Реєстрація
отоакустичної
емісії (ОАЕ)

Отоакустичну емісію відносять до сучасного методу діагностики слуху. Особливість процедури - висока інформативність і безпека при повній відсутності дискомфорту для пацієнта. Це - метод аудіологічного скринінгу, який не має протипоказань і обмежень до використання.

 

Що входить в послугу

  • Обстеження функціонального стану зовнішніх волоскових клітин вушної завитки.

Суть методу ОАЕ

В основі методу лежить реєстрація активних скорочень зовнішніх волоскових клітин завитки. Отоакустичну емісію можна зафіксувати суто в разі достатній збереженості периферичної слухової функції. Якщо слух знижений більше ніж на 35 дБ, активні скорочення зовнішніх волоскових клітин не реєструються.

Коли проводиться отоакустична емісія

Обстеження показано для профілактичного огляду новонароджених, учнів шкіл та ВНЗ, а також пацієнтів, що знаходяться в групі ризику

Проведення процедури показано пацієнтам з підозрою на нейросенсорну приглухуватість та ураження завиткової структури, внаслідок знаходження в підвищеній шумовій обстановці, лікування ототоксичними препаратами та інш.

діагностика слуху

Як проводиться отоакустична емісія

У зовнішній слуховий хід вводиться спеціальний зонд. Його корпус містить мініатюрний телефон з мікрофоном. У слуховий хід подаються звуки - акустичні клацання широкого діапазону.

Лікар може об'єктивно і неінвазивно зробити оцінку стану мікромеханіки вушної завитки, уточнити діагноз і розробити подальший алгоритм слухової допомоги пацієнту.

Де можна зробити отоакустичну емісію

У медичному центрі слухової реабілітації АВРОРА® проводиться якісна комплексна діагностика слуху у пацієнтів різного віку, включаючи ОАЕ. Це обов'язковий метод діагностики ряду захворювань слухової системи, а також ефективний спосіб обстеження пацієнтів перед проведенням кохлеарної імплантації та професійного слухопротезування.

За додатковою інформацією про діагностику слуху звертайтеся до Медичного центру АВРОРА©.

Запис на прийом до Медичного центру: (044) 333-43-10

Запис на прийом по SMS: (050) 382-4195, (098) 120-4516

Запис на прийом через Viber: (050) 382-4195

Запис на прийом по e-mail: clinica@aurora.ua

Наші переваги

Спеціалізація та професіоналізм з 1991 року

Спеціалізований медичний центр слухової допомоги

Сертифікати якості надання медичної допомоги

Повний комплекс слухової допомоги для пацієнтів всіх вікових груп

Ефективність та безпека

Запишіться на прийом

Заповніть форму і ми з Вами зв'яжемося

Залиште відгук

Задайте питання

Запис на прийом

  • uk
  • ru