Виготовлення індивідуальних
вушних вкладок (до слухових
апаратів, водо-, пило-
та шумозахисних)

Виготовлення захисних вушних вкладок: шумозахисні, водозахисні, наконечники для стетоскопов, мікронавушників, стетоскліпов.

Індивідуальні шумозахисні вушні вкладки виготовляються за зліпком зовнішнього слухового ходу. Вони щільно вставляються в вухо, захищають від надмірного шуму (до 40 дБ), попадання пилу, стружки та інших сторонніх часток. Використовуються для захисту органів слуху при знаходженні в шумі (в т. ч. на рок-концертах), на будівництві, при роботі з шкідливими і небезпечними речовинами. Є хорошим захистом від хропіння. Вкладки – на вибір різних кольорів, нетоксичні, не викликають роздратування шкіри.

Індивідуальні водозахисні вушні вкладки виготовляються за зліпком зовнішнього слухового ходу. Вони щільно вставляються в вухо, захищають від попадання води в зовнішній слуховий хід. Використовуються для запобігання виникнення або загострення хронічного зовнішнього отиту, дерматиту, екземи, отомікоза зовнішнього слухового ходу, а також хронічного середнього отиту (мезотімпаніта, епітімпаніта). Рекомендуються для використання під час плавання в басейнах або водойомах. Вкладки - червоного або синього кольору, нетоксичні, не викликають роздратування шкіри.

Також індивідуальні вушні вкладки - наконечники для стетоскопів, мікронавушників, стетоскліпов т.п. Потреба в тривалому часі перебування цих пристроїв в вусі вимагає комфортних відчуттів і якісної передачі звуків. Індивідуальні вушні вкладки виготовляються з зліпку зовнішнього слухового ходу, щільно вставляються в вухо, не викликають дискомфорту. Вкладки на вибір – різного кольору, нетоксичні, не викликають роздратування шкіри.

На відміну від стандартних "берушів", індивідуальне виготовлення вушних вкладок враховує фізіологічні особливості будови зовнішнього слухового ходу (кут загину, наявність екзостозів), що сприяє легкому вставленні і знятті вкладидок без зайвих зусиль, відсутність відчуття тиску, розпирання в вусі.

Як виготовляють індивідуальні вкладки

Виготовлення індивідуальних вушних вкладок до слухових апаратів складається з трьох етапів:

 • Виготовлення кваліфікованим лікарем-отоларингологом, сурдологом зліпка зовнішнього слухового ходу з двокомпонентного еластичного матеріалу

 • Підбір лікарем-отоларингологом, сурдологом найбільш підходящого конкретному пацієнту матеріалу для виготовлення індивідуальних вушних вкладок

 • Виготовлення з обраного матеріалу індивідуальних вкладок за зліпком зовнішнього слухового ходу пацієнта

making an individual tab

Центр слухової реабілітації АВРОРА пропонує своїм пацієнтам індивідуальні вушні вкладки різних видів - канальні, скелетні, повні. Вони виготовляються з кращих і безпечних інноваційних і перевірених на практиці матеріалів: твердих і м'яких фотополімерів, силіконів гарячого і холодного затвердіння Biopor®.

При цьому фахівці Медичного центру слухової реабілітації «АВРОРА» враховують особливі побажання пацієнтів і їх переваги за кольором, формою або матеріалом індивідуальних вушних вкладок.

Етапи виготовлення індивідуальних вкладок у світлинах:

 • Підготовка зліпочного матеріалу з двокомпонентного еластичного матеріалу:

 • Виготовлення зліпка зовнішнього слухового ходу:

 • Зліпок готовий до відправки в лабораторію отопластики:

 • Процес формування вкладки:

 • Обробка фотополімерної вкладки:

 • Обробка вкладки:

За додатковою інформацією про діагностику слуху звертайтеся до Медичного центру АВРОРА©.

Запис на прийом до Медичного центру: (044) 333-43-10

Запис на прийом по SMS: (050) 382-4195, (098) 120-4516

Запис на прийом через Viber: (050) 382-4195

Запис на прийом по e-mail: clinica@aurora.ua

Наші переваги

Спеціалізація та професіоналізм з 1991 року

Спеціалізований медичний центр слухової допомоги

Сертифікати якості надання медичної допомоги

Повний комплекс слухової допомоги для пацієнтів всіх вікових груп

Ефективність та безпека

Запишіться на прийом

Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося

Залиште відгук

Задайте питання

Запис на прийом

 • uk
 • ru