Слухові апарати Sensei SP створені спеціально для дітей з важким і глибоким порушенням слуху.

Oticon Sensei SP і Oticon Sensei SP Pro - суперпотужні слухові апарати на платформі Inium Sense c технологією BrainHearing для компенсації великих втрат слуху у дітей.

Рівень звукового тиску 143 дБ, посилення 82 дБ.

Унікальна комбінація функцій слухових апаратів Sensei SP задовольняє слухові потреби дітей різного віку, від немовлят до підлітків. Міцний, водо- і пилозахищений корпус, c нанопокриттям. Гіпоалергенні матеріали корпусу роблять його високонадійним і безпечним для дітей.

Унікальні характеристики і функції обробки звуків Sensei SP допомагають дитині почути і зрозуміти всі нюанси мови.

Функція Рятування мовлення Speech Resque - доступ до високочастотним звуків.

Забезпечення адекватного підсилення високочастотних звуків є однією з найскладніших завдань слухопротезування дітей з глибокою і важкою втратою слуху. Високочастотні мовні звуки володіють меншою енергією в порівнянні з низько- і середньочастотними. У той же час, звичайні надпотужні слухові апарати підсилюють високі частоти в меншій мірі.

З метою поліпшення чутності високих частот, в слухових апаратах Оticon Sensei SP застосована частотна композиція (Frequency Composition™) — унікальна технологія Oticon. Вона полягає в тому, що високочастотні звуки мови (с, ф, х, ц, ч, ш, щ і ін.), Які дитина не могла б чути, копіюються і вставляються в середньочастотную область, в якій слух дитини збережений краще. Ця технологія зберігає акустичні ознаки високочастотних звуків мови, необхідних для повноцінного слухомовного розвитку і спілкування. Крім цього, функція Рятування мовлення залишає і підсилює високочастотні звуки мови на їх вихідних частотах. Таке технологічне рішення робить доступною високочастотну мовну інформацію без спотворень звуків низько- і середньочастотного діапазону, зберігає високі частоти в спектрі вихідного сигналу слухового апарату.

Переваги функції Захист мовлення для дітей з важкою і глибокою втратою слуху:

 • Забезпечує слухову систему детальною інформацією про звуки мовлення
 • Допомагає головному мозку дитини розпізнавати і розуміти мову
 • Сприяє більш чіткому сприйняттю мовлення і підтримує розвиток правильної вимови.

Поєднання функцій Рятування мовлення та Покращений Захист мовлення - покращена якість передачі мови

Покращений Захист мовлення Speech Guard E™ підсилює звук одночасно, лінійно і нелінійно. Це забезпечує збалансоване підсилення тихих і гучних звуків, яке неспотворює точне відтворення мови, комфорт і чіткість слухання.

Найістотніше, що Покращений захист мовлення забезпечує високоточний звук завдяки збереженню тонкої структури мови, необхідної для підтримки роботи головного мозку по розрізненню звуків. Це особливо важливо для дітей з важкими і глибокими порушеннями слуху — будь-яка інформація про мовним звукам має для них значення.

Унікальне поєднання функцій Рятування мовлення і Покращений Захист мовлення особливо корисно при передачі тонких деталей мовного сигналу, необхідних дітям для повноцінного слухомовного розвитку. На початку Рятування мовлення копіює високочастотні приголосні в діапазон більш збереженого слуху. Потім Покращений Захист мовлення підсилює мовний звук до необхідного дитині рівня, не вносячи істотних спотворень.

Технологія Oticon BrainHearing™ допомагає подолати труднощі слухомовленнєвогорозвитку

Для нормального слухомовленнєвого розвитку діти потребують отримання через слуховий апарат найбільш повної, неспотвореної інформації, що передає всі нюанси мовного сигналу і немовних звуків. Технологія Oticon BrainHearing™ в Sensei SP підтримує розвиток слуху та освоєння мови дітьми зі зниженням слуху. Технологія забезпечує перетворення звуків, необхідне дитині на кожному етапі його розвитку. BrainHearing™ для дітей об'єднує кілька функцій, серед яких особливо важливими є Поліпшений захист мови та Порятунок мови. Обидві функції підтримують роботу мозку дитини з розрізнення і осмислення звуків, поліпшення розуміння мови.

Щит зворотного зв'язку Inium Sense feedback shieldSP — надійність і комфорт

Inium Sense feedback shield SP (Ініум Сенс Щит зворотного зв'язку СП) - інтелектуальна система потрійного захисту від виникнення акустичного зворотного зв'язку (свисту). Вона розвиває технологію Щит зворотного зв'язку для сегмента надпотужних слухових апаратів - виявляє і попереджає акустичний зворотний зв'язок ще до його виникнення, не погіршуючи при цьому якість звуку.

Переваги для дітей з важкою і глибокою втратою слуху:

 • Зведено до мінімуму ризик виникнення акустичного зворотного зв'язку (свисту)
 • Забезпечується стабільне акустичне підсилення слухового апарату
 • Забезпечується можливість комфортного використання слухового апарату дитиною протягом дня в будь-яких ігрових, навчальних, побутових ситуаціях
 • Діти можуть спокійно спілкуватися, грати зі своїми друзями і родичами, не боячись свисту слухових апаратів, який виникає внаслідок зміни положення вушної вкладки в слуховому каналі від різких рухів дитини.

Щит зворотного зв'язку Inium Sense feedback shield SP знижує ризик виникнення зворотного зв'язку (свисту) в слухових апаратах до абсолютного мінімуму і підвищує комфортність користування надпотужними слуховими апаратами.

Sensei SP — оптимальний слуховий апарат для бімодального слухопротезування

Бімодальне слухопротезування — це спільне використання слухового апарату та кохлеарного імпланту. При цьому імплантоване вухо стимулюється електричними сигналами, а протезоване - акустичними. Бімодальне протезування показано більшості пацієнтів з кохлеарними имплантами.

Bimodal fitting protocol (бімодальне протокол) - розроблений експертами-АУДІОЛОГІЇ для налаштування користувачам кохлеарних імплантів слухового апарату на другому вусі. Оптимізація сприйняття звуку та музики під час електричної (кохлеарний імплант) і акустичної (слуховий апарат) стимуляції.

Переваги бімодального слухопротезування в порівнянні з використанням тільки кохлеарного імпланту:

 • Оптимізується сприйняття мовних, побутових та музичних звуків
 • Зменшується вплив шуму на сприйняття мови
 • Поліпшується локалізація джерела звуку
 • Підвищується якість життя, соціальної активності, здатності до навчання
 • Стимулюються обидва вуха. У дітей раннього віку це сприяє розвитку музичних здібностей, мови і підвищує академічну успішність, а також запобігає слуховій депривації слухопровідних шляхів.

Sensei SP є оптимальним слуховим апаратом для бімодального слухопротезування дітей:

 • Електроакустичні параметри слухового апарату (максимальний вихідний рівень 143 дБ УЗД та акустичне підсилення 82 дБ) дозволяють ефективно компенсувати важке і глибоке зниження слуху
 • Передові функції Рятівник мови і Захист мовлення в поєднанні з Щитом Зворотного Зв'язку забезпечують високу якість відтворення мови без виникнення свисту
 • Спеціальне налаштування Sensei SP для бімодального слухопротезування включено в програму налаштування слухових апаратів Oticon і забезпечує оптимальний звуковий баланс між Sensei SP і кохлеарним імплантом.

Sensei SP – надійність і безпека для дітей будь-якого віку

Висока надійність Sensei SP підтверджена численними випробуваннями і відповідає суворим вимогам міцності і надійності за міжнародним стандартом дитячої безпеки IEC 60601-2-66: 2012.

Надійний захист слухового апарату від пилу і вологи.

Sensei SP створений для активного користування дітьми протягом дня, в різноманітних ситуаціях, так, щоб не турбуватися про пошкодження слухового апарату дощовими краплями, потім, вологою. Корпус слухового апарату ізольований від попадання вологи і пилу. Корпус і електронні компоненти мають нанопокриття для попередження проникнення вологи і пилу. Однак, слід пам'ятати, що слуховий апарат потрібно знімати під час купання і плавання.

Захист корпусу Sensei SP і електронних компонентів слухового апарату від пилу і вологи має класифікацію IP58 відповідно до європейського стандарту IEC Standard 60529.

Дизайн кришки батарейного відсіку перешкоджає його легкому відкриванню дітьми, перешкоджає вилученню ними батарейки з апарату і ризику її проковтування.

Розумний Тренер Установки SmartFit™ Trainer — унікальний LED-індикатор на корпусі, який розсіює сумніви батьків щодо правильного розташування індивідуальної вушної вкладки в вусі малюка. Тренер розроблений спеціально для дитячих слухових апаратів і служить для батьків, вихователів і вчителів зворотним зв'язком, яка підтверджує правильне положення вушної вкладки в вусі або сигналізує про його усунення. Ця функція допомагає також для самостійного навчання батьків правильному розташуванню вкладки в зовнішньому слуховому ході.

Правильне розташування вушної вкладки в зовнішньому слуховому ході визначається шляхом вимірювання рівня «випливаючих» з-під вушної вкладки звуків і потрапляючих на мікрофон слухового апарату.

Виміряні на семи частотах рівні порівнюються з контрольними рівнями, що зберігаються в пам'яті, якщо неправильно.

Sensei SP – гіпоалергенний

Вільний від алергенів — відповідає міжнародним стандартам біосумісності. Відомо, що при тривалому контакті пластика з шкірою можливий розвиток алергічних реакцій. Oticon мінімізував ризик контактної алергії, виключивши 200 потенційно алергенних матеріалів з виробництва, зокрема, фталати.

Всі матеріали, з яких виготовлений Sensei SP, перевірені на біосумісність, відповідають міжнародним стандартам безпеки дітей і повністю гіпоалергенні.

Sensei SP — точне індивідуальне налаштування з урахуванням акустичних характеристик зовнішнього слухового ходу

Внутрішньовушні вимірювання індивідуальних частотних характеристик зовнішнього слухового ходу дуже важливі при слухопротезуванні дітей. Вони враховуються при виборі необхідного підсилення слухового апарату, підвищують точність його налаштування і ефективність для дитини. Для проведення внутрішньовушних вимірювань необхідно спеціальне дороге обладнання, що ускладнює і подовжує процес налаштування слухових апаратів.

Для полегшення і прискорення точного налаштування слухових апаратів дітям, вперше в практиці дитячого слухопротезування, Oticon розробив і впровадив Облік Акустики Реального Вуха EasyRECD™ — метод внутрішньовушних вимірювань індивідуальних частотних характеристик зовнішнього слухового ходу, який здійснюється за допомогою слухового апарату Sensei SP і невеликого, простого акустичного пристрою.

Пріоритет голосу VoicePriority i™ — надійний помічник для школярів і студентів

Бездротові FM-системи, підключені до слухових апаратів, широко використовуються в школах, коледжах, вузах. Спільне використання слухових апаратів і FM-системи значно полегшує сприйняття мови в галасливій обстановці або при віддаленому знаходженні дитини від учителя.

Пріоритет голосу VoicePriority i™ - це автоматична адаптивна система слухового апарату для підтримки балансу сигналів від FM-системи і від мікрофона слухового апарату, в залежності від рівня навколишнього шуму в класі. VoicePriority i™ здійснює постійний моніторинг рівня навколишнього шуму. Як тільки рівень шуму в класі перевищує допустимий середній рівень 58 дБ (А), VoicePriority i ™ автоматично посилює FM-сигнал. При цьому дитина чує голос учителя через FM-систему більш чітко. Як тільки рівень шуму знижується, автоматично знижується і посилення FM-сигналу.

Аналогічним чином VoicePriority i™ може працювати і з ConnectLine Микрофоном.

Для ВС до 120 дБ. Платформа Inium Sense. 8 каналів, 16 частотних смуг. Частотний діапазон до 6.5 кГц. Трипозиційна система шумоподавлення. Функція Speech Rescue™. Сумісний з ConnectLine. LED-індикатор стану батареї. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0.

26 215 грн

Для ВС до 120 дБ. Платформа Inium Sense. 9 каналів. 16 частотних смуг. Частотний діапазон до 6.5 кГц. Трипозиційна система шумоподавлення. Система EasyRECD урахування індивідуальної акустики вуха. Функція Speech Rescue™. Функція захисту мовлення Speech Guard E. Функція SmartFit - тренер, що показує батькам правильність встановлення вушної вкладки. Сумісний з ConnectLine. LED-індикатор стану батареї. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм програмування DSL v5.0.

31 351 грн

Інші моделі

Xceed-Play

Xceed Play

Oticon Xceed Play — найпотужніші слухові апарати елітного класу з підключенням до гаджетів

Sensei

Sensei

Oticon Sensei — слухові апарати передового класу

opn play

Opn Play

Oticon Opn Play — слухові апарати елітного класу з підключенням до гаджетів

 • uk
 • ru