

 • Clear Dynamics

  Цінний для користувачів при прослуховуванні музики або під час розмов у динамічному середовищі.

 • Feedback shield

  Насолоджуйтеся чистішим звуком, не турбуючись про свист. У повсякденних ситуаціях, схильних до виникнення свисту, наприклад, коли ви когось обіймаєте.

 • Tinnitus SoundSupport

  Забезпечує рішення для зменшення шуму у вухах.

   
 • TwinLink

  Дві системи бездротового зв'язку в одному слуховому апараті. Бездротовий зв'язок і бінауральна обробка звуків в маленькому енергетично ефективному слуховому апараті.

Який стиль

підходить вам?

Стилі слухових апаратів
Унікальні слухові апарати з Глибинною нейронною мережею — єдині в світі

Для ВС до 100 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 1). Платформа Polaris™. Перший у світі СА з глибинною нейронною мережею (DNN). 64 канали обробки. 24 смуги програмування. Частотний діапазон до 10 кГц. MoreSound Intelligence™ першого рівня. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Літій-іонний акумулятор.


Слуховий апарат Oticon More 1 miniRITE R - 114 918 грн.


Зарядний пристрій 1.0 Oticon miniRite R - 9 309 грн.


Speaker unit - 2 640 грн.

126 867 грн.

 

Для ВС до 100 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 1). Платформа Polaris™. Перший у світі СА з глибинною нейронною мережею (DNN). 64 канали обробки. 24 смуги програмування. Частотний діапазон до 10 кГц. MoreSound Intelligence™ першого рівня. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотного зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Літій-іонний акумулятор.


Слуховий апарат Oticon More 1 miniRITE R - 114 918 грн.


Зарядний пристрій 1.0 Oticon miniRite R - 9 309 грн.


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 100 (термін виготовлення 2 дні) - 3 276 грн.

127 503 грн.

Для ВС до 105 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 1). Платформа Polaris™. Перший у світі СА з глибинною нейронною мережею (DNN). 64 канали обробки. 24 смуги програмування. Частотний діапазон до 10 кГц. MoreSound Intelligence™ першого рівня. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Літій-іонний акумулятор.


Слуховий апарат Oticon More 1 miniRITE R - 114 918 грн.


Зарядний пристрій 1.0 Oticon miniRite R - 9 309 грн.


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 105 (термін виготовлення 2 дні) - 3 402 грн.

127 629 грн.

Для ВС до 100 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі ( порівняно з Opn S 1). Платформа Polaris™ з глибинною нейронною мережею (DNN). 64 канали обробки. 24 смуги програмування. Частотний діапазон до 10 кГц. MoreSound Intelligence™ першого рівня. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Батарея 312.


Слуховий апарат Oticon More 1 miniRITE T - 114 918 грн.


Speaker unit - 2 640 грн.

117 558 грн.

 

Для ВС до 100 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 1). Платформа Polaris™ з глибинною нейронною мережею (DNN). 64 канали обробки. 24 смуги програмування. Частотний діапазон до 10 кГц. MoreSound Intelligence™ першого рівня. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Батарея 312.


Слуховий апарат Oticon More 1 miniRITE T - 114 918 грн.


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 100 (термін виготовлення 2 дні) - 3 276 грн.

118 194 грн.

Для ВС до 105 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 1). Платформа Polaris™ з глибинною нейронною мережею (DNN). 64 канали обробки, 24 смуги програмування. Частотний діапазон до 10 кГц. MoreSound Intelligence™ першого рівня. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Батарея 312.


Слуховий апарат Oticon More 1 miniRITE T - 114 918 грн.


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 105 (термін виготовлення 2 дні) - 3 402 грн.

118 320 грн.

Для ВС до 85 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 1). Платформа Polaris™ з глибинною нейронною мережею (DNN). 64 канали обробки. 24 смуги програмування. Частотний діапазон до 10 кГц. MoreSound Intelligence™ першого рівня. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Літій-іонний акумулятор. Зарядний пристрій сплачується окремо.

114 918 грн.

Для ВС до 85 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 1). Платформа Polaris™ з глибинною нейронною мережею. 64 канали обробки. 24 смуги програмування. Частотний діапазон до 10 кГц. MoreSound Intelligence™ першого рівня. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Батарея 312.

114 918 грн.

Для ВС до 100 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 2). Платформа Polaris™. Перший у світі СА з глибинною нейронною мережею (DNN).48 каналів обробки. 20 смуг програмувань. Частотний діапазон до 8 кГц. MoreSound Intelligence™ другого рівня. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Літій-іонний акумулятор.


Слуховий апарат Oticon More 2 miniRITE R - 91 271 грн.


Зарядний пристрій 1.0 Oticon miniRite R - 9 309 грн.


Speaker unit - 2 640 грн.

103 220 грн.

Для ВС до 100 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 2). Платформа Polaris™. Перший у світі СА з глибинною нейронною мережею (DNN). 48 каналів обробки. 20 смуг програмування. Частотний діапазон до 8 кГц. MoreSound Intelligence™ другого рівня. Просторовий звук Spatial Sound™. Запобігання свисту MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Літій-іонний акумулятор.


Слуховий апарат Oticon More 2 miniRITE R - 91 271 грн.


Зарядний пристрій 1.0 Oticon miniRite R - 9 309 грн.


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 100 (термін виготовлення 2 дні) - 3 276 грн.

103 856 грн.

Для ВС до 105 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 2). Платформа Polaris™. Перший у світі СА з глибинною нейронною мережею (DNN). 48 каналів обробки. 20 смуг програмування. Частотний діапазон до 8 кГц. MoreSound Intelligence™ другого рівня. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Літій-іонний акумулятор.


Слуховий апарат Oticon More 2 miniRITE R - 91 271 грн.


Зарядний пристрій 1.0 Oticon miniRite R - 9 309 грн.


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 105 (термін виготовлення 2 дні) - 3 402 грн.

103 982 грн.

Для ВС до 100 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 2). Платформа Polaris™з глибинною нейронною мережею (DNN). 48 каналів обробки. 20 смуг програмування. Частотний діапазон до 8 кГц. MoreSound Intelligence™ другого рівня. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Батарея 312.


Слуховий апарат Oticon More 2 miniRITE T - 91 271 грн.


Speaker unit - 2 640 грн.

93 911 грн.

Для ВС до 100 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 2). Платформа Polaris™ з глибинною нейронною мережею (DNN). 48 каналів обробки. 20 смуг програмування. Частотний діапазон до 8кГц. MoreSound Intelligence™ другого рівня. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Батарея 312.


Слуховий апарат Oticon More 2 miniRITE T - 91 271 грн.


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 100 (термін виготовлення 2 дні) - 3 276 грн.

94 547 грн.

Для ВС до 105 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 2). Платформа Polaris™ з глибинною нейронною мережею (DNN). 48 каналів обробки. 20 смуг програмування. Частотний діапазон до 8кГц. MoreSound Intelligence™ другого рівня. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Батарея 312.


Слуховий апарат Oticon More 2 miniRITE T - 89 880 грн.


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 105 (термін виготовлення 2 дні) - 3 402 грн.

93 282 грн.

Для ВС до 85 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 2). Платформа глибинною нейронною мережею (DNN). 48 каналів обробки. 20 смуг програмування. Частотний діапазон до 8 кГц. MoreSound Intelligence™ другого рівня. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Літій-іонний акумулятор. Зарядний пристрій сплачується окремо.

91 271 грн.

Для ВС до 85 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 2). Платформа Polaris™ з глибинною нейронною мережею (DNN). 48 каналів обробки. 20 смуг програмування. Частотний діапазон до 8 кГц. MoreSound Intelligence™ другого рівня. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Батарея 312.

91 271 грн.

Для ВС до 100 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 3). Платформа Polaris™. Перший у світі СА з глибинною нейронною мережею (DNN). 48 каналів обробки. 18 смуг програмування. Частотний діапазон до 8 кГц. MoreSound Intelligence™ третього рівня. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Літій-іонний акумулятор, зарядний пристрій.


Слуховий апарат Oticon More 3 miniRITE R - 62 167 грн.


Зарядний пристрій 1.0 Oticon miniRite R - 9 309 грн.


Speaker unit - 2 640 грн.

74 116 грн.

Для ВС до 100 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 3). Платформа Polaris™. Перший у світі СА з глибинною нейронною мережею (DNN).48 каналів обробки. 18 смуг програмування. Частотний діапазон до 8 кГц. MoreSound Intelligence™ третього рівня. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Літій-іонний акумулятор.


Слуховий апарат Oticon More 3 miniRITE R - 62 167 грн.


Зарядний пристрій 1.0 Oticon miniRite R - 9 309 грн.


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 100 (термін виготовлення 2 дні) - 3 276 грн.

74 752 грн.

Для ВС до 105 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 3). Платформа Polaris™. Перший у світі СА з глибинною нейронною мережею (DNN). 48 каналів обробки. 18 смуг програмування. Частотний діапазон до 8 кГц. MoreSound Intelligence™ третього рівня. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Літій-іонний акумулятор.


Слуховий апарат Oticon More 3 miniRITE R - 62 167 грн.


Зарядний пристрій 1.0 Oticon miniRite R - 9 309 грн.


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 105 (термін виготовлення 2 дні) - 3 402 грн.

74 878 грн.

Для ВС до 100 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 3). Платформа Polaris™з глибинною нейронною мережею (DNN). 48 каналів обробки. 18 смуг програмування. Частотний діапазон до 8 кГц. MoreSound Intelligence™ третього рівня. Просторовий звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Батарея 312.


Слуховий апарат Oticon More 3 miniRITE T - 62 167 грн.


Speaker unit - 2 640 грн.

64 807 грн.

Для ВС до 100 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 3). Платформа Polaris™з глибинною нейронною мережею (DNN). 48 каналів обробки. 18 смуг програмування. Частотний діапазон до 8 кГц. MoreSound Intelligence™ третього рівня. Просторовий звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Батарея 312.


Слуховий апарат Oticon More 3 miniRITE T - 62 167 грн.


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 100 (термін виготовлення 2 дні) - 3 276 грн.

65 443 грн.

Для ВС до 105 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 3). Платформа Polaris™ з глибинною нейронною мережею. 48 каналів обробки. 18 смуг програмування. Частотний діапазон до 8 кГц. MoreSound Intelligence™ третього рівня. Просторовий звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Батарея 312.


Слуховий апарат Oticon More 3 miniRITE T - 62 167 грн.


Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 105 (термін виготовлення 2 дні) - 3 402 грн.

65 569 грн.

Для ВС до 85 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 3). Платформа Polaris™ з глибинною нейронною мережею (DNN). 48 каналів обробки. 18 смуг програмування. Частотний діапазон до 8 кГц. MoreSound Intelligence™ третього рівня. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей, включно з DSL v5.0. Літій-іонний акумулятор. Зарядний пристрій сплачується окремо.

62 167 грн.

Для ВС до 85 дБ. Повна звукова картина на 60% чіткіше, надає мозку на 30% більше звуків, на 15% краще розуміння мовлення в шумі (порівняно з Opn S 3). Платформа Polaris™ з глибинною нейронною мережую. 48 каналів обробки. 18 смуг програмування. Частотний діапазон до 8 кГц. MoreSound Intelligence™ третього рівня. Просторовий Звук Spatial Sound™. Запобігання виникненню зворотнього зв'язку MoreSound Optimizer™. Сумісний з iPhone та Android. Всі формули програмування для дорослих і дітей включно, з DSL v5.0. Батарея 312.

62 167 грн.

Інші моделі

siya

Siya1

Oticon Siya – слухові апарати основного класу з підключенням до гаджетів

opn s

Opn S 1

Oticon Opn S – найновіші слухові апарати елітного класу з підключенням до Інтернету

opn

Opn 1

Oticon Opn – слухові апарати елітного класу з підключенням до гаджетів

 • uk
 • ru