Суперпотужні слухові апарати Oticon Dynamo SP - для втрат слуху до 110 дБ — на платформі Inium Sence, з технологіями BrainHearingTM!

Повноцінне підсилення високочастотних звуків в діапазоні частот 2000 - 6000 Гц необхідно для повноцінного сприйняття мовлення. Адже саме в цьому частотному діапазоні знаходяться спектри таких приголосних звуків як ч, ш, к, ф, до, ц, з, ч. У той же час ці приголосні мають низький рівень звукового тиску, тобто, вони тихіше, ніж інші мовні звуки. Крім того, в більшості випадків важкої та глибокої втрати слуху пороги чутності в діапазоні 2000 - 6000 Гц значно гірше, ніж пороги чутності низькочастотних звуків. Бувають випадки повної втрати слуху на частотах 2000 - 6000 Гц.

З метою забезпечення кращого доступу до високочастотних мовних звуків в Oticon Dynamo використовується унікальна технологія від Oticon - Speech Rescue™ (Захист Речі). Інноваційна технологія Speech Rescue™ полягає в копіюванні нечутних високих частот і перенесення їх в зону збереженої слухової чутливості середніх частот, як це схематично показано на наведеному малюнку.

Інноваційна технологія Speech Rescue™ (Захист Мовлення) полягає в копіюванні нечутних високих частот і перенесення їх в зону збереженої слухової чутності середніх частот.

Використання технології Speech Rescue™ надає суттєві переваги при обробці мовних сигналів:

  • Speech Rescue™ використовує природні динамічні характеристики мовлення: в присутності високочастотних мовних компонентів (приголосних звуків) мовна енергія в діапазоні середніх частот (голосних звуків) практично відсутня. Таким чином можна уникнути маскування високочастотних компонентів мовлення низькочастотними.
  • На відміну від технологій інших виробників Speech Rescue™ не використовує частотну компресію - «стиснення» високочастотних компонентів. Такий підхід дозволяє уникнути частотних спотворень і зберігати природне звучання мовлення.
  • При використанні Speech Rescue™ відбувається посилення високих частот і стимуляція високочастотної області у пацієнтів, що мають залишки високочастотного слуху. Завдяки цьому люди з порушенням слуху отримують максимальний обсяг інформації і покращену якість звуку.

На відміну від слухових апаратів традиційної технології, слухові апарати Oticon Dynamo завдяки Speech Rescue™ забезпечують якісне підсилення високочастотних звуків мовлення.

Таким чином в слухових апаратах Oticon Dynamo завдяки технології Speech Rescue™ зберігаються природні особливості мовлення, відбувається точне відтворення таких мовних звуків як «с», «ч», «ш», «щ», «ф», забезпечується якісне слухання, зменшується навантаження на мозок при обробці слухової інформації.

Стиль Модель Стисла характеристика Ціна з ПДВ, грн.
Dynamo SP4 BTE 13 WL 110 Надпотужні. Для ВС до 110 дБ. 4 канали настроювання, 16 частотних смуг. Частотний діапазон до 6,5 кГц. Технологія BrainHearing™. Функція частотної композиції Speech Rescue™. Сумісний з ConnectLine. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. 19 688

Інші моделі

ria2

Ria2

Oticon Ria2 – високотехнологічні слухові апарати стандартного класу

siya

Siya2

Oticon Siya – слухові апарати основного класу з підключенням до гаджетів

  • uk
  • ru