• Головна >
  • Новини >
  •  Новий рівень слухової допомоги у Медичному центрі слухової реабілітації АВРОРА у 2017 році

Новий рівень слухової допомоги у Медичному центрі слухової реабілітації АВРОРА у 2017 році

Центр слухової реабілітації АВРОРА® за 2017 рік значно збільшив обсяг та якість професійної слухової допомоги дітям і дорослим України, відкрив оновлений Медичний центр, який прийняв понад 3,5 тисяч пацієнтів та надав слухову допомогу сотням пацієнтів в областях. Про це розповідають провідні співробітники Центру АВРОРА®.

Генеральний директор Олександр Радченко, підводячи підсумки розвитку Центру слухової реабілітації АВРОРА® у 2017 році, відзначив, що цей рік приніс нашим пацієнтам новий, ще вищий рівень слухової допомоги.
Оновлений Медичний центр АВРОРА® переїхав у нове більш просторе та зручне приміщення на вул. Деміївській, 14 поблизу метро Деміївська. 28 квітня 2017 року відбулась Міжнародна інавгурація Медичного центру АВРОРА.

 

 

На Міжнародній інавгурації оновленого Медичного центру АВРОРА® на вул. Деміївській, 14, були присутні Високоповажний Посол Королівства Данія в Україні Рубен Мадсен, менеджер компанії Oticon Йонас Хейнеманн, Голова Українського товариства глухих Ірина Чепчина, Головний сурдолог МОЗ України професор Віктор Писанко, директор школи-інтернату №9 Світлана Горенкова, завлабораторією сурдопедагогки Інституту спеціальної педагогіки НАПН України Світлана Литовченко, президент Київської асоціації батьків та дітей-інвалідів з порушенням слуху Єлізавета Пушкарська та інші шановні гості.

У серпні 2017 року Система управління якістю Медичного центру АВРОРА® отримала сертифікацію на відповідність Міжнародного стандарту ІSO 9001:2015 та, серед перших в Україні, спеціалізованому стандарту управління якістю для організацій у сфері охорони здоров’я EN 15224:2016.

 

 

Генеральний директор Центру слухової реабілітації АВРОРА® Олександр Радченко та Головний лікар Медичного центру АВРОРА® Олена Сербін отримали сертифікати Міжнародного стандарту ІSO 9001:2015 та, серед перших в Україні, спеціалізованому стандарту управління якістю для організацій у сфері охорони здоров’я EN 15224:2016.

А вже у жовтні 2017 року Медичний центр слухової реабілітації АВРОРА® був акредитований МОЗ України як спеціалізований заклад охорони здоров’я Вищої категорії акредитації.

Цього року Центр АВРОРА® одним з перших у Східній Європі почав постачання найновіших систем кохлеарної імплантації Neuro One виробництва компанії Oticon Medical, співпраця з якою почалась минулого року та швидко розвивалась цього року.
На початку грудня у Київському НДІ отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України відбулись перші операції з імплантації систем Neuro One.

Акредитаційний сертифікат Медичного центру АВРОРА® як спеціалізованого закладу охорони здоров’я Вищої категорії акредитації.

За рік значно збільшився  колектив Медичного центру АВРОРА®. «Зокрема, до Медичного центру прийшли нові високодосвідчені спеціалісти – лікарі, сурдопедагоги, аудіолог, медичні сестри, працівники кол-центру та реєстратури» - зазначила Головний лікар Медичного центру АВРОРА® Олена Сербін.

 

«Медичний центр отримав багато нових, найсучасніших приладів Interacoustics – для точної діагностики слуху, для оптимального добору та програмування слухових апаратів методом акустичних вимірювань, для оптимізації програмування мовних (звукових) процесорів систем кохлеарної імплантації» - відмітила Заступник головного лікаря Наталія Баліна.

Протягом 2017 року Медичний центр АВРОРА® надав допомогу світового рівня більше 3,5 тисячам пацієнтів. Наймолодшому пацієнтові було всього 2 тижні, а найстаршому – 92 роки. Багаторічні спостереження показують, що пацієнти Центру АВРОРА®не тільки отримують здатність повноцінного спілкування, але й мають високі досягнення у житті – вони отримують повну середню та вищу освіту, а потім високооплачувану роботу на високих посадах, створюють та розвивають компанії, успішно займаються музикою і спортом.

«Як в інших розвинутих країнах, Медичний центр АВРОРА надає допомогу дітям за загально прийнятим принципом 1-3-6, тобто здійснює слуховий скринінг до віку одного місяця, діагностику до трьох місяців, і оптимальне слухопротезування до шести місяців», - розповіла лікар-сурдолог, Завідуюча Дитячим сурдологічним відділенням Оксана Щекатуріна.

Аудіолог Медичного центру АВРОРА® Ярослав Тарановський проводить обстеження новим методом широкополосної тимпанометрії, запровадженим 2017 року.

«Добре відомо, що слухопротезування або кохлеарна імплантація є тільки початком слухової реабілітації» - відмітила Завідуюча Відділенням реабілітації Тетяна Богданович. Тому у нашому Медичному центрі цього року було створено спеціальне відділення. У ньому досвідчені сурдопедагоги проводять консультації дітей і батьків, заняття з розвитку слуху, мовлення і мови, та, що дуже важливо, готують дітей до загальної, інклюзивної або спеціальної освіти – відповідно до стану слуху дітей та побажань батьків.

Сурдопедагог Реабілітаційного відділення Медичного центру АВРОРА® Наталія Козак проводить заняття з розвитку слуху, мовлення та мови

«Потреба у високоспеціалізованій слуховій допомозі в Україні дуже велика, але не всі пацієнти можуть приїхати у Київ до нашого Медичного центру» - відмітив Заступник Генерального директора з медичних питань Центру АВРОРА® В’ячеслав Федорук. Тому ми дуже налагоджено співпрацюємо з нашими партнерами в областях – навчаємо сучасним методам, протоколам на засадах доказової медицини на наших партнерських семінарах та на місцях».

 

На партнерському семінарі у вересні 2017 були обговорені нові технології BrainHearing™ у слухових апаратах Oticon, нові надмініатюрні непомітні у вусі слухові апарати Oticon, а також організаційні аспекти надання професійної слухової допомоги для досягнення найвищих медико-соціальних результатів слухової реабілітації у дітей та дорослих. На фото – доповідає Генеральний директор Центру АВРОРА Олександр Радченко.

Спеціалісти Центру зробили близько 40 виїздів на місця та допомогли партнерам у діагностиці та слухопротезуванні багатьох сотен дітей і дорослих в областях України.
Заступник Генерального директора з технічних питань Ілля Сарсадських зазначив, що у 2017 році виготовлено значно більше та підвищена якість індивідуальних слухових апаратів та вушних вкладок. Ми також покращили сервіс наявних у пацієнтів слухових апаратів, адже до загальної кількості у користуванні в Україні щороку добавляються декілька тисяч апаратів Oticon. А працюють вони суттєво довше, ніж апарати інших виробників завдяки їх надійності та довготривалості. Наприклад, нам доводилось ремонтувати апарати 20-25-літньої давності.

Зрозуміло, досягти такого зростання та при цьому не тільки зберегти, а ще й покращити якість послуг і виробів, дуже важко. «Саме цьому, ми приділяємо величезну увагу якості» - запевнила Перший заступник Генерального директора Олена Радченко. – «Для забезпечення якості, ми постійно анкетуємо рівень задоволеності пацієнтів, користувачів виробів, аналізуємо, приймаємо запобіжні та негайні коректуючі міри, якщо виникає потреба».
Усі медичні вироби, які постачає Центр АВРОРА® – слухові апарати, системи кохлеарної імплантації, діагностичні прилади – сертифіковані на відповідність державним Технічним регламентам та дозволені для клінічного використання в Україні.

 

 

Чарівна школярка Марина та її мама Світлана вітають колектив Медичного центру АВРОРА® на Міжнародній інавгурації нового приміщення на вуд. Деміївській, 14, розповідають про свій досвід реабілітації у Медичному центрі та свої досягнення з слуховими апаратами Oticon.

«Ми продовжуємо наполегливо парцювати на користь наших пацієнтів, і на наступний 2018 рік у нас вже сформовані великі плани – щоб ще більше дітей і дорослих отримали ще кращу допомогу та мали повноцінне життя з тим слухом, який в них є» – підсумував у заключному слові на Спеціальному засіданні конференції Олександр Радченко.

Користуючись нагодою, Олександр Радченко від всього колективу Центру слухової реабілітації АВРОРА® привітав пацієнтів, колег, усіх співвітчизників з прийдешними святами: Новим 2018 роком та Різдвом Христовим.

Щастя, здоров’я, нових великих успіхів – вам і нашій рідній Україні!

Останні статті

hearing during shelling and bombing

Як зберегти слух під час обстрілів та бомбардувань

Безпечний рівень шуму для людського вуха – до 85 дБ. Між тим, звуки пострілів стрілецької зброї – це 140 дБ, а інтенсивність звуку від вибуху може сягати 220 дБ.
Читати далі
Hearing impairment after COVID-19

Порушення слуху після COVID-19

Порушення слуху після ковіду - одне з найпоширеніших ускладнень, яке все частіше обговорюється в всьому світі.
Читати далі
do baby hearing tests

Як підготувати дитину до КСВП

КСВП (реєстрація коротколатентних слухових викликаних потенціалів) - ефективний вид діагностики слуху у новонароджених і дітей молодшого віку.
Читати далі
  • ua