HearingFitness — перша у світі технологія слухового фітнесу

Технологія HearingFitness діє подібно до інших додатків для тренувань: вона стежить за тим, як ви користуєтеся слуховими апаратами, та надає підказки, завдяки яким ви можете розвивати здорові слухові навички. Ці підказки базуються на аналізі великих даних, що включають дані про стиль життя, стан здоров’я та аналіз звукового середовища, в якому ви перебуваєте.

Технологія HearingFitness: тепер у мобільному додатку Oticon ON.*

* Технологія Oticon HearingFitnessTM постійно розвивається та оновлюється. Поточну версію з усіма наявними функціями ви можете придбати в App Store або Google Play.

s12
s13

Розкрийте ваш слуховий потенціал повністю

HearingFitness допоможе вам оптимізувати користування слуховими апаратами так, щоб ви могли якнайкраще чути в різноманітних ситуаціях.

HearingFitness вимірює дані про ваш слух та на їх основі визначає ваш вихідний рівень. На основі цього рівня програма допомагає вам визначити слухові цілі та стежити за їх досягненням, підштовхуючи вас у потрібному напрямку, коли ви потребуєте допомоги.

І все це – у простому мобільному додатку

Технологія HearingFitness міститься в мобільному додатку Oticon ON, створеному для слухових апаратів Oticon.   В цій програмі ви можете переглядати дані про ваш слух, отримані протягом дня, та стежити за досягненням поставлених слухових цілей. А випливаючи підказки допоможуть вам ефективніше користуватися слуховими апаратами.

all-in-a-simple-app_oticon

Технологія HearingFitness сумісна зі слуховими апаратами Oticon усіх стилів (крім CIC та IIC) з підключенням до  iPhone®, iPad® та iPod touch®, а також сумісних з Android ™:

За матеріалами oticon.global

  • uk
  • ru