Місія Медичного центру

Logo Black
Александр Радченко

Місія Медичного центру слухової реабілітації "АВРОРА" - надання найбільш ефективної слухової допомоги дітям і дорослим з порушеннями слуху з метою створення рівних можливостей для інтелектуального розвитку, спілкування, освіти, роботи та поліпшення якості життя.

Олександр Радченко,
Голова наглядової ради ТОВ "Центр слухової реабілітації "Аврора"

Центр слухової реабілітації АВРОРА® надає комплексну слухову допомогу дітям і дорослим.

Медичний центр «АВРОРА» надає високоякісну слухову допомогу на рівні кращих світових клінік. Ми здійснюємо медичну практику на засадах доказової медицини, відповідно до міжнародних стандартів і протоколів. Наші лікарі-сурдологи постійно підвищують свою кваліфікацію, аналізують свій клінічний  досвід, діляться досвідом з колегами та  виступають з доповідями на спеціалізованих конференціях.

Для надання найбільш повної та ефективної слухової допомоги наш Медичний центр використовує найточніше  діагностичне обладнання Interacoustics, ефективні слухові апарати Oticon та системи кохлеарної імплантації Oticon Medical.

Сучасні слухові рішення, які ми пропонуємо нашим пацієнтам, дозволяють їм жити тим життям, яким вони бажають, з тим слухом,  який вони мають.

Наші цінності

Ефективність
Висока якість послуг
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
Безпека пацієнтів
Сертифіковане та інноваційне обладнання

Сертифікати

та нагороди

Центр АВРОРА® відзначений багатьма медалями, відзнаками, грамотами та дипломами. Але головна нагорода для засновників і співробітників ЦСР АВРОРА® - це тисячі дітей, які навчилися чути і говорити, що отримали освіту і досягли великих життєвих успіхів. Це тисячі дорослих, які продовжили свою професійну діяльність, мають родину, ведуть  активне соціальне життя. Це тисячі  людей поважного віку, що підтримують сімейні, соціальні та духовні контакти і зберігають своє інтелектуальне та фізичне здоров'я. І все це - незважаючи на порушення слуху, у багатьох випадках настільки важке, яке в минулому могло спричинити відставання від однолітків і соціальну ізольованість.

Диплом премії вибір споживача

Медичний центр АВРОРА ™ впровадив в повсякденну практику численні наукові розробки та методики, технології і апарати, багато з яких - вперше в Україні.

 

Медичний центр ТОВ Центр слухової реабілітації АВРОРА® (далі — Медичний центр АВРОРА®) створений в складі ТОВ Центр слухової реабілітації АВРОРА® як установа охорони здоров'я в повній відповідності до законодавства України про охорону здоров'я. Ця відповідність підтверджена Ліцензією МОЗ України на медичну практику та Акредитаційним сертифікатом Медичного центру АВРОРА®.


Центр АВРОРА®
сертифікований на відповідність Системі управління якістю за міжнародним стандартом ДСТУ ISO 9001:2015 і одним з перших в Україні, по спеціалізованому стандарту менеджменту якості організацій у сфері охорони здоров'я EN 15224:2016.

У своїй практиці Медичний центр АВРОРА® застосовує клінічні методики, засновані на доказовій медицині — тобто такі, ефективність і безпека яких для пацієнтів доведені науковими медичними дослідженнями, згідно з відповідними міжнародним правилам.

Центр АВРОРА® пропонує пацієнтам і фахівцям медичні вироби, що відповідають стандартам України, Європейського союзу і міжнародним стандартам та пройшли оцінку відповідності відповідно до технічних регламентів, що застосовні до виробів в України.

АВРОРА® постачає медичні вироби тільки тих виробників, система управління якості яких сертифікована за міжнародними стандартами ISO 9001 та ISO 13485.

Центр є Уповноваженим представником і Ексклюзивним дистриб'ютором в Україні провідних міжнародних компаній

  • Oticon (Отікон), Данія — світовий лідер з наукових досліджень, розробки та виробництва інноваційних слухових апаратів для дітей і дорослих.
  • Oticon Medical (Отікон Медікал), Франція — провідна компанія з розробки та виробництва інноваційних слухових імплантованих систем.
  • Interacoustics (Інтеракустікс), Данія — світовий лідер з розробки та виробництва медичного аудіологічного обладнання.

Ліцензії

Центр АВРОРА® не тільки надає слухову допомогу своїм пацієнтам, а й допомагає фахівцям інших установ вирішувати слухові проблеми їх пацієнтів і підопічних - лікарям, педагогам, соціальним працівникам, підприємствам, асоціаціям, ЗМІ, страховим компаніям, благодійним фондам.

Центр АВРОРА® в своїй роботі в повній мірі керується діючим законодавством України - законами, указами Президента, постановами Кабінету міністрів, наказами Міністерства охорони здоров'я України. Центр здійснює медичну практику відповідно Ліцензії МОЗ України. Медичний Центр АВРОРА® акредитований МОЗ України як установа охорони здоров'я.

_0003_Layer 0
Sertifikat ISO
Sertifikat ISO
  • uk
  • ru