Neuro – система КІ від Oticon Medical

Якщо ви страждаєте від втрати слуху важкого ступеня або повної глухоти, а звичайні слухові апарати не допомагають через недостатню потужність – вам може допомогти система кохлеарних імплантів Neuro.

Система Neuro – це перша система кохлеарних імплантів, створена Oticon Medical, однією з найбільших світових компаній, що виробляє пристрої для слухопротезування. Ця система втілює понад 100 років власного досвіду у вирішенні проблем слуху та десятиліття практичного досвіду і знань у сфері кохлеарних імплантів. Система поєднує найкращі риси слухових апаратів та технологій кохлеарних імплантів і містить унікальну інноваційну технологію обробки звуку.

Ультракомпактний та потужний імплант

Neuro ZtiУльтратонкий та компактний імплант Neuro Zti робить хірургічне втручання якомога простішим та безпечним. Імплант винятково міцний та надійний і не перешкоджає виконанню томографії високої напруги, наприклад, МРТ. Потужна технологічна платформа Neuro Zti, підключена до звукового процесора, дозволяє вам насолоджуватися повним спектром навколишніх звуків найвищої якості.

Крім того, імплант Neuro Zti використовує абсолютно нову технологію мікросхеми, що надає йому гнучкість та потужність, необхідну для праці з сучасними та майбутніми звуковими процесорами від Oticon Medical. Це означає, що цю систему завжди можна адаптувати для використання з новою технологією обробки звуку, що надаватиме користувачу неперевершену якість звуку.

Створений для кращого розуміння

Кожен день приносить для користувача кохлеарного імпланту нові складні слухові ситуації. Звуковий процесор Neuro One застосовує новітню технологію Oticon з автоматичними функціями та інноваційною методикою обробки звуку – так звану Координовану адаптивну обробку. Завдяки цьому ви можете краще орієнтуватися у будь-якій ситуації та приймати активну участь у спілкуванні без зайвих зусиль.

Створений для кращого життя

Створений для кращого життяЕлектронні пристрої давно стали частиною нашого життя – як для роботи, так і для розваг. За допомогою технології Bluetooth® ви можете підключити через безпровідний зв’язок ваш звуковий процесор Neuro One до мобільних телефонів, телевізорів, програвачів та інших поширених пристроїв зв’язку, щоб отримати кращий та чистіший звук.

Neuro One має надійний та зручний дизайн, він простий у користуванні. Також ви можете вибрати будь-який колір процесора за вашим бажанням.

 

 

колір процесора Neuro One

  • uk
  • ru