Відгуки

Оксана

Вперше звернулася у ваш центр, до цього були інші, тож маю з чим порівняти. Що сказати – дуже сподобалося неформальне відношення, професіоналізм і чуйність. З обстежень робили аудіограму, після чого була розмова з лікарем. Аудіограму на жаль не знаю, хто робив, дуже відповідальна і кваліфікована аудіолог, після аудіограми була розмова з лікарем Оксаною Миколаївною. З беззаперечних плюсів не тільки професійність і відповідальність, але і те, що не було відчуття, що я віднімаю час (як в деяких центрах), ніхто не підганяв і не втручався у бесіду. Зайвої сплати з мене не взяли, що теж порадувало, бо в інших центрах бувало і таке. Я рада, що нарешті познайомилася з вашим центром слуху, про який чула багато хорошого. Бажаю вашим фахівцям і надалі залишатися доброзичливими до ваших пацієнтів, здоров’я і щастя!

Елена Черко

Дружу с Авророй больше 10 лет. Пользуюсь двумя слуховыми аппаратами, очень довольна их качеством. И что не может не радовать то, что с первой минуты пребывания в мед. центре я-любимый пациент)

Тамара Гудошник

Тут працюють спеціалісти.

Siggy Moon

Привітний персонал який знає як знайти підхід до дітей.

Альбина Лукьяненко

Медичний центр “Аврора” – чудо, надзвичайно чуйний і терплячий персонал. Висловлюємо велику вдячність за професіоналізм, людяність, щирість і взагалі у ставленні до нашої хворої, за теплоту людського серця, за гуманність та толерантність. Приємно усвідомлювати, що у нас є такий центр, куди можна звернутися за консультацією, медичною допомогою та реабілітацією.

Bohdan Andrushkiv

Дуже хороший сервіс. Робив тут вушні зліпки для виготовлення персональних моніторів. Все професійно і якісно, рекомендую!

Maria Shmatko

Чудове медичне обслуговування, дякую лікарям,ви кращі))

Валентина Смирнова

Отличный центр по всем характеристикам. Очень много кабинетов и разной современной аппарутуры. Даже есть детская комната, где можно отдохнуть и покормить ребенка. Персонал вежливый. Никаких нареканий.

Дарья Кулешова

Около 10 лет мне предоставляют квалифицированную медицинскую помощь в виде подбора слуховых аппаратов, а также смене слуховых аппаратов в течение продолжительного времени в соответствии с европейскими стандартами и новейшими технологиями в медцентре Аврора. Хочется отметить чуткость медицинского персонала, внимание к малейшим проблемам и готовность ответить на любые вопросы, касающиеся обслуживания слуховых аппаратов и скорейшей их адаптации к окружающему миру. Особенно приятен их бонус в виде онлайн обслуживания.Считаю, что медцентр Аврора – мой неизменный помощник в реальном мире, с ним чувствуешь себя полноценным и полезным человеком в обществе! за это медцентру твердая пятерка!

1 2 3 4 Next › Last »
  • uk
  • ru