Войчук Уляна

учениця 4 класу ліцею м. Луцька.

Розповідь мами школярки та гімнастки Уляни

«Головне, не опускати руки, не втрачати надії, а бути сильними, вимогливими до своїх дітей, вірити в них, багато працювати та оволодівати мовою» - розповідає мама Уляни, учениці 4 класу ліцею м. Луцька.

“Одного теплого літнього дня в мене народилася здорова гарна дівчинка, а я була найщасливішою мамою на світі.
Ми ходили, як правило, кожні три місяці на плановий огляд до лікаря. Донечка добре розвивалася.
Але, коли Улі виповнилося рік і вісім місяців, вона почала себе дивно поводити: збільшувала гучність на пульті телевізора, реагувала не на всі звуки, незрозуміло вимовляла окремі слова…
І тоді я, не зволікаючи, почала діяти. Протягом 8 місяців ми обстежувались у 12-ти місцевих лорів. Усі запевняли, що у дитини це лише затримка мовлення. Проте медики однієї з медичних клінік виявили в моєї дитини нейросенсорну приглухуватість ІІ-ІІІ ст. і порадили слухові апарати. Уляна, проносивши їх на вушках півтора року, на жаль, так і не стала розмовляти.
Але порятував нас випадок. Доля звела нас з лікарем, яка порадила нам звернутись у Медичний центр слухової реабілітації “АВРОРА” до лікаря-сурдолога Сербін Олени Михайлівни, яка, надавши мені кваліфіковану консультацію, запропонувала компенсувати порушення слуху у донечки слуховими апаратами “Отікон”.
Я сумлінно виконувала всі вказівки та поради лікарів та сурдопедагогів. Було дуже важко, бо донечка швидко втомлювалась. Але вже через рік ми дочекалися, нарешті, вражаючих результатів.

ulana3_1

І сьогодні я хочу порадити всім батькам, які опинилися в такій ситуації, не опускати руки, не втрачати надії, а бути сильними, вимогливими до своїх дітей, вірити в них, багато працювати та оволодівати мовою.

Зараз моя донечка навчається в 4 класі звичайного ліцею на відмінно. Займається гімнастикою, ходить на танцювальний гурток. Вона дуже любить малювати та співати, читати та спілкуватися з друзями, яких у неї багато.
Я дуже тішусь і пишаюсь своєю дитиною та її успіхами. Щиро дякую всім лікарям та вчителям, які допомагають розвивати Уляну! А також дуже вдячна медичному колективу Медичного центру слухової реабілітації “АВРОРА”, зокрема, Сербін Олені Михайлівні, за високий професіоналізм, чуйне й тактовне ставлення до пацієнтів!

© Центр слухової реабілітації АВРОРА, 2019. Всі права збережені.

  • uk
  • ru