ConnectLine Мікрофон

Насолоджуйтесь чіткою розмовою навіть перебуваючи в натовпі

Разом з мікрофоном ConnectLine, Ви зможете брати участь і взаємодіяти в найбільш важливих життєвих ситуаціях - на рівних умовах і разом з усіма.

Складна слухова обстановка, така як шум і велика кількість людей навколо, часто робить нормальне спілкування неможливим. Мікрофон ConnectLine змінює ситуацію.

Мікрофон ConnectLine - це непомітний мікрофон, який за допомогою бездротового зв'язку з'єднується з Oticon Streamer Pro і дає можливість Вам насолоджуватися чітким і ясним спілкуванням тет-а-тет навіть у складній слуховій обстановці. Слухове сприйняття сильно поліпшується при розмовах тет-а-тет, які раніше були складні або навіть неможливі.

Розмова в машині

Якщо мікрофон ConnectLine - у Вашого співрозмовника, то Ви зможете сфокусуватися на самій подорожі. Мікрофон по бездротовому зв'язку передає голос попутника в слухові апарати, забезпечуючи чіткий прямий звук, і Вам більше не потрібно дивитися на співрозмовника, коли той говорить.

Принцип роботи

Ваш співрозмовник носить непомітний мікрофон на елементі одягу, який по бездротовому зв'язку підключається до Streamer Pro, дозволяючи Вам чітко і голосно чути голос іншої людини через слухові апарати.

Мікрофон ConnectLine вловлює голос співрозмовника, фільтрує навколишній шум і передає його по бездротовому зв'язку на Streamer Pro на відстань до 15 метрів.

  • uk
  • ru