Oticon CROS – це перше у світі слухове рішення, що створене спеціально для людей з однобічною глухотою.

Уявіть, що ви сидите на важливій зустрічі і не можете точно визначити, хто говорить. Або вибирати між тим, як слухати телевізор на вечірці для спортивного заходу, аніж розмовляти з іншими гостями. Якщо у вас є одностороння глухота - стан, коли в одному вусі спостерігається значна або повна втрата слуху, ви щодня стикаєтесь із подібними проблемами. Представляємо сімейство Oticon CROS - рішення, розроблені спеціально для того, щоб допомогти вам подолати такі проблеми.

Передавач з мікрофоном, який приймає і передає звук з вуха яке гірше чує на вухо яке краще чує

Слуховий апарат, який вловлює звук з передавача і передає його на вухо яке краще чує

Сімейство Oticon CROS - це апарати-передавачі Oticon CROS PX та Oticon CROS

Family Sitting On Sofa In Open Plan Lounge Watching Television

Oticon CROS PX

Новий передавач, що перезаряджається, для більш повного та об’ємного звучання.

Family Toasting

Oticon CROS

Підтримує природний спосіб сприймання звуків мозком.

 

Завдяки технології TwinLink користувач Oticon CROS та Oticon CROS PX може під'єднатися до зовнішніх джерел звуку через низькоенергетичний Bluetooth (2,4 ГГц) і одночасно транслювати звук з боку вуха, що гірше чує на  вухо, що краще чує через магнітну індукцію ближнього поля (NFMI).

Завдяки цій технології користувачі з однобічною глухотою зможуть дивитися телевізор або слухати музику, при цьому розмовляючи з людиною, що знаходиться з боку вуха, що гірше чує.

В сімействі Oticon CROS функція OpenSound Navigator оптимізована для людей з однобічною глухотою, завдяки чому вони отримують слухову підтримку навіть у більш гучних умовах. Таким чином, Oticon CROS дає можливість чути як в простій, так і в складній акустичній обстановці, роблячи більше оточуючих звуків доступними для людей з порушенням слуху.

OpenSound Navigator створює повноцінну звукову картину на 360°, безперервно скануючи звукове середовище, балансуючи на рівні звуку та видаляючи небажаний шум.

Oticon CROS дає вам новий рівень свободи вибору для створення більш повного і захоплюючого звучання

фото Oticon CROS

Використовується при однобічній приглухуватості, глухоті. Платформа Velox S. Технологія NFMI. Технологія OpenSound Navigator™. Подвійний стримінг TwinLink™ . Сумісний з Oticon More 1, 2,3; Oticon Opn S 1,2; Zircon 1,2; Oticon Xceed 1,2,3 ; Xceed Play 1,2; Oticon Play PX 1,2: Opn Play 1.


Апарат-передавач CROS NFM Oticon miniRITE T - 18 939 грн


Speaker unit - 2 640 грн

21 579 грн

Використовується при однобічній приглухуватості, глухоті. Платформа Polaris™. Технологія NFMI. MoreSound Intelligence™. Технологія OpenSound Navigator™. Подвійний стримінг TwinLink™. Сумісний з Oticon More 1, 2,3; Oticon Opn S 1,2; Zircon 1,2; Oticon Xceed 1,2,3 ; Xceed Play 1,2; Oticon Play PX 1,2: Opn Play 1.


Апарат-передавач Oticon Сros PX miniRITE R - 34 989 грн


Зарядний пристрій 1.0 Oticon miniRite R - 9 309 грн


Speaker unit - 2 640 грн

46 938 грн

 

Інші моделі

siya

Siya1

Oticon Siya – слухові апарати основного класу з підключенням до гаджетів

Oticon Xceed

Xceed 1

Oticon Xceed – найпотужніші слухові апарати елітного класу з підключенням до Інтернету

opn

Opn 2

Oticon Opn – слухові апарати елітного класу з підключенням до гаджетів

  • uk
  • ru