Neuro 2 - найменший у світі мовний процесор:

відгуки користувачів

З моменту виходу на ринок у 2018 році звуковий процесор Neuro 2 змінив на краще життя користувачів більше, ніж у 30 країнах світу, а також отримав 8 нагород у сфері дизайну та продемонстрував чудові результати при аудіологічних дослідженнях.

Neuro 2 – це унікальне поєднання мініатюрного дизайну та потужної ефективності в обробці звуку, завдяки чому його високо оцінили як користувачі, так і представники світу дизайну.

Перед тим, як починати процес розробки, команда Oticon Medical доклала багато часу та зусиль, щоб зрозуміти потреби користувачів будь-якого віку та стилю життя. Отримані знання вони поєднали з понад столітньою історією групи компаній Деманта у сфері інновацій слухових технологій, щоб створити мовний процесор, в якому об’єднані потрібна функціональність та невеликі розміри.
Таким чином з’явився  новий мовний процесор Neuro 2, що поєднав функціональність, надійність та зручність при наймініатюрнішому дизайні, неперевершеному до цього часу. Люк ван ден Поль Томсен, старший менеджер проектів в Oticon Medical, підсумував мету проекту дуже просто: "Ми були повинні створити найкращий мовний процесор на ринку  найменшого розміру."

Офіційно нагороджений та популярний серед користувачів

Звичайно команда розробників пишається нагородами, які отримав Neuro 2 – але ще більше вона пишається результатами нещодавнього дослідження Neuro 2, яке проводилося на пацієнтах у 9 французьких центрах кохлеарної імплантації. Ці результати підтвердили, що новий мовний процесор цілком відповідає потребам та бажанням користувачів. Після трьох місяців користування Neuro 2, 92% з 62 пацієнтів, що брали участь у дослідженні, висловили задоволення зручністю, розмірами та зовнішнім виглядом мовного процесора, а також міцністю кабелю антени.

Як дорослі, так і діти оцінили Neuro 2 дуже високо - понад 90% задоволення розмірами та зовнішнім виглядом. Юль Тайссен, користувачка Neuro 2 з Нідерландів, розповідає про свої враження: "Він (процесор) менший, легший та зручніше сидить на вусі". Дані нещодавнього дослідження також підтверджують високий ступінь задоволення комфортом у носінні (87% дітей та 93% дорослих).

Ефективний дизайн

Під час дослідження також тестувалася аудіологічна ефективність Neuro 2, і отримані результати були просто чудовими. При виконанні тесту на розпізнавання односкладових слів, дуже складного для виконання навіть у тиші, користувачі досягли середніх значень результатів 67% - це дуже високий результат, у порівнянні з нещодавніми результатами досліджень ефективності інших мовних процесорів у подібних умовах.

Детальніше про виконану роботу, щоб зробити  Neuro 2 компактним та міцним без погіршення високої якості звуку:

  • uk
  • ru